O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Sergio Ramos
  • Ulubione zespoły Real Madryt
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4231
  • Liczba komentarzy 90
  • Polecenia 71

Komentarze

0

Szczerze uważam, że Bale i Benzema w tym meczu odpala graja narazie na 70 % swoich mozliwości Bale potrzebuje czasu ale jak sie rozegra bedzie nie do zatrzymania w tym meczu zobaczycie namiastke tego co bedzie przez caly sezon

8

Jako kibic Realu postaram się obiektywnie ocenić waszą drużynę jak to wyglądało z mojej perspektywy.
1.Ter Stegen (6) to co musiał obronił nie popisał się niczym wyjątkowym.
2. Vidal (4) gdyby Barcelona grala 2 wahadłowymi nadawałby się jako boczny obrońca, ale nie widze go na dłużej w takim systemie gry. Jeździec bez głowy.
3. Pique (1) najsłabszy na boisku. Odważę się nawet stwierdzić, że to był chyba jego najgorszy występ w barwach Barcelony. Nie często się widzi, żeby obrońca miał udział przy 3 golach. Gdyby dostał drugą zółtą kartkę to myślę że to by była wieksza głupota niż ta od tej Ronaldo.
4. Umtiti (8) Mimo, że Barcelona straciłą 3 bramki był pewnym punktem i ciężko mi się doszukać chodź jednego błędu z jego strony fizycznie skała będą z niego ludzie.
5. Alba (7),5 po Umtitim najlepszy zawodnik w tym uratował jedna bramke niczym Michał Pazdan w ostatnim meczu ligowym :)
6. Busquets (4) Od 2 sezonów szuka samego siebie. Czasami mi sie wydaje, że on nic nie musi. Kiedyś miał koło siebie Inieste ktory robił roznice i xaviego obecnie musi uczyć się od Casemiro jak powinno sie grac na tej pozycji troche nadrabia techniką.
7. Iniesta (5) Śmiem twierdzić, że to ostatni sezon Andresa już nie ta wytrzymałość nie ta szybkość. Nigdy nie miał magicznych statystyk, ale zawsze wyróżniał się magią i niesamowitą grą. Isco ma taka charakterystyke jak Adnres ale ma o wiele lepsze statystyki i uważam, że wskoczy na wyższy poziom w karierze niż Andres przy regularnej grze.
8. Rakitić (7) Jak dla mnie najbardziej solidny gracz pomocy. Nie jest to zawodnik na 10 i nigdy nie będzie pierwszoplanowa postacią w środku pola ale jest to zawodnik na 8 który daje gwarancje dobrej gry przez cały sezon.
9. Delofeu (3,5) Barcelona to dla niego za wysokie progi. Nie wiem nawet czy by się nadawał nawet w roli Jokera jak Asenjo Morata lub Vasquez. Nie ma co oceniać po jednym meczu, może coś z niego będzie chodź osobiście wątpie.
10. Messi (6) Robił co mógł bramkę strzełił starał się kreować ale brakowało wsparcia. Słaba gra Messiego była głownie spowodowana dobra grą Kovacicia który jest niesamowicie szybki i nie odstępował go na krok, ale mimo to messi pokazał kila fajnych akcji.
11. Suarez (-) Nie potrafię go ocenić komiczny występ o ile karnego zniosę chodź mi ciężko jako kibic realu ale byłem gotowy na taki scenariusz o tyle jego przepuszczanie piłek niczym Luka Modric, Zidane, Neymar wygladalo dość komicznie. W pewnym momencie nawet komentatorzy na to zwrócili uwage i się łapali za głowę co ten gościu robi. Chciał sie wpasować chyba w role 10 ale zapomnial ze nie od tego tam jest.
Ocena Barcelony jako zespołu (6) Przez większą część czasu kontrolowali spotkanie no ale główną rolę odegrał sędzia. Natomiast sama gra nie była zła może martwić brak sytuacji klarownych ale to dopiero początek sezonu nowy trener nowa filozofia tak więc powinno być z czasem coraz lepiej. Sędziego nie będę nawet oceniał, ale zwrócę uwagę na jeszcze jeden błąd przy kontrze Barcelony Busquets sciął Carvahala bez pilki za co powinien otrzymac druga zolta kartke. Jak ktos uwaznie sledzil to moze pamieta byla jedna krotka powtorka tej sytuacji ale nie byla ona poruszana ze wzgledu na karnego i kartke Cristiano.

0

MAJ DAD KOCHANY HALA MADRID

0

Kochana :* ja tak samo :P

0

a w czym Dybala jest lepszy tylko nazwiskiem gdyby Marco gral po 90 min co mecz mialby lepsze staty niz Neymar

Zobacz wszystkie

16

messi nie płaci podatków, neymar, nie placi podatków. Niezle machloje wiecznie w tej barcelonie :)

13

Ale gadacie głupoty, z tym że Real ciagnie Ronaldo bo ma teraz dobrze dysponowaną pomoc zobaczcie jego statystyki przez 6 lat grania w realu
270 spotkań 284 gole 82 asysty, a to co mówicie że za wszelką cenę chcę bramkę zdobyć i wygrać mecz zostawię bez komentarza. Determinacja, pracowitość, talent zrobiły z niego MASZYNĘ na miarę 21 wieku. Nie podoba mi się to też, że czasami wymusi faul, ale już tak jest nauczony grać gdyby za kazdym razem nie chował nóg przy wślizgach to rozgrywał by w sezonie może z 10 meczow to samo tyczy sie naymara zreszta latwo poszukac w necie filmikow gdzie ma cale kostki we krwi i dziury w nogach.

