5

@Comentateiro czeka na reedycje koszulek z tym o to herbem @blakkudium wtedy nie będzie szczędzić grosza
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=862937233775357&id=265382100197543&set=a.266202190115534

2

@Eklerek @LeszekFCB @Bolton byla juz podobna sytuacja kiedys z Mutu, ktory rowniez w Chelsea mial bana na gre, ale on wtedy wciagal koks. Chelsea go pozwala i placil im odszkodowanie 17 baniek za pokrycie kosztów transferu itd. Pogba teraz jak byl zawieszony to dostawal jakąś minimalną place okolo 2k euro. Teraz juz wprowadzają zapisy wlasnie na wypadek jak zawodnik cos odwali, wiec Mudryk pieniedzy juz od Chelsea nie zobaczy. Niedawno tez widzialem, ze Shakhtar rowniez jest niezadowolony, gdyz nie otrzymuje kolejnych rat za ukrainskiego Cristiano

0

@Pawlak1992 Vlahović, na tym sie skonczy

3

@FcPortoFan1999 @fcbarcafan19 najpierw sprawdzila potencjal w football managarze i się zakreciła kolo niego

4

@Sysia11 z Tatem Martino lepiej to wszystko szło i jednak lepiej radzil sobie w meczach finalowych. Dziwne te decyzje odnosnie zmiany trnera, sprzedazy Drake'a, zmarnowali potencjal

2

@mekston @Lionel_Messi10 Ustari to tez jest parodysta niestety, Kalendarz mial dobry sezon, pozniej kontuzje i calkowicie zostal odstrzelony, ale jednak byl pewniejszy

0

@directedbyfcb sam osobiscie ma ciemnoskórą dziewczyne:) z polek sie dawno wyleczyłem

11

Odnalazł sie filmik z imprezy, gdzie @July_6_BcN poznała sie z @Kessie

32

@misterio i znowu caly swiat przeciwko madrylom, muszą latac najdalej ze wszystkich. Nie mają kiedy odpoczywac, ustawione losowanie

1

@FcPortoFan1999 zawsze wujek Włodek Gąsior moze ubrac dresy na dupe, przejsc przez ulice i poprowadzić trening. Szkoda, ze juz tego pomyslu nie realizują

0

@FcPortoFan1999 dziwne, ze nie zatrudnili zwolnionego Majewskiego i jego sztab, ktory jest stworzony z kolegów z mielca

1

@FcPortoFan1999 trzeba mu współczuć

0

@Nightraider tylko ter Stegen patrzy wylacznie na siebie i jemu dobrze sie zyje w Barcelonie. Szczerze to watpie, ze ustapi i po prostu odejdzie. Ten sezon jest dla niego zmarnowany pod kątem gry w reprezentacji na mundialu, a czy pozniej bedzie mial motywacje zeby gdzies jeszcze bronic? Kontrakt w Barcy do 2028, dla niego to moze byc wlasnie emerytura przy dorbych pieniadzach. Ciezka sytuacja sie zrobila niestety

0

@Nightraider a mi sie wydaje, ze ter Stegen nie bedzie chcial odejsc. Predzej Wojtek zdecyduje sie zakonczyc kariere po sezonie, a Marc po powrocie bedzie twierdzil, ze chce walczyc o miejsce w skladzie. Jego kontrakt jest wysoki i nikt mu nie da takiej samej pensji, no chyba, ze arabscy, ale tam pewnie nie bedzie chcial odejsc.

1

@blakkudium te motywacje Artety to jest niezly cyrk, ogladalem All or nothing Arsenalu i zawodnicy wygladali na zmieszanych jak malował kwiatki i inne pierdoly na tablicy. Oby nigdy nikomu nie przyszlo do glowy zatrudniac go do Barcy, strasznie bezplciowy charakter z niego

0

@bary Marc Guiu, ktory uciekl do Chelsea, a teraz grzeje lawe

4

@Kasy to @July_6_BcN.
@Kessie po weekendzie na kacu jest to mu sie na wspominki wzięło

0

@Rhaan ale to jest wlasnie sklad po przebudowie :D takich zawodników wymyslil sobie Feio Amorim, tak nprawde to sprzedali wartosciowych zawodników, brak skrzydlowych

4

ależ to będzie kino jeżeli do tego dojdzie

1

@Kessie co Ty to Poppers @Popitek12 nagrałeś?

1

@FcPortoFan1999 zwycieski wynik dla Cracovii

1

@beter2 Amorim przechodzi samego siebie, Bruno to juz gra jako defensywny pomocnik. Posprzedawal praktycznie wszystkich skrzydlowych, a chcialby grac samymi dziesiatkami, ciezki przypadek i beton taktyczny. Widac po nim zrezygnowanie i chcialby juz pewnie zwolnienia, no bo kto chcialby stracic kase z kontraktu i sam odejsc

0

@Herbert albo on chce do druzyny, ktora w swojej lidze jest jedną z czolowych, tak bylo z Al Sadd i Barceloną. Budowac lub odbudowywac to jemu sie chyba nie chce. Wedlug mnie to on sie teraz skusi

0

@Herbert o pieniądze i spelnianie zachcianek, w Barcelonie narzekal, ze nie moze miec zawodników jakich sobie wymyslil, a arabscy co sezon mu nowych beda kupowac

1

@blakkudium w Barcelonie narzekal, a on po prostu musi byc w klubie gdzie beda spelniac jego zachcianki i co roku nowa kadra, transfery i transfery Xaviemu

2

@Popitek12 czemu nie lubisz projektu Davida Beckhama byłego gracza Realu Madryt?

1

@mekston dupa blada bedzie z SS niestety cos mi sie wydaje. Pytanie jak w playoffach bedzie, ale tez cos mi sie wydaje, ze bedzie powtorka z leagues cup i sraczka przed metą

5

@Luciano99 juz od najmlodszych lat dbał o starego

1

@mekston niekończące się pasmo sukcesów, tak trzeba żyć! Tak można oddychać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?