Lemek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sztum
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a co do wp to się popisali Valdes na bramce i puchar dla sevili hehe
0
chłopaki nie mówcie że wy wierzyliście ze wygramy jak ktoś się zna i patrzał na 11 wystawione przez trenerów to wiedział ze mamy w plecy , ale jest jeszcze jeden mecz oby GUARDIOLA nie popełnił znowu tekiego błendu i wystawił taki skład
0
messi ma dziś urodziny.
Wszystkiego najlepszego!!
0
messi ma dziś urodziny.
Wszystkiego najlepszego!!
0
WIECIE CO ??
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!
0
Nie szkodzi pokazał chociaż ze ma charakter i nich go teraz tak przeciwnik zna !! to nie jest wcale taki zły początek
0
jeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
no i ma racie zastanowi sie po sezonie
Ja słyszałem jego intewiu w telewizji jak mówił po niemiecku śmiać można jak sie rozumie niemiecki ja umiem po niemiecku perfekcyjne i tak jak on te słowa wymawia to z beki niemorzona hehe ale co mu sie dziwić!
0
I co jeszcze ktoś myśli ze Adebayor by był lepszy niż eto w centrum ataku?? Mam nadzieje ze skończona sie te spekulacje na temat Adeayor do Barcy na zastępce Eto^o. Wieżće w tych zawodników co som a nie myślcie o zakup nowych. nie skreślajcie też Hleba!!
0
rdam HAHAAHAH DORY ŻART
0
Każdy wie ze to niemożliwe sprowadzić tych 3 zawodników ale 2 może by sie jeszcze Van Persie i Farbegas to by było zajebcie Adebayor nie bo eto na pewno przedłuży kontrakt .
Na następny sezon Fabregas na pewno przejdzie bo Arsenal nic nie wygra.
0
to kapitan Barcelony jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy barcy i juz jest uważany za legendę barcy a jeszcze przed sobom ma ze 4 sezony żal tego city!! za 100 milionuw go nawet barca niesprzeda!!
0
ja tesz niemam
0
widziałem go na żywo w meczu z HSV ale wtedy grał tylko 45 minut i nie grał zaciekawię ale itak ładnie gra!!
0
ja jestem za żeby go scognoć robi z lipnych akcji ajaxu bramki to go wyróżnia tak jak ville ale on jest dużo młodszy i ma wieńce techniki niż villa
0
sorki za błędny ale ja mieszkam w Niemczech od 5 lat i robie dużo błendów
0
2 ruzne osoby 2 rużne style gry obydwaj som zajebiśće szybcy widzałem Riberiego live na alianz arena to co on robi z piłkom jest naprawde świetne ale on jest pomocnikem a Tevez napastnikem!!
0
BAN!
mod
0
Preza!!!
Jak widzałeś wszystkie mecze Hiszpani to chyba zauwarzyłeś jakom on ma moc w lewej nodze niewidzałeś jaki on jest niebeszpieczny przed bramkom przećiwnika ??
Jak tego niezauważyłeś to niemasz pojencia o piłce niozenej.A co do Capela to standardowy piłkarz takego klubu jak Valencia,Lyon.Monachium zaden talent bo młody tesz juz nie jest ale niegra zle miał by szanse sie przedostac do takego klubu jak barcelona czy iny na tym poziomie!!!Prezes ty sie podjarałeś tym meczem wczorajszym Capel grał wczoraj bardzo dobrze ale to był jego najlepszy wystemp w karierze chyba on ma takie rzuty nie jest jeszcze na tyle dobrym piłakrzem zeby sprzedawać takom jakość na karzdych meczach Premiery Division .
0
http://pl.
odajcie mu chwałe!!!!!!!!!