2

Ale w tym kraju wystarczy rzucić hasłem zła Unia i konserwatyści mają używanie
https://mobile.twitter.com/BlondRakieta/status/1478442290330886148

1

@Mr8lack Nie tylko kobiety mają. Natomiast czy przypadkiem nie jest tak że nie masz nic na obronę swoich idolek, więc pozostaje tylko ad personam? :)

0

@Norkusik Skąd takie info?

8

Konfederaci są hipkrytami poraz kolejny i kolejny....
https://mobile.twitter.com/Antyfoliarz666/status/1478723050015240193

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ale złoto. Konfederaci otwarcie wypowiadający się za cenzura teraz krzycza gdzie jest wolność słowa. To Konfederacja jest tutaj największym hipokryta. https://mobile.twitter.com/gromotapl/status/1478719708035756035

0

@Zoker Jakie manipulacje wrzucam I fake newsy? Wiekszosc moich postow to ich zwykle wypowiedzi, które są tak durne ze mówią same za siebie.

4

@Zoker Tylko ze czarni czy kobiety to nie partia polityczna rozsiewająca fake newsy tylko grupa ludzi z różnymi poglądami i charakterami, więc ich szufladkowanie nie ma sensu.

10

Xavi: Jesteś słaby, odejdź do innego klubu
Umtiti: Jestem tak słaby że nikt mnie nie chce
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1478705718702354442

10

Kiedyś w USA demokraci chcieli ograniczyć trochę samowladze mediów społecznościowych i uregulować ich działanie prawnie to republikanie byli przeciwko. Dopiero gdy Twitter usunął konto Trumpa zaczęli krzyczeć o wolności słowa i że trzeba zrobić cos aby media społecznościowe nie mogły kierować według własnego widzimisię co może być a co nie publikowane na mediach społecznościowych. Mam wrażenie że trochę tak teraz jest z Konfederacja. Gdy była sprawa lexTVN nic ich to nie obchodziło a nawet dawali cichce przyzwolenie na to pisząc że jest tam propaganda, że są w obcych rękach a później wstrzymali się od głosu. Nie podoba mi się to usunięcie i nie uważam aby to była poprawna droga do rozwiązania kwestii sianych przez nich fake news ale to dobra nauczka, o której mówiono przed mną, że nie wszystko powinnien regulować wolny rynek i że nie powinni bagatelizować sprawy lexTVN bo ci głoszą treści niezgodne z ich światopoglądem. Na koniec dodam że o tyle sytuacja z TVN była bardziej oburzającą że im chciano mocno utrudnić a nawet zakazać nadawanie. A Konfederacja ma okazje aby pokazać jak wolny rynek dziala w praktyce i znaleźć sobie lepsze media społecznościowe.

0

Gracze Manchesteru United otwarcie mówią, że to najgorsza atmosfera w United, jaką pamiętają. Nastrój w Carrington został opisany jako „opresyjny”, a nawet połowa składu jest nieszczęśliwa

ChrisWheelerDM

0

Jeśli byłaby to prawda i Hochland trafił di białych to Laporta stałby się memem.
W Realu Madryt monitorowane są obecnie poczynania Barcelony w sprawie Haalanda. Los Blancos posuwają się do przodu bardziej dyskretnie, za kulisami - w przeciwieństwie do Barcelony. Z dala od kamer i mikrofonów.

RMC Sport

0

@Michael24 Polsat podobno z nimi negocjuje

0

@Medium Przynajmniej zaowocowało uświadomieniem sporej części społeczeństwa jaki jest PiS. A kuce w tym czasie próbowały na różne sposoby ich działalności usprawiedliwić porównywaniami do PO etc

0

@ChampionLW Tak, miej pretensje do tych, którzy próbowali protestowac przeciw kolejnemu krokowi do cenzury i tych co przeciwko PiSowi byli praktycznie zawsze zamiast tych, których nic nie interesuje i jeszcze 2-3 lata temu usprawiedliwali PiS.

0

@kulek22 Polska w krzywym zwierciadle

3

Niby zaden duży skandal i można by tego się spodziewać ale jednak ciekawa wiadomość
„Koszulki PSG z autografami wcale nie były podpisywane przez piłkarzy. Podpisywali się pracownicy klubowi. Jedyny piłkarz, który zrobił to osobiście to Cavani" - Romain Molina

5

Nawiązując trochę do sytuacji w kraju śmiać mi się chce z tego jak często starsi ludzie narzekają na młodzież siedzącą w internecie że internet ogłupia, demoralizuje etc gdzie to dzięki internetowi są dużo bardziej świadomi politycznie i mogą dokładnie śledzić wszystkie łajdactwa obecnej władzy w przeciwieństwie do osób starszych, którzy takiej wiedzy nie mają i są poddawani praniu mózgów w telewizji nawet o tym nie wiedząc. Trochę ironia losu.

4

Przypominam że nadal maja conajmniej 30%.
https://mobile.twitter.com/szachmad/status/1478676440841392128

5

Z racji meczu Realu z Alcoyani przypomnijny ten klasyczek sprzed roku. Ciekaw jestem czy jak Real odpadnie to Pederol będzie się pytał Ancellotiego czy nie ma wstydu i jak moze się uśmiechać po meczu XD
https://mobile.twitter.com/ElChiringuitoEN/status/1478642704242335746

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Roman Molina chyb opublikuje dzisiaj jakiś materiał nt Nassera
https://mobile.twitter.com/Romain_Molina/status/1478456530169126915

5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

To byłoby śmieszne gdyby nie to że masa ludzi naprawdę łykneła pisowska propagande antyTusk i wierzą w nią aż do dzisiaj https://mobile.twitter.com/wPolityce_pl/status/1478406686276739075

5

Braunopodobni rozpowszechniają fake newsy? Stare znałem
https://mobile.twitter.com/Kot_Behemot_NSA/status/1478413110012698629

0

@Zoker "fajny kanał, też go oglądam" to jest dla ciebie fajny kanał? Ja ty nic nie rozumiesz aż szkoda gadać
https://mobile.twitter.com/KorolukM/status/1472125069572849665

0

@Zoker Ehh, wiesz doskonale co mam na myśli, więc przestan zadawać takie pytania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?