2

To jest łokieć Carvajal i kartka wtf? A sedzia mu jeszcze przytakuje 15min jak coś

3

Nie dałbym czerwonej kartki, ale jakby to np. Rüdiger faulował jestem przekonany że w takiej samej sytuacji byśmy go linczowali i domagali się czerwonej... jest jak jest ważne 3pkt VeB!

3

Przyjmował w takiej sytuacji wtf!!!

1

Atletico wyszło na mecz z dość mocno okrojonym składem, gramy w 10 i dalej nie potrafimy tego wykorzystać? Co to bedzie w CL to ja nie mam pojęcia.

0

Oby szybko strzelić dwa gole i dać odpocząć kluczowym przed CL

0

Rozumiem presować co jakiś czas, ale nie przez cały mecz. Jedna akcja i przegrywamy...

0

Po zwycięstwo VeB!!!

5

Co za braama i to obrońcy wtf palce lizać

1

@Sebolinho wierzę, patrząc na ich ostatnie mecze zapowiada się to ciekawie

0

@Witektoziomal derby to derby wątpię w oszczędzanie sie jak jesteś w mega formie, no za godzinkę zobaczymy ;-)

5

Koniec końców 3pkt wpadają i Real niech się teraz martwi :-) oby Atletico sie postawiło

6

Ferran to gruba świnia on ledwo biega, do obrony sie nie cofa, Lewy mimo wieku zjada go na śniadanie.

3

Mecze o 14-16 godzinie to zawsze były męczarnie, serio nie pamiętam dobrego spotkania w naszym wykonaniu o tej porze...

2

To jest druga żółta dla Raphinhii i wypad z boiska niestety, fart ze sedzia był tak daleko od akcji.

2

Ferran ledwo co wszedł a już oddycha jak po 90 minutach, taki Raphinha ten to musi mieć zdrowie, caly mecz na presingu, a chłop wyglada i rusza się jakby dopiero co wszedł na boisko.

6

Yamal zrobił to w stylu Viniciusa...wiadomo w przypadku tego drugiego karny był był podyktowany, dobra decyzja sedziego.

1

@Sebolinho jestem tego samego zdania, ale jak widać nasi może lubią poleżeć w łóżku trochę dłużej ;-)

1

@Sebolinho wiadomo moze być lepiej, ale zawsze jak gramy o tak wczesnych godzinach 14,16 to nigdy to jakoś dobrze nie wyglada w naszym wykonaniu, przeważnie są to męczarnie

2

@gaq mam czasem wrażenie ze niektórzy już mają we krwi plucie na sedziego

0

@Laminedependencia mocną psyche ma, ja dwa razy miałem w jednym kolanie zerwane więzadło krzyżowe i odstawiłem rolki, narty, nie gram w piłkę nożną, w kosza idę już tylko porzucać...

0

Obie drużyny w formie zapowiada się mega meczycho!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?