Tyle ile Barcelona zawdzięcza Puyolowi to się w głowie nie mieści. Zawsze się dla nas poświęcał. Bez wahania rezygnował z wakacji i ciężko trenował żeby lepiej się przygotować do sezonu. Tam gdzie większość nie włoży nogi tam on wkładał głowę. Prawdziwy wojownik i najlepszy kapitan na świecie. Czasem gdy nie mam ochoty trenować po prostu mówią sobie "spójrz na Puyola i zapierdalaj na trening". Prawdziwy wzór do naśladowania dla wszystkich.
Alves to zdecydowanie najlepszy prawy obrońca na świecie od wielu, wielu lat. I jego brak był dziś bardzo widoczny. Adriano coś sobie na prawej nie radził. Za to Alba zagrał genialny mecz, świetny i czysty w odbiorze, aktywny z przodu, sporo razy ośmieszył Real. Czasem mnie przeraża to jak ważny jest dla nas Alves. Niech szybko wraca do zdrowia.
Puyol bardziej zasługuje na opaskę kapitańską od Casillasa to po pierwsze. Po drugie Valdes bardziej zasługuje na miejsce w bramce ale nie o tym. Bo czego ja oczekuje, przecież Hiszpanie nie mogą zdobyć się na taki gest jak w Barcelonie z Abidalem czy w Chelsea z Terrym. Co to by było gdyby Katalończyk podniósł puchar ;-)
Ta krytyka Busquetsa jest identyczna jak Ibry tylko odrobinę mniej trafna. Dryblingi Sergio robią różnicę i są potrzebne ale przecież nie robi to po kilkanaście razy na mecz jak Messi tylko ogranicza się do minimum.
Baros190 - Gdyby sam Toure chciał odejść z braku występów w podstawowej jedenastce to byśmy się z tym pogodzić i zaakceptować jego decyzję. Jednak on niejednokrotnie podkreślał, że tu jest jego dom i nie chce odchodzić. Gorszym posunięciem było by go sprzedać na siłę. Nie wierzę w to aby Guardiola się do niego w końcu nie przekona.
Komentarze
0
Tyle ile Barcelona zawdzięcza Puyolowi to się w głowie nie mieści. Zawsze się dla nas poświęcał. Bez wahania rezygnował z wakacji i ciężko trenował żeby lepiej się przygotować do sezonu. Tam gdzie większość nie włoży nogi tam on wkładał głowę. Prawdziwy wojownik i najlepszy kapitan na świecie. Czasem gdy nie mam ochoty trenować po prostu mówią sobie "spójrz na Puyola i zapierdalaj na trening". Prawdziwy wzór do naśladowania dla wszystkich.
0
Alves to zdecydowanie najlepszy prawy obrońca na świecie od wielu, wielu lat. I jego brak był dziś bardzo widoczny. Adriano coś sobie na prawej nie radził. Za to Alba zagrał genialny mecz, świetny i czysty w odbiorze, aktywny z przodu, sporo razy ośmieszył Real. Czasem mnie przeraża to jak ważny jest dla nas Alves. Niech szybko wraca do zdrowia.
0
Prawdziwy wojownik!
0
Teraz to większość wywiadów jest zmyślona. Dlatego gardzę prasą brukową od dawna.
0
Puyol bardziej zasługuje na opaskę kapitańską od Casillasa to po pierwsze. Po drugie Valdes bardziej zasługuje na miejsce w bramce ale nie o tym. Bo czego ja oczekuje, przecież Hiszpanie nie mogą zdobyć się na taki gest jak w Barcelonie z Abidalem czy w Chelsea z Terrym. Co to by było gdyby Katalończyk podniósł puchar ;-)
0
Ale Costa strzelił ładną brame dla Valenci. Dobrze, że wygrali i może nawet pokuszą się o zajęcie pierwszego miejsca w grupie - kto wie.
0
Arnefan - Raczej takich ludzi jak ty trzeba tępić.
0
Ta krytyka Busquetsa jest identyczna jak Ibry tylko odrobinę mniej trafna. Dryblingi Sergio robią różnicę i są potrzebne ale przecież nie robi to po kilkanaście razy na mecz jak Messi tylko ogranicza się do minimum.
0
Baros190 - Gdyby sam Toure chciał odejść z braku występów w podstawowej jedenastce to byśmy się z tym pogodzić i zaakceptować jego decyzję. Jednak on niejednokrotnie podkreślał, że tu jest jego dom i nie chce odchodzić. Gorszym posunięciem było by go sprzedać na siłę. Nie wierzę w to aby Guardiola się do niego w końcu nie przekona.
0
Bayern też go chciał kupić.