3

Spotkanie Pereza, Laporty i Agnelliego trwało 4 godziny. Pogadali sobie.

0

@AlexDark00 Nie fhodiz o to. To jest po prostu zbiór tego co już wiemy opisany chronologiczniw. Nie ma tam niczego czego wcześniej byśmy mie wiedzieli

3

@BarcaInfo Tekst który nie mówi nic nowego. Równie dobrze ja mógłbym to napisać że trzeba było ściągnąć Mbappe zamiast Dembele żeby brać Hallanda gdy jeszcze nikt go nie znał i że transfer pjanica miał za zadanie tylko sztucznie pokryc dziure budżetowa co było wiele razy powiedziane. Zwolnienie Zubiego wtedy wszyscy popierali ale on już wtedy widział że to błąd gdzie transfery na papierze były takie sobie. Ten tekst nic nie wyjaśnia dosłownie nic

0

@totalcrack W dodatku pisał także pod kontem Cwiąkały na YT. Gość jest chory i nienawidzi Pereza dlatego cały czas daje ten sam zestaw argumentów, długi bełkot pełen pięknych słów aby przekonać ludzi że Perez jest zły bo boli go odejście Ronaldo i pare slow prawdy na jego temat.

0

@greymid Jeśli jest jakas propagadna to tylko ta antyPerez i antySuperLiga. Nigdy nie widziałem żeby tak kłamano jak o nim w związku z taśmami, superliga czy sytuacja finansowa realu. Nie myślisz sam tylko kopiujesz zdanie dziennikarzy którzy wydają powierzchowne opinie mimo iz czesto nie wiedza tylko aby cos powiedzieć. Ja wiem jakie sa zarzuty w kierunku Pereza i większość jest błędna co wynika z niezrozumienia realiów futbolu

2

@greymid Debil to pojecie względne. Dla ciebie to że ktoś nie jest totalnym idiota i potrafi zapamiętać co ma jeść itp chociaż ciągle ktoś mu o tym przypomina a dla Pereza goście,którzy zachowują się nielogicznie. Większość ludzi przy prezeseach etc to powiedzky szczerze zwykłe glavy i nawet jesli powiedziałby tak o kibiczch to ja nie miałbym pretensji bo powiedzmy sobie szczerzw w porównaniu z ludzmi jak on zwykli ludzie sa idiotami. Zmiana kraju etc nie wymaga dużej inteligencji ogólnej nie rób sobie jaj. Perez nie mówił sam bełkot miał wiele racji czy to do Mourinho, który nazywał chorego psychicznie i z depresja Coentrao "gownem" i Ronaldo, który zachowywal sie jjak 6 latek. Nie nazwał Raula debilem właśnie widać że nie czytałeś ze zrozumieniem tego co mówił i to ty jedziesz na stereotypach. W dodatku jestes naiwny jeśli myslisz ze to co mówił na temat figo i raula to kłamstwo. Raul był oszustwem bo ludzie kreowali go na lepszego niz w rzeczywistości np anioła i wybitnego piłkarza ktorym z wyjatkiem kilku sezonów nie był. Takimi odzywakmi sam pokazujesz że jestes dzieckiem. A prawda jest taka że jestes jednym kontem bo piszesz te same argumebty i to samo na 2 różnych stronach i pod kontem Cwiąkały na YT. Masz ibsesje na punkcie Pereza.

1

@adi7adi8 bez tej durnej zasady rrudno byloby kogokolwiwk przekonać a przedstawić jej sie nie dalo przez Anglików którzy natychmiast podpisali ugode

2

@greymid Tylko ze Perez ma racje co większości tego co powiedział. Mnóstwo fatalnych decyzji sportowych wymień je jak każdy zresztą a jeszcze więcej niż pozytywnych. Byłaś już na stronie Realu i sie splakales ze cie nikt eskpercie w kwestii Pereza nie chce słuchać to przeszedłeś tutaj. Boli cie to ze sprzedał Ronaldo okropnie. I do tego to robienie z piłkarzy gości od medycymy itp choć im wszystko sie tłumaczy a jeśli coś wiedzą to naturalnie że sie nauczyli w trakci kariery. Kwestia myślenia na noisku nie ma dużo wspólnego z inteligencją ogólną.

