0

@Herato więcej meczów, w dodatku z leszczami, robi swoje

5

Livakovic to musi latać jak w ręcznej, tak naparzają już w niego

6

Niesamowite jest to, że Leo się wypisał z poważnej piłki kilka lat temu i gra dla zabawy, bo wszystko już wygrał i nic nie musi. Po kilku latach przychodzi jakiś ważniejszy mecz i gość 38 lat wchodzi na poziom nieosiągalny dla 99% piłkarzy. Dalej sprawia, że szczęka opada, zupełnie tak, jak robił to przez całą karierę w Europie.

A gdzieś z drugiej strony jest CR, który dostaje sraczki na widok piłki, którą trzeba wbić z metra do pustej bramki. Do tego cała drużyna gra pod niego i ciągnie wszystkich na dno.

1

Mbappe by takiego gola nie strzelił, zgadnijcie czemu :D

0

Wygra to Urugwaj dzisiaj czy remis?

1

Bouaddi to będzie potwór

4

Brakuje shaqiriego, który znikąd się zrespi i da gola turnieju

3

@Kapitan hawk Trump wręczy sobie pokojowe mistrzostwo świata podczas półgodzinnego halftime show w finale

1

Ale wstyd, porażka

2

Dziabko Perez ugotował konferencję dzisiaj XD
Bardzo dobrze, im więcej smrodu dookoła tego klubu, tym więcej śmiechu

1

@S1l3nt mądra taktyka w sumie

1

tym razem kapitan się nie spłacze, bo go miękki Arbeloa nie ściągnie z boiska, jak to zrobił Xabi :D

11

Wyciekło nagranie z feralnego zajścia.
Oto co powiedział Tchouameni do Valverde:


5

80 letni Robert trafia takie coś z zamkniętymi oczami XD

0

Arteta i Simeone powinni w pierdlu wylądować za to, co robią z pięknym sportem

3

Pan Kowalski nie zalicza dzisiaj dobrego dnia xD

https://x.com/jkowalski_posel/status/2049915634444537909

7

Hanko Xd
Hanko Mostowiak na obronie Atletico

0

Czemu ci kibice rzucają tym papierem?

2

Pavlovic przepiłkarz, zazdroszczę go bardzo Bawarczykom

1

@Filipem zobacz takiego Frenkiego. Chłop w ogóle nie podejmuje prób strzałów, a mógłby dużo częściej. Aż oczy bolą

2

PSG to często wali takie gole z ostrego kąta pod ladę. Często Dembele, Kvara albo Barcola. Teraz podobnie prawie Mayulu trafił

0

@Robert_Kubica najlepszy to był Argentyna Francja w Katarze, ze względu na wagę :)
Ale ten i tak jest top top

0

Jaki był wasz ulubiony moment podczas wczorajszego streama?
Ja przyznam, że się mało nie skichałem jak mini Majk wyskoczył z pudła :D

20

A tam oszalał, gra równie czysto, co Valverde i Rudiger :)

4

Fajnie by było jakby Mike Tyson wjechał z „one night in Bangkok”

2

Borysek pokazał numer do Mroza XDDDD

0

Czy przypadkiem zleakowali właśnie koniec kariery szczeny?

0

Co to za live z Robercikiem?

5

@Cyzix żeby Camavinga grał wszystko i dalej się tak rozwijał

0

Ale jak to, Izraelowi piłki nożnej nie można dawać sprawiedliwej czerwonej kartki, to niedobra jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?