11

na zmiennika jeszcze się nada na ten sezon

0

Czyli Książe będzie na ataku super naprawde super...

2

akurat jako jedyny coś robił w ofensywie więc na 1 nie zasłużył...

0

jak nie zrypać dziadków jak trzeba :D

1

wszatni po 2 miesiącach by były kłótnie :D

0

de ligt też potrafi krzyknąć myśle że i on by się nadał zobacz jak w Ajaxie sie darł na swoich :D

0

tak dla jaj napisze ciekawe co by u nas się działo gdyby