LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skoro mamy Xaviego w postaci Arthura to jeszcze znalezsc grajka jak Iniesta i będzie ok ze środkiem . Oglada ktoś zagraniczne ligi i widzi grajków podobnych do Don Andresa? Do ściągnięcia za realny hajs :D
1
zobacz nawet koszulki mu robią w Barcy takie jak ma w chorwacji coś o tym świadczy :D
0
już myślałem że ty to ten z tych troli , w takim razie wszystko w porządku :D
0
Rakitić w 90% spotkaniach :D
0
a Rakitic największy pupil Ernesta to czemu nic nie powiedział? :O
0
czemu od razu taki agresywny ton ..... normalne pytanie jak to po co człowiek żyje.... pytanie to pytanie proponuje melisy się napić....:)
0
jak myślicie Arthur kogo bardziej z dwójki wam przypomina Xaviego czy Inieste? Myślicie że jeszcze bardziej się rozwinie czy to wszystko na co go stać. W ile % wam przypomina nasze legendy? :D Zapraszam do dyskusji :D
0
haha ale nie każdy z piłkarzy to od razu top raczej z tym tak nie szalej :D
1
zawsze możemu sobie powiedzieć tak oni wygrywali w Europie bo Barca w Hiszpanii na nich za mocna była :D Zawsze jest to jakaś pociecha :D
0
w sumie jakieś nowości odnośnie Grizmana lub de Ligta? :D
0
fajnie jakby Wague sie przebił Alba młodszy też nie będzie zanim kogoś profilem do Alby znajdziemy to minie na LO a Wague to spokojnie może być jak Alvesna PO, którego jednak brakuje widać
1
Wague to ma motor w nogach :D Ciekaw jestem biegu na 100m Dembele,Semedo i Wague kto by wygrał :D
0
https://realmadryt.pl/index.php?co=aktualnosci&id=88914
masz pośmiejessz sie z komentarzy :D
0
oglądasz barce b? Kogo jesteś fanem w niej ? :)
0
ja obstawiam że jak przyjdzie Griezman to odejdzie Cou bo raczej drabinka sądzie płacowa
3
tez zauważyłem mega spam tam jest....
1
jako zmiennik dla gryzonia jak znalazł napewno lepszy niż Boateng...
0
Ludzie mnie rozwalają na stronie Barcy ktoś porównał Busiego do tego hahaha
https://giphy.com/gifs/road-snail-RCBQSWiMPTQly/fullscreen
0
szkoda że u nas tak nie było z Live teraz wolałbym 1 meczu lanie dostać a potem wygrać niż to co zobaczyliśmy...
27
przynajmniej pep by ogarnął ten burdel z leśnymi dziadkami i pupilami....
2
co nie zmienia faktu źe albo to jego wina te kontuzje i jego ingerencja w nie albo to wina sztabu że nie umie go przygotować ktoś z nich jest winny pytanie tylko kto....
0
zna przede wszystkim lige hiszpańską to jest wielki + by nie miał problemu z aklimatyzacją
1
a co chcesz sobie przypomnieć piękne czasy? :D haha
0
jak Grizman przyjdzie to pewnie Cou odejdzie co nie?
0
ale do iniesty nikt nie miał pretensji o statystyli jak widać było co robi na boisku i jaką różnice robił natomiast Cou nic nie daje na boisku ...:(
5
popsuł go Ernest i jego defensywny styl...
6
odpali ale z trenerme który umie atakować a nie z Gargamelem i jego defensywnym stylem...
0
przy tym trenerze za daleko nie zajedziemy .... :/
2
ciekawe gdzie pójdzie ale myśle ze koło 30 powinno wpaść :)
0
z opcji na atak kogo widzielibyście najprędze u nas na 9 Lacazette czy Griezman? Który wg was jest bardziej podobny do Luisa odpowiedzi uzasadnijcie swoje :) Chętnie poczytam wasze opinie :)