1 listopada 2014, 12:40
0
Właśnie, link jakiś?
31 października 2014, 15:40
3
Oceniasz kadrę LE jako słabszą tylko dlatego, że przegrali El Clásico ?
29 października 2014, 09:07
Dokładnie, jeden co mądrze prawi :)
25 października 2014, 12:33
Szkoda kurcze, znów na necie trzeba będzie oglądać :/
25 października 2014, 12:13
Można gdzieś to w TV obejrzeć? Cyfrowy Polsat :c
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Właśnie, link jakiś?
3
Oceniasz kadrę LE jako słabszą tylko dlatego, że przegrali El Clásico ?
0
Dokładnie, jeden co mądrze prawi :)
0
Szkoda kurcze, znów na necie trzeba będzie oglądać :/
0
Można gdzieś to w TV obejrzeć? Cyfrowy Polsat :c
3
Oceniasz kadrę LE jako słabszą tylko dlatego, że przegrali El Clásico ?
0
Można gdzieś to w TV obejrzeć? Cyfrowy Polsat :c
0
Właśnie, link jakiś?
0
Dokładnie, jeden co mądrze prawi :)
0
Szkoda kurcze, znów na necie trzeba będzie oglądać :/