0

skoro mamy Xaviego w postaci Arthura to jeszcze znalezsc grajka jak Iniesta i będzie ok ze środkiem . Oglada ktoś zagraniczne ligi i widzi grajków podobnych do Don Andresa? Do ściągnięcia za realny hajs :D

1

zobacz nawet koszulki mu robią w Barcy takie jak ma w chorwacji coś o tym świadczy :D

0

już myślałem że ty to ten z tych troli , w takim razie wszystko w porządku :D

0

Rakitić w 90% spotkaniach :D

0

a Rakitic największy pupil Ernesta to czemu nic nie powiedział? :O

0

czemu od razu taki agresywny ton ..... normalne pytanie jak to po co człowiek żyje.... pytanie to pytanie proponuje melisy się napić....:)

0

jak myślicie Arthur kogo bardziej z dwójki wam przypomina Xaviego czy Inieste? Myślicie że jeszcze bardziej się rozwinie czy to wszystko na co go stać. W ile % wam przypomina nasze legendy? :D Zapraszam do dyskusji :D

0

haha ale nie każdy z piłkarzy to od razu top raczej z tym tak nie szalej :D

1

zawsze możemu sobie powiedzieć tak oni wygrywali w Europie bo Barca w Hiszpanii na nich za mocna była :D Zawsze jest to jakaś pociecha :D

0

w sumie jakieś nowości odnośnie Grizmana lub de Ligta? :D

0

fajnie jakby Wague sie przebił Alba młodszy też nie będzie zanim kogoś profilem do Alby znajdziemy to minie na LO a Wague to spokojnie może być jak Alvesna PO, którego jednak brakuje widać

1

Wague to ma motor w nogach :D Ciekaw jestem biegu na 100m Dembele,Semedo i Wague kto by wygrał :D

0

https://realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=88914
masz pośmiejessz sie z komentarzy :D

0

oglądasz barce b? Kogo jesteś fanem w niej ? :)

0

ja obstawiam że jak przyjdzie Griezman to odejdzie Cou bo raczej drabinka sądzie płacowa

3

tez zauważyłem mega spam tam jest....

1

jako zmiennik dla gryzonia jak znalazł napewno lepszy niż Boateng...

0

Ludzie mnie rozwalają na stronie Barcy ktoś porównał Busiego do tego hahaha
https://giphy.com/gifs/road-snail-RCBQSWiMPTQly/fullscreen

0

szkoda że u nas tak nie było z Live teraz wolałbym 1 meczu lanie dostać a potem wygrać niż to co zobaczyliśmy...

27

przynajmniej pep by ogarnął ten burdel z leśnymi dziadkami i pupilami....

2

co nie zmienia faktu źe albo to jego wina te kontuzje i jego ingerencja w nie albo to wina sztabu że nie umie go przygotować ktoś z nich jest winny pytanie tylko kto....

0

zna przede wszystkim lige hiszpańską to jest wielki + by nie miał problemu z aklimatyzacją

1

a co chcesz sobie przypomnieć piękne czasy? :D haha

0

jak Grizman przyjdzie to pewnie Cou odejdzie co nie?

0

ale do iniesty nikt nie miał pretensji o statystyli jak widać było co robi na boisku i jaką różnice robił natomiast Cou nic nie daje na boisku ...:(

5

popsuł go Ernest i jego defensywny styl...

6

odpali ale z trenerme który umie atakować a nie z Gargamelem i jego defensywnym stylem...

0

przy tym trenerze za daleko nie zajedziemy .... :/

2

ciekawe gdzie pójdzie ale myśle ze koło 30 powinno wpaść :)

0

z opcji na atak kogo widzielibyście najprędze u nas na 9 Lacazette czy Griezman? Który wg was jest bardziej podobny do Luisa odpowiedzi uzasadnijcie swoje :) Chętnie poczytam wasze opinie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?