0

@Bykunn Ale awansowali do lm. Ja pamiętam głupie gadanie ze City nigdy nie wygra ligi angielskiej, Chelsea LM. To kwestia czasu

0

@arasz1819 jak tobie nienawiść sam to przyznales juz dawno

0

@Bykunn Nieuczciwe bo sztucznie obchodza ffp i oszukuja w tej sprawie tak ze inne kluby nie maja szans z nimi rywalizować

0

@arasz1819 ja wirze to inaczej

0

@Comentateiro No właśnie że nie można tzn Barce pogrążyły transfery aby zastąpić Neymara która okazały się nie wypałem, który został wzięty właśnie przez PSG. Zressta ja nienmowie ze zarzadzanie barcy było dobre tylko ze psg nie ma dobrego zarzadzania bo z takimi środkami nie moga inaczej

0

@Danger204 juz sa i nie moga sie wycofać

1

@zenoowity Przecież Tebas sugerował że jakis dyrektor który rozmawia z Perezem przekonał Laporte do wycofania sie z dealu z cvc

0

@arasz1819 tzn ze Perez musi brac sprawy w swoje rece?

0

@Comentateiro No nie musza ale nie dlatego ze sa tacy genialni tylko dlatego ze wcześniej kupywali jak szaleni a teraz moga sobie wylapywac najlepsze okazje na rynku i bilansowac budżet sprzedaza pilkarzy którzy zostali wcześniej sprowadzeni za wielka kasę

0

@Bykunn To ze moze miec to inna kwestia tylko to nie uczciwe ponadto commen nie ma racji co do mądrego zarządzania PSG

0

@tbas tt
https://www.google.com/amp/s/www.fcbarcelona.es/es/noticias/2202247/comunicado-sobre-la-superliga-europea/amp
I był jeszcze wcześniejszy około 2 tygodnie wcześniej ale na stronie barcy nie chciało mi sie szukac zresztą powinieneś być na czasie :)

0

@tbas To właśnie ty nic gościu nie rozumiesz. Schowaj sie pod ziemie i przestań wrzucac nieaktualne artykuły.

0

@Kgorecki2500 Zobacz na date. Tak bo superliga została zaresjestrowana w Hiszpanii która jest w ue. No i co z tego skoro jest to bezprawne uefa z siedziba w Szwajcarii też miała podbno przez to nie podlegać pod prawo unijne ale sie to zmieniło.

0

@tbas To ty jestes dzbanem. Sad zniosl wszystkie kary

0

@tbas to jest stary artykuł. Dosłownie ostatnio sad uniewaznil taka umowe

0

@Bykunn Ale teraz głupie pytanie zadajesz. Tym ze klub pracował na te umowy sponsorkei cała swoja historia a szejk z prawdopodbnien pominiciem prawa ładuje kase wbrww zasadom a reszta klubow np Barca żeby nie zostac w tyle musi z nimi rywalizować sprowadzając dembelow coutingow etc

0

@tomono One juz są. Nikt sie nie wycofał co potwierdzało el confidental, perez. Jeśli wyrok będzie na nie nic z tego nie wyjdzie alenjesli bedzie na tak to supelriga stoi otworem

0

@tbas Gościu ostatnio zapadł wyrok który uniewaznil umowe. Ty sie osmieszasz teraz wstawiając stare artykuły

0

Oczywiście ze ma szanse sie udac i powstanie. Nikt nie odszedł z superligi. Ta umowa została unieważniona już. Nawet nie masz pojęcia o czym piszesz.

0

@KapiFCB No bo tak będzie. Przecież już unieważniono umowę Anglików z uefa a to stary artykuł. Chcecie dyskutować a macie zero pojecia o temacie

0

@Kgorecki2500 Przecież po wyroku tsue wszystko ruszy wiec nie gadaj zbdur ze w najblizszyn czasie sie nic nie uda

0

@tbas Nikt sie nie wycofał. W ogóle nie jestes w temacie a sie wypowiadasz. Na razie zablokowal bonsie Anglicy przestraszyli ale po wyroku tsue juz bac sie nie beda musieli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?