6

w tvp1 gol Lewandowskiego przeciwko Barcelonie jest jednym z najlepszych goli sezonu haha

0

No jakbym tego nie wiedział...

0

Komentarz na stronie realu w sprawie transferu Vidala. No padłem ;x

2015.06.09, godz. 08:26, casillas95
Hmmmm, nie rozumiem tego kompletnie, skoro Barcelona ma ZAKAZ transferowy to kurde, zakaz to zakaz, nie mozesz kupowac a nie ze mozesz kulowac ale grają od 2016. Jakby mama zakazala Ci cos zrobic to nie mozesz tego robic wgl a nie od ktoregos roku, powiedziala Ci np ze nie mozesz skakac z okna z wysokiego piętra bo sie zabijesz, zakaz. Wiec tego nie robisz. Nie rozumiem tego kompletnie..

2

Bedziesz musiał przestać palić ! Powodzenia ! :)

1

Chciałbym zobaczyć reakcje Chielliniego po tym, jak Messi zrobiłby podobną rzecz z defensywą Juventusu

1

Nie słyszałem tego :D

87

Słyszeliście, że FIFA 16 ma być tak realistyczna, że ponoć w trybie menager nie będzie można prowadzić realu dluzej niz 1 sezon ? :D

0

Najważniejsze, to by żaden zawodnik nie dostał kontuzji

0

Syn mathie jaki rudy :d

0

Mnie zastanawia czemu prezes deportivo taki smutny :d

0

póki co brzydko się prezentują jak dla mnie, zobaczymy jak na piłkarzach będą leżeć

1

Maradona pewnie boi się tego, że to o Messim będzie się w przyszłości mówić najwięcej, a nie o nim, stąd pewnie taka wypowiedź, chciał przypomnieć o sobie. Zbłaźnił się i tyle, nie mógł znaleźć lepszych aspektów w rywalizacji z Leo, to taką głupotę palnął

0

Wszyscy byli pewni ze Barca przejdzie na lajcie, a to dzisiaj bedzie nerwowka

3

To jak u Ciebie ma lipe, to musi mieć strasznie ciężkie życie

1

Dzisiaj całe nasze trio jakieś spiente, jakby bali się podejmowac dezycje

0

Jeszcze jak oni mówią o nim, "naszego mistrza"

0

Ok, dzieki ;)

0

Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego na Ronaldo woła się teraz Grzmot ? :D Chyba cos musiałem przeoczyć

0

Real i tak coś w końcu wciśnie po dośrodkowaniu

1

Też mam taką nadzieję, ale wiesz, już nie takie rzeczy się działy :)

1

Wiem, że to mało realne, ale chodziło mi o to co by było gdyby :P Wiem, że to tylko gdybanie, ale w footballu juz nie takie rzeczy się działy

0

Jaka bylaby wasza reakcja gdyby dzisiaj Barca odpadła z LM ? :D

0

Jaka byłaby wasza reakcja gdyby Barca dzisiaj odpadła z LM ? (odpukać)

1

Dybala ? raczej nie ta pozycja

7

Jeżeli Barcelona wygra LM, a Suarez dalej będzie ładował bramki w tcyh rozgrywkach i w dodatku strzeli w finale, to wraz z Messim powinien znaleźć się w najlepszej trójce do wygrania ZP

1

adblock

0

Odkąd pamiętam gra dwoma defensywnymi pomocnikami zawsze sie tak kończyła. Nie ma w ogóle środka pola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?