O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 1000
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Tyle ile Barcelona zawdzięcza Puyolowi to się w głowie nie mieści. Zawsze się dla nas poświęcał. Bez wahania rezygnował z wakacji i ciężko trenował żeby lepiej się przygotować do sezonu. Tam gdzie większość nie włoży nogi tam on wkładał głowę. Prawdziwy wojownik i najlepszy kapitan na świecie. Czasem gdy nie mam ochoty trenować po prostu mówią sobie "spójrz na Puyola i zapierdalaj na trening". Prawdziwy wzór do naśladowania dla wszystkich.

0

Alves to zdecydowanie najlepszy prawy obrońca na świecie od wielu, wielu lat. I jego brak był dziś bardzo widoczny. Adriano coś sobie na prawej nie radził. Za to Alba zagrał genialny mecz, świetny i czysty w odbiorze, aktywny z przodu, sporo razy ośmieszył Real. Czasem mnie przeraża to jak ważny jest dla nas Alves. Niech szybko wraca do zdrowia.

0

Prawdziwy wojownik!

0

Teraz to większość wywiadów jest zmyślona. Dlatego gardzę prasą brukową od dawna.

0

Puyol bardziej zasługuje na opaskę kapitańską od Casillasa to po pierwsze. Po drugie Valdes bardziej zasługuje na miejsce w bramce ale nie o tym. Bo czego ja oczekuje, przecież Hiszpanie nie mogą zdobyć się na taki gest jak w Barcelonie z Abidalem czy w Chelsea z Terrym. Co to by było gdyby Katalończyk podniósł puchar ;-)

Zobacz wszystkie

0

Ale Costa strzelił ładną brame dla Valenci. Dobrze, że wygrali i może nawet pokuszą się o zajęcie pierwszego miejsca w grupie - kto wie.

0

Arnefan - Raczej takich ludzi jak ty trzeba tępić.

0

Ta krytyka Busquetsa jest identyczna jak Ibry tylko odrobinę mniej trafna. Dryblingi Sergio robią różnicę i są potrzebne ale przecież nie robi to po kilkanaście razy na mecz jak Messi tylko ogranicza się do minimum.

0

Baros190 - Gdyby sam Toure chciał odejść z braku występów w podstawowej jedenastce to byśmy się z tym pogodzić i zaakceptować jego decyzję. Jednak on niejednokrotnie podkreślał, że tu jest jego dom i nie chce odchodzić. Gorszym posunięciem było by go sprzedać na siłę. Nie wierzę w to aby Guardiola się do niego w końcu nie przekona.

0

Bayern też go chciał kupić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?