0

@kaamil1910 kolejny odklejony Typ, z obecną formą zawodników których wymieniłeś i sytuacja pandemiczną, plus kryzysie który w Barcelonie panuje to ceny max to:
FDJ 30-35 mln max
ter Stegen 10 mln max
umtiti 5 mln max,
coutinho 0,
dembele nie przedłuży kontraktu - 0
nie kupujemy ani tego ani tego, esa obudź się

0

@Emhyr Xavi nie jest dobrym trenerem, na ten moment nic nie pokazał, aby go za takiego uważać

0

@Dzemix111 Haaland w Barcelonie

0

@lucca87 no ale skąd Ty masz info, że Ci piłkarze chcą grać w Barcelonie? równie dobrze Ciebie można odesłać do przedszkola

0

@szkutnik91 nie trafią, to jakby Ronaldo, Zidane, Figo, Beckham grali razem, oni chcą być najlepsi ale nie w jednej drużynie xD

0

@szkutnik91 a wiesz na czym polega podbijanie ceny za zawodnika? właśnie na takim gadaniu, że ma oferty z innych klubów

0

@Hubsao argument taki, że jest milion lepszych opcji niż Barcelona w tym momencie, nie ma na niego siana od dwa za dużo

1

@FCB24 zrozumcie to wreszcie, haaland tu nie przyjdzie

0

@Comentateiro to że łykasz wszystko jak młody pelikan to nie znaczy, że jesteś naukowcem

0

@Woland10 3 opcja, jest to po prostu fake info

0

@Virusk3 zmień pościel

0

@kkbarca nie będzie umowy z cvc to jest fake info, ile można Ci tłumaczyć?

3

@Comentateiro Ty jesteś wielce oświeconym dzbanem, który za słuszne uważa tylko poglądy zgodne ze swoimi

0

0

@kkbarca to raczej podpiszemy czy na bank? zrozum to jest fake info pismaków żeby Typy jak Ty mieli mokre sny o haalandach itp

1

@Momals11 dalej łykaj to fake info

2

@Przemek2323 PiS to g*wno ale takim samym ściekiemi jest platforma, także skończ już swoje wywody

0

@kejdzi Człowieku i dalej będziemy to wyśmiewać, bo haaland nie przyjdzie grać w lidze Europy do drużyny bez projektu sportowego, q to porozumienie to fake info

0

@AlexDark00 nie będzie tu żadnego haalanda, pogódźcie się z tym

0

@arkasath niech sobie tam marudzą co Cię to interesuje, założę się że, gdbyy Barca miała taka sytuację to sam byś był pierwszym zapłakanym

0

1

zamiast martwić się meczem z Napoli ludzie bardziej przeżywają Real z PSG, co jest

0

@TheNekro94 król LM cr7 na luzie wyrzuca PetroSG

0

@Kusco15 no real szczęście całe życie, a Barca pech

1

@kuz czarna kartka za to

0

@MysticCat no ale co konstruktywnego można powiedzieć na coś tak absurdalnego, tu już nie chodzi o finanse - które tak czy siak są na żenującym poziomie, a projekt sportowy, Haaland jest Typem super strzelca, chce śrubować wszystkie strzeleckie rekordy, a także ten w LM po co ma tracić chociażby jeden sezon w LE?

5

@MysticCat co za bzdury

1

@doc no chyba oczywiscte jest to, że odejdzie z borussi i pewnym jest to, że nie przejdzie do Barcelony

0

@PatrychoO taka prawda

2

po prostu Barca wraca na swoje miejsce, przed czasami Ronaldinho a potem Messiego i tyle w temacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?