5

Najlepsza akcja Lewego dziś to strata piłki xD

4

@mindbender84 za to "it's a prank" powinien tym bardziej podwójnie dostać

10

La Bamba dziś oficjalnie "zieloną wyspą" Internetu

11

Ale malpiszony. Milion kamer, a ci z mordami na wierzchu odwalają taka maniane xD
IQ pantofelka

0

Patusy niech lecą do okręgówki od razu, że nie obrażając okręgówki rzecz jasna

3

Espanyol dzisiaj nie zawodzi.

Grają jak na spadkowicza przystało.

1

Frenkie podanie na nos, pieknie

2

Coś smutne te smerfy na trybunach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

6

@dv7wisnia "why not both?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Po dzisiejszym meczu z pełnym przekonaniem będzie można powiedzieć, że w La Liga nie ma już słabych drużyn.


Baj, baj Espanyol ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Czyli klasycznie Bayern znów wygrywa z Barca :/

2

Robert dzisiaj ewidentnie pijany, albo niespełna rozumu.

Lub jedno i drugie...

2

@krzysiekVeB ja cierpiałem oglądając te padake xD

1

Mecz się jeszcze nie skończył, ale Xavi już w przerwie wypowiedział się na temat przebiegu spotkania:

https://streamable.com/18qcoe

0

Ale mnie to bawi xD śmiech przez łzy

https://streamable.com/0l37dc

0

Panowie jakie bramki Bayernowi, jak oni oddali przez 45 minut 1 strzał w tym 0 celnych, z czym do ludzi xD

0

Czupo-moting strzela Barcy na Camp Nou... Eh błąd w matrixie xD

3

Hmmm dziwne, że taktyka stosowana na Athletic (wysoko ustawiona linia obrony) nie podziałała na Bayern, co mogło pójść nie tak...

xD

2

Nareszcie zagrali coś innego, a nie milion wrzutek i mamy brameczke

0

@Arkadio90 oczywiście, grał totalny piach większość czasu. Ale ostatecznie strzelił 2 z 3 bramek jednak. Także jakbym miał kogokolwiek wyróżnić za całokształt to siła rzeczy on i MATS.

3

Lewy i MATS top. Reszta może wyginać na drzewo banany prostować.

0

Ależ wstyd. Jak co roku. I co roku to samo mówię. Jakieś tragiczne błędne koło LM.

:(

1

Panowie, sensowniejszej opcji nie widzę:

https://zapodaj.net/images/4c6c76e572a26.jpg

2

Oho, Laporta posmarował widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Wyraz twarzy Xaviego podsumował najlepiej te wrzutę xD

1

@Kondziubarca "po dwóch zawodników na każdą pozycję, lecimy po LM z taka kadrą" xD

14

Dembele jaka piła, całe osiedle zaczęło klaskać

2

Na początku jak komentator mówił Muhammad Ali-Cho to myślałem, że mówi "Muhammad Ali SHOW" xD

I sobie tak myślałem "kurde bez przesady, aż tak dobrze to chłop nie gra"... ehh xD

4

Fati gość co ma lekkość w grze to nie pogada

10

Shakira w końcu odniosła się do sytuacji z Pique:

https://zapodaj.net/images/dd06566819d27.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?