Kz1234
Dołączył/a: kwiecień 2017
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato więcej meczów, w dodatku z leszczami, robi swoje
5
Livakovic to musi latać jak w ręcznej, tak naparzają już w niego
6
Niesamowite jest to, że Leo się wypisał z poważnej piłki kilka lat temu i gra dla zabawy, bo wszystko już wygrał i nic nie musi. Po kilku latach przychodzi jakiś ważniejszy mecz i gość 38 lat wchodzi na poziom nieosiągalny dla 99% piłkarzy. Dalej sprawia, że szczęka opada, zupełnie tak, jak robił to przez całą karierę w Europie.
A gdzieś z drugiej strony jest CR, który dostaje sraczki na widok piłki, którą trzeba wbić z metra do pustej bramki. Do tego cała drużyna gra pod niego i ciągnie wszystkich na dno.
1
Mbappe by takiego gola nie strzelił, zgadnijcie czemu :D
0
Wygra to Urugwaj dzisiaj czy remis?
1
Bouaddi to będzie potwór
4
Brakuje shaqiriego, który znikąd się zrespi i da gola turnieju
3
@Kapitan hawk Trump wręczy sobie pokojowe mistrzostwo świata podczas półgodzinnego halftime show w finale
1
Ale wstyd, porażka
2
Dziabko Perez ugotował konferencję dzisiaj XD
Bardzo dobrze, im więcej smrodu dookoła tego klubu, tym więcej śmiechu
1
@S1l3nt mądra taktyka w sumie
1
tym razem kapitan się nie spłacze, bo go miękki Arbeloa nie ściągnie z boiska, jak to zrobił Xabi :D
11
Wyciekło nagranie z feralnego zajścia.
Oto co powiedział Tchouameni do Valverde:
5
80 letni Robert trafia takie coś z zamkniętymi oczami XD
0
Arteta i Simeone powinni w pierdlu wylądować za to, co robią z pięknym sportem
3
Pan Kowalski nie zalicza dzisiaj dobrego dnia xD
https://x.com/jkowalski_posel/status/2049915634444537909
7
Hanko Xd
Hanko Mostowiak na obronie Atletico
0
Czemu ci kibice rzucają tym papierem?
2
Pavlovic przepiłkarz, zazdroszczę go bardzo Bawarczykom
1
@Filipem zobacz takiego Frenkiego. Chłop w ogóle nie podejmuje prób strzałów, a mógłby dużo częściej. Aż oczy bolą
2
PSG to często wali takie gole z ostrego kąta pod ladę. Często Dembele, Kvara albo Barcola. Teraz podobnie prawie Mayulu trafił
0
@Robert_Kubica najlepszy to był Argentyna Francja w Katarze, ze względu na wagę :)
Ale ten i tak jest top top
0
Jaki był wasz ulubiony moment podczas wczorajszego streama?
Ja przyznam, że się mało nie skichałem jak mini Majk wyskoczył z pudła :D
20
A tam oszalał, gra równie czysto, co Valverde i Rudiger :)
4
Fajnie by było jakby Mike Tyson wjechał z „one night in Bangkok”
2
Borysek pokazał numer do Mroza XDDDD
0
Czy przypadkiem zleakowali właśnie koniec kariery szczeny?
0
Co to za live z Robercikiem?
5
@Cyzix żeby Camavinga grał wszystko i dalej się tak rozwijał
0
Ale jak to, Izraelowi piłki nożnej nie można dawać sprawiedliwej czerwonej kartki, to niedobra jest