24 marca 2015, 13:36
0
Gol to nie wszystko ??? To był gol na wagę ZWYCIĘSTWA W EL CLASICO. A o jest wiecej niz zwykły Gol.
12 marca 2015, 22:15
1
Ja myślałem że to Douglas jest następcą Daniego
21 lutego 2015, 13:44
12
W Krakowie min dzięki fundacji Cruyffa powstało nowoczesne boisko. Dziękujemy :) http://kontakt24.tvn24.pl/fundacja-cruyffa-w-krakowie-ruszyly-prace-przy-budowie-boiska,307700,ugc
11 lutego 2015, 16:26
Musimy pomyśleć o defensywie bo jak na złość La Masia ostatnio nie ma szczęścia do urodzajnych obrońców a my wiadomo kupować ich za bardzo nie umiemy.
29 stycznia 2015, 17:04
chłopak zalogowany jest od dwóch dni to chciał się pokazać.
31 maja 2014, 09:50
7
Alexis posyłał lepsze piły niz xavi w tym sezonie :D
10 czerwca 2014, 14:08
4
Weź JachuFCB wyluzuj. Zauważyłem że wiele osób na tym forum zamiast czytać i wyrażać swoje opinie i sugestie wyszukuje błędów szukając dziury w całym i z wielką dumą prezentuje swój googlowski stan j-polskiego. Pomyliłeś chyba miejsce.
10 czerwca 2014, 18:05
Brawo dla wszystkich którzy polecają komentarz mauerinho . Poziom 0
5 czerwca 2014, 22:35
3
Fabregas według zubiego 33 mln i co powiesz ?? wart jest tyle?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Gol to nie wszystko ??? To był gol na wagę ZWYCIĘSTWA W EL CLASICO. A o jest wiecej niz zwykły Gol.
1
Ja myślałem że to Douglas jest następcą Daniego
12
W Krakowie min dzięki fundacji Cruyffa powstało nowoczesne boisko. Dziękujemy :)
http://kontakt24.tvn24.pl/fundacja-cruyffa-w-krakowie-ruszyly-prace-przy-budowie-boiska,307700,ugc
0
Musimy pomyśleć o defensywie bo jak na złość La Masia ostatnio nie ma szczęścia do urodzajnych obrońców a my wiadomo kupować ich za bardzo nie umiemy.
0
chłopak zalogowany jest od dwóch dni to chciał się pokazać.
12
W Krakowie min dzięki fundacji Cruyffa powstało nowoczesne boisko. Dziękujemy :)
http://kontakt24.tvn24.pl/fundacja-cruyffa-w-krakowie-ruszyly-prace-przy-budowie-boiska,307700,ugc
7
Alexis posyłał lepsze piły niz xavi w tym sezonie :D
4
Weź JachuFCB wyluzuj. Zauważyłem że wiele osób na tym forum zamiast czytać i wyrażać swoje opinie i sugestie wyszukuje błędów szukając dziury w całym i z wielką dumą prezentuje swój googlowski stan j-polskiego.
Pomyliłeś chyba miejsce.
4
Brawo dla wszystkich którzy polecają komentarz mauerinho . Poziom 0
3
Fabregas według zubiego 33 mln i co powiesz ?? wart jest tyle?