0

@Phoenixx I jeszcze do tego proszenie Koemana o obniżenie odszkodowania i nie zapłacenie Setienowi XD

0

@JohnnyBarca praktycznie tak no ale jednak się pomylił :)

0

Tak na marginesie to Fabrizio Romano pomylił się już 2 raz :)

7

Barcelona zaproponowała Koeamowi 7.5 miliona w dwóch ratach. Szkoleniowec odrzucił tę ofertę i chce 12 milinów z góry oraz bonus za zeszły sezon.
Sport

5

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Mario96w A dokładniej co masz na myśli skrajnie lewicowych kobietek. Jakies polityczki czy zwykle baby? I co piszą?

0

@Odcinkowy Ojej afera bo Biden na dosłownie kilka/kilkanaście sekund zamknął oczy po całym dniu różnych obowiązków na mega nudnej konferencji. Prawaki nie mają czego się czepiać to tworzą pseudoafery. Dziwne ze jak Trump myślał że Bałkany to państwo to siedzieliście cicho XD

1

@skubi99 Bo są pod każdym względem mniejszym złem. To nie znaczy że są beż wad tylko że z wszystkich partii są najmniej szkodliwa opcją

1

@Azi Właśnie o takich ludziach jak Ty mówię. PiS w żadnym aspekcie nie dorasta do pięt PO. Czy to gospodarka (PO przeszło sucha stopa w czasie wielkiego kryzysu na świecie i inwestowali w infrastrukture podczas gdy PiS marnotrawi środki na programy mające zapewnić głosy), polityka zagraniczna (PO potrafiło dogadać się z UE, Niemcami i nie robiło Polsce wrogów na arenie międzynarodowej a PiS osamotnil nas i zniechęcił większość Europy poza Węgrami Urbana) czy utrzymywanie kompromisów w kwestiach swiatopogladowych np aborcji. Wiem że kult nienawiści i propaganda wyżarła z Polaków chłodna ocenę rządów PO ale pisać że to poziom PiSu to trzeba być pijanym.

19

Patrząc na to wszystko co wyrabia PiS zastanawia mnie tylko jak wciąż można porównywać ich do Platformy i mówić że za Platformy było niewiele lepiej czy też żew TVN propaganda jest podobna do tej w TVP. Niestety słychać często takie głosy głównie od konfederatów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ojciec5tkidzieci Obalił i zasypał młotkami nawet nie musisz szukać powtórki

1

@Mario96w To żart ale też zobacze replay chociaż tego menela powinien ogarnąć

0

Najman wraca z emerytury aby walczyć z Rychu Szczęna aktorem z "chłopaków do wzięcia" już dzisiaj. Jak tam PPV już kupione? :D

0

Lluis Canut (bliski przyjaciel Koemana): „Laporta powiedział Koemanowi: nie kontynuujemy. Ronald czuł się źle traktowany przez media i kierownictwo. Nigdy nie czuł, że ma wsparcie jako trener. Po El Clasico miał dość. Po prostu nie mógł się doczekać, aż to się skończy''.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Właśnie w sejmie trwa debata nad obywatelskim projektem ustawy autorstwa Kai Godek, która de facto ma zakazać marszów równości. Jest grubo.

Wnioskodawca opowiadał o nazistach-gejach (i takie tam).

Lewa część KO zagłuszała jego wystąpienie.

Poseł Braun walczył o głos dla wnioskodawcy, a wicemarszałek Czarzasty wywiesił flagę, jak na obrazku.

Posłowie Lewicy wyszli z sali.

Poseł PiS, który przedstawiał stanowisko klubu zapowiedział de facto, że PiS poprze wniosek o skierowanie ustawy do kolejnego czytania.
Chore co sie w tym kraju dzieje. A Konfa tradycyjnie umysłowe średniowiecze

2

@macio_944 Powinni go alkomatem badać zanim się odezwie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kkbarca Zamówią pizze i będę grać w kręgle

5

Rayo nie pokonało Barcy od 19 lat? Dla Koemana to nic i pyk kolejny rekord złamany ma się ten łeb do trenerki
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1452621345381027847

6

Koeman przerywa passy i bije rekordy tylko jakby nie te co trzeba
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1453367694082859008

0

@gumaz Pudzian po ksw raczej będzie kończył. Sam już mówi o tym od 3 lat, wiec IMO jeszcze 2-3 walki i będzie koniec

1

Nieoficjalnie mówi sie że to Bartomeu przebrany za kibiców zaatakował samochód Koemana @gepard rometo

6

31 października "Dziady" Adama Mickiewicza
24 października Dziady Ronalda Koemana

7

Luuk De Jong to GOAT piłki nie żaden Messi nawet mi was nie żal jeśli myślicie inaczej
https://mobile.twitter.com/_BarcaInfo/status/1452311669842063371

0

@LS 10 sekund czy 9 walk? Nie wiem o jakim freakshow mówisz ale ogląda się dla gali nie da jednej walki

0

@koziar Tak, przecież piszę o tym. Mi chodzi jednak czysto o to co się działo na boisku

1

@PawkoFCB Mówisz z perspektywy kibica. Ja mówię tu o widowisku czysto sportowym z bezstrona punktu widzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?