8

Jako kibic Realu postaram się obiektywnie ocenić waszą drużynę jak to wyglądało z mojej perspektywy.
1.Ter Stegen (6) to co musiał obronił nie popisał się niczym wyjątkowym.
2. Vidal (4) gdyby Barcelona grala 2 wahadłowymi nadawałby się jako boczny obrońca, ale nie widze go na dłużej w takim systemie gry. Jeździec bez głowy.
3. Pique (1) najsłabszy na boisku. Odważę się nawet stwierdzić, że to był chyba jego najgorszy występ w barwach Barcelony. Nie często się widzi, żeby obrońca miał udział przy 3 golach. Gdyby dostał drugą zółtą kartkę to myślę że to by była wieksza głupota niż ta od tej Ronaldo.
4. Umtiti (8) Mimo, że Barcelona straciłą 3 bramki był pewnym punktem i ciężko mi się doszukać chodź jednego błędu z jego strony fizycznie skała będą z niego ludzie.
5. Alba (7),5 po Umtitim najlepszy zawodnik w tym uratował jedna bramke niczym Michał Pazdan w ostatnim meczu ligowym :)
6. Busquets (4) Od 2 sezonów szuka samego siebie. Czasami mi sie wydaje, że on nic nie musi. Kiedyś miał koło siebie Inieste ktory robił roznice i xaviego obecnie musi uczyć się od Casemiro jak powinno sie grac na tej pozycji troche nadrabia techniką.
7. Iniesta (5) Śmiem twierdzić, że to ostatni sezon Andresa już nie ta wytrzymałość nie ta szybkość. Nigdy nie miał magicznych statystyk, ale zawsze wyróżniał się magią i niesamowitą grą. Isco ma taka charakterystyke jak Adnres ale ma o wiele lepsze statystyki i uważam, że wskoczy na wyższy poziom w karierze niż Andres przy regularnej grze.
8. Rakitić (7) Jak dla mnie najbardziej solidny gracz pomocy. Nie jest to zawodnik na 10 i nigdy nie będzie pierwszoplanowa postacią w środku pola ale jest to zawodnik na 8 który daje gwarancje dobrej gry przez cały sezon.
9. Delofeu (3,5) Barcelona to dla niego za wysokie progi. Nie wiem nawet czy by się nadawał nawet w roli Jokera jak Asenjo Morata lub Vasquez. Nie ma co oceniać po jednym meczu, może coś z niego będzie chodź osobiście wątpie.
10. Messi (6) Robił co mógł bramkę strzełił starał się kreować ale brakowało wsparcia. Słaba gra Messiego była głownie spowodowana dobra grą Kovacicia który jest niesamowicie szybki i nie odstępował go na krok, ale mimo to messi pokazał kila fajnych akcji.
11. Suarez (-) Nie potrafię go ocenić komiczny występ o ile karnego zniosę chodź mi ciężko jako kibic realu ale byłem gotowy na taki scenariusz o tyle jego przepuszczanie piłek niczym Luka Modric, Zidane, Neymar wygladalo dość komicznie. W pewnym momencie nawet komentatorzy na to zwrócili uwage i się łapali za głowę co ten gościu robi. Chciał sie wpasować chyba w role 10 ale zapomnial ze nie od tego tam jest.
Ocena Barcelony jako zespołu (6) Przez większą część czasu kontrolowali spotkanie no ale główną rolę odegrał sędzia. Natomiast sama gra nie była zła może martwić brak sytuacji klarownych ale to dopiero początek sezonu nowy trener nowa filozofia tak więc powinno być z czasem coraz lepiej. Sędziego nie będę nawet oceniał, ale zwrócę uwagę na jeszcze jeden błąd przy kontrze Barcelony Busquets sciął Carvahala bez pilki za co powinien otrzymac druga zolta kartke. Jak ktos uwaznie sledzil to moze pamieta byla jedna krotka powtorka tej sytuacji ale nie byla ona poruszana ze wzgledu na karnego i kartke Cristiano.

4

Dla realu powinien byc 2 karny za reke gdzie ronaldo mial pozniej na pustaka valencia 2 reki w polu karnym zadnej kartki ramosowi musnelo palca na srodku boiska i odrazu zolta troche obiektywizmu. Valencia z kolei gra dosyc agresywnie, nic dziwnego ze dostaja co chwile kartke

3

Dla Ronaldo wszyscy do ogórki. Chyba nie masz na mysli Barcelony bo im strzelil okolo 15 nie pamietam dokladnie troche tego bylo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?