LajtNyga
Dołączył/a: styczeń 2015
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Najlepsza akcja Lewego dziś to strata piłki xD
4
@mindbender84 za to "it's a prank" powinien tym bardziej podwójnie dostać
10
La Bamba dziś oficjalnie "zieloną wyspą" Internetu
11
Ale malpiszony. Milion kamer, a ci z mordami na wierzchu odwalają taka maniane xD
IQ pantofelka
0
Patusy niech lecą do okręgówki od razu, że nie obrażając okręgówki rzecz jasna
3
Espanyol dzisiaj nie zawodzi.
Grają jak na spadkowicza przystało.
1
Frenkie podanie na nos, pieknie
2
Coś smutne te smerfy na trybunach... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
@dv7wisnia "why not both?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Po dzisiejszym meczu z pełnym przekonaniem będzie można powiedzieć, że w La Liga nie ma już słabych drużyn.
Baj, baj Espanyol ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
Czyli klasycznie Bayern znów wygrywa z Barca :/
2
Robert dzisiaj ewidentnie pijany, albo niespełna rozumu.
Lub jedno i drugie...
2
@krzysiekVeB ja cierpiałem oglądając te padake xD
1
Mecz się jeszcze nie skończył, ale Xavi już w przerwie wypowiedział się na temat przebiegu spotkania:
https://streamable.com/18qcoe
0
Ale mnie to bawi xD śmiech przez łzy
https://streamable.com/0l37dc
0
Panowie jakie bramki Bayernowi, jak oni oddali przez 45 minut 1 strzał w tym 0 celnych, z czym do ludzi xD
0
Czupo-moting strzela Barcy na Camp Nou... Eh błąd w matrixie xD
3
Hmmm dziwne, że taktyka stosowana na Athletic (wysoko ustawiona linia obrony) nie podziałała na Bayern, co mogło pójść nie tak...
xD
2
Nareszcie zagrali coś innego, a nie milion wrzutek i mamy brameczke
0
@Arkadio90 oczywiście, grał totalny piach większość czasu. Ale ostatecznie strzelił 2 z 3 bramek jednak. Także jakbym miał kogokolwiek wyróżnić za całokształt to siła rzeczy on i MATS.
3
Lewy i MATS top. Reszta może wyginać na drzewo banany prostować.
0
Ależ wstyd. Jak co roku. I co roku to samo mówię. Jakieś tragiczne błędne koło LM.
:(
1
Panowie, sensowniejszej opcji nie widzę:
https://zapodaj.net/images/4c6c76e572a26.jpg
2
Oho, Laporta posmarował widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Wyraz twarzy Xaviego podsumował najlepiej te wrzutę xD
1
@Kondziubarca "po dwóch zawodników na każdą pozycję, lecimy po LM z taka kadrą" xD
14
Dembele jaka piła, całe osiedle zaczęło klaskać
2
Na początku jak komentator mówił Muhammad Ali-Cho to myślałem, że mówi "Muhammad Ali SHOW" xD
I sobie tak myślałem "kurde bez przesady, aż tak dobrze to chłop nie gra"... ehh xD
4
Fati gość co ma lekkość w grze to nie pogada
10
Shakira w końcu odniosła się do sytuacji z Pique:
https://zapodaj.net/images/dd06566819d27.jpg