pomimo tego co się wydarzyło [*] , wiara w nasz klub jest silna.
my wszyscy wiemy że stac nas na zwycięstwo, stac nas na wiele bramek. Wiemy że mamy przed sobą godnego przeciwnika. Najważniejsze jest to że wierzymy. VISCA EL BARCA.
mówiłam że tak bedzie. Juz wszyscy gol gol, a jeszcze kilka munut temu, były jęki i wyzwiska. Trzeba wierzyc w swoją drużynę a nie po jednym błedzie już rezygnowac.
FlyEmirates
a Ty kolego, chyba pomyliłes strony.
jak coś sie nie podoba, to po co wgl tu wchodzisz?
Komentarze
0
MESSI!
0
no własnie jak mówi kolega na dole. WIARA! :)
0
spokojnie Messi da rade. :D
0
kurde mam '' n '' i bede musiała ogladac na necie. Tylko jest tu tyle stronek że nieiwem która byłaby najlepsza. MOże ktoś mi doradzi?
Vamos Barça !
0
pomimo tego co się wydarzyło [*] , wiara w nasz klub jest silna.
my wszyscy wiemy że stac nas na zwycięstwo, stac nas na wiele bramek. Wiemy że mamy przed sobą godnego przeciwnika. Najważniejsze jest to że wierzymy. VISCA EL BARCA.
0
MESSI!
0
mówiłam że tak bedzie. Juz wszyscy gol gol, a jeszcze kilka munut temu, były jęki i wyzwiska. Trzeba wierzyc w swoją drużynę a nie po jednym błedzie już rezygnowac.
FlyEmirates
a Ty kolego, chyba pomyliłes strony.
jak coś sie nie podoba, to po co wgl tu wchodzisz?
nara i tyle, pozdro.
0
dajcie jakieś linki.
bo połowa tnie. ;/ ;/
BARCA!
0
bAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARca!
ibra jestes boski!
brawa dla Puyola. :)
0
bAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARca!
ibra jestes boski!
brawa dla Puyola. :)