Kyuzo
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie sadze, to nie polska liga, francuska liga jest dosc silna a to ze ich najlepsze kluby dostaja w pucharach w dupe od np. barcelony czy bayernu, nie znaczy ze sa slabi, poza tym europejskie puchary sa w ogole niemiarodajne i nie mozna porownywac ani fantazjowac czegobyto nie zwojowal betis w lidze francuskiej czy inne levante
0
ten ranking to jedynie srednie arytmetyczne, nic miarodajnego
a james byl naprawde swietny, ale wszyscy wiemy dlaczego nikt go tutaj nie doceeni
0
james byl najlepszym graczem realu w tym roku, patrzac czysto pilkarsko dalbym za niego inieste i doplacil 50 baniek
0
dla mnie to nie był bład, dla ciebie był, ale to tylko opinie a nie fakty, zmuszasz innych do zaufania ci ze masz racje, mimo iz wiesz ze jej nie masz, ciekawe.
0
bravo ma 185, ter stegen 189, jak moze byc za niski? wtf? niski bramkarz to moglby miec z 180 lub mniej a nie 189, sorry, bredzisz
0
kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ale do frajerskich zaczepek tylko ty masz czelnosc
1
Komentarz usunięty
0
co?? obie podobnie, najpierw dobre zagranie następnie złe, znowu dwa dobre i dwa złe, tak w kółko. bardzo nierówny mecz, jak każdy dzisiaj
0
te filmiki to dno, moze robil je ktos uposledzony czy niewidomy?
11
Moze dlatego ze gra w innej lidze rotfl
0
0
a jak jest na srodku? boiska?
0
strzał w stope okresla sytuacje w ktorej robimy sobie sami krzywde przez nieudolnosc a nie glupote. mogles powiedziec ze jego wypowiedz o beznadzjenym sezonie ronaldo mozna miedzy bajki wlozyc, ze (on)jest niespelna rozumu tak twierdzac lub ze plecie głupoty
0
Przepraszam ale "debe ser el nuevo balon de oro" w tym kontekscie nie zstało użyte jako czasownik "musi" a "mógłby" to wprowadzanie ludzi w błąd lub szukanie sensacji, żeby gimby nabijały komentarze. Akurat do administracji większych zastrzeżeń nie mam, oczywiście z merytorycznego punktu widzenia portal jest bardzo dobry. Ale czasami da się natrafić na dzienikarstwo pokkroju tabloidowych wp czy onetu. Szkoda tylko, że tej energi nie można przelać na coś pożytecznego, jak np. temat podsumuwujący okienko transferwe... chcociażby w lidze hiszpańskiej.
0
w sezonie 2012/2013 najlepszy zawodnik realu madryt zdobyl zlota pilke a real NIE WYGRAŁ NICZEGO. W zeszlym sezonie wygrali superpuchar europy i KMŚ, najlepszym zawdnikiem realu byl james, wiec moim zdaniem szanse sa. inna sprawa ze zlota pilka za 2013 to zart, bo real niczego nie wygral a messi wyprzedzil ronaldo w klasyfikacji strzelcow tak jak barcelona wyprzedzila real w lidze.
0
james to najlepszy zawodnik realu w zeszłym sezonie, nic nie wygrali co prawda ale barcelona tez nic nie wygrała dwa lata temu a messi był na drugim miejscu! wiadomo messi nawet jak kontuzjowany to jest najlepszy i inne bzdury ale chodzi mi tutaj o to ze w trojce zlotej pilki nie ma miejsca dla portugalczyka, a jak sie tam znajdzie to nie jest to plebiscyt na najlepszego pilkarza a konkurs popularnosci na ktory pluje! poza tym sama mysl przyznawania nagrody indywidualnej w sporcie gdzie sukces zalezy od postawy 11 lub wiecej zawodnikow jest posrane
0
spokojnie, to tylko bramkarz
1
taaak jest! sprzedac szmaciarza woohoo
0
niekoniecznie, w zeszłym sezonie w realu kto od niego lepiej grał? nie strzelił wiecej bramek tylko grał lepiej?
1
a znasz skład kaiseslautern z 98?
0
no taka prawda, transfer idiotyczny a to ze vermalen teraz wymiata to cud, nie umniejszajac jego umiejetnoscia oczywiscie. tak samo gra roberto na prawej bronie to tez cud, bo racjonalne przeslanki na wytlumaczenie niby sa ale rownie dobrze moglo by byc dno. tak samo jak w zeszlym sezonie suarez na poczatku do bramki trafic z 5 metrow nie mogl a potem robil takie rzeczy jak w meczu z psg. albo enrique do stycznia co odwalał? a potem wygral tryplet, to byl cud. ale zeby takie cudy zaistnialy trzeba miec druzyne ktora ma potencjal. jak real i atletico dwa lata temu, nagle przychodzi siemone i przecietni zawodnicy w ciagu dwoch sezonow wchodza do europejskiej elity a ci drudzy wygrywaja po kilkunastu latach w koncu lige mistrzow po cudzie w 93 minucie
0
suarez faulowany? moze i tak ale gdyby okazal chociaz troche checi do zrobienia czegokolwiek w innych sytuacjach w ktorych symulwal faule, to sedzia spojrzalby na to inaczej, a tak co starcie to on lezy i lapie sie za kolano mimo ze dostal w stope... robi sie to dosc zalosne
reka po dryblingu neymara ewidentna powinien byc karny, sedzia ogolnie beznadziejny byl, bo jakim trzeba byc idiota zeby nie odgwizdac faulu na messim? ja rozumiem na suarezie, neymarze, albie czasami busquetsie lub mascherano to zdazaja sie czyste wejscia, ktore wygladaja na faul, ale jak cos wyglada na faul na messim to jest faul, prawie to samo z iniesta - tu nie chodzi o to ze im sie pilki nie da odebrac, a o to ze jak takie wejscie wyglada na faul i messi lub iniesta maja pretensje ze nie bylo gwizdka to w 99% sedzia sie pomylil.
0
uff, cale szczescie ze ty hejterem nigdy nie byles
0
sprzedaz otamendiego i kupno jakies abdennoura to wzmocnienie?
Uuu duze talenty, ciakwe kto? Griezmana chcial siemone a barcelona i real nie byli w ogole nim zainteresowani, wiec wyboru on zadnego nie mial. Poza tym od kiedy pilkarz decydyje gdzie bedzie gral? myslisz ze taki douglas z calym szacunkiem, wiedziac jaki jest slaby pchalby sie do barcelony?
0
raczej zeby n niczego nie zawalil w swim rozwoju pilkarskim, bo bedzie drugi Deloufeu
1
ale nie dstaje od nas, wiec w czym problem?
0
Mam nadzieje że dzisiaj rozniesie Malagę w pojedynkę.
0
Mhm, z pewnością, dlatego właśnie w kadrze jest Costa, który gra piach na maxa
0
wiesz w ogóle w jakiej sytuacji użyć frazeologizmu ,,strzał w stopę'', czy po prostu trafniejszego nie wymyślisz?
0
Robben schodzi na lewą nogę a nie do środka.