Szkoda, że nie pamiętasz jaki powinien być wynik i ile karnych w pierwszym meczu przeciwko chelsea to raz
dwa szkoda, że nie wspomnisz o bramce milito z spalonego i nieuznanej bramce bojana
Lubię jak ktoś wyciąga jakiejś całości coś co mu pasuje nie wspominając o reszcie, która jest kompletnym przeciwieństwem.
wiesz... wszędzie panuje przekonanie, że to Iker jest najlepszym bramkarzem świata... polecam przypomnienie sobie jak zwisnął na słupku
czy też tego
Ale jeśli dla kogoś koleś nie może kandydować na najlepszego bramkarza świata bo 7 lat temu wpuszczał szmaty to w moim odczuciu jest imbecylem uważając za najlepszego Casillasa.
O Buffonie czy Ricardo też mówiło się kiedyś, że są najlepsi a prawda jest taka, że wpuszczali więcej szmat w sezonie niż VV od przyjścia do Barcy
Komentarze
0
HeadHaters
Szkoda, że nie pamiętasz jaki powinien być wynik i ile karnych w pierwszym meczu przeciwko chelsea to raz
dwa szkoda, że nie wspomnisz o bramce milito z spalonego i nieuznanej bramce bojana
Lubię jak ktoś wyciąga jakiejś całości coś co mu pasuje nie wspominając o reszcie, która jest kompletnym przeciwieństwem.
A co do czerwa Pique - śmiechłem i to ostro
0
pozwole sobie zapytać... Por Que tu siedzicie kibice realu? nie macie swoich stron?
0
@bartekk77
wiesz... wszędzie panuje przekonanie, że to Iker jest najlepszym bramkarzem świata... polecam przypomnienie sobie jak zwisnął na słupku
Ale jeśli dla kogoś koleś nie może kandydować na najlepszego bramkarza świata bo 7 lat temu wpuszczał szmaty to w moim odczuciu jest imbecylem uważając za najlepszego Casillasa.
O Buffonie czy Ricardo też mówiło się kiedyś, że są najlepsi a prawda jest taka, że wpuszczali więcej szmat w sezonie niż VV od przyjścia do Barcy
0
czy mi się wydaje czy na lewą stronę mamy Abidala i Adriano? Po co kolejny?
0
śmieszni są ci wszyscy ludzie... villa go wyprzedza o lata świetlne a był tańszy, cena sancheza to też jakieś jaja a o fabregasie to już nie wspomnę
0
śmieszny gość... podobnie jak Ibra..
Obwinia trenera, że jego zawodnik jest drewniany i nie potrafił się wkomponować w drużynę grający piękny i szybki futbol?
Śmiechłem
0
pozwole sobie zapytać... Por Que tu siedzicie kibice realu? nie macie swoich stron?
0
nie da rady... przecież w umowie Thiago był fargment o włączeniu go do 1 zespołu od przyszłego sezonu
0
w sumie to gracze z bilbao mają teraz problem. bo nie wystarczy im bramkowy remis w spotkaniu u siebie - muszą wygrać w co szczerze wątpię.
0
Nareszcie... po tych wszystkich akcjach nawet nie chciałbym go widzieć w składzie. Bez jajeczny Cesc.
Po co wzmacniać ławkę za 40mln skoro do dyspozycji jest młody Thiago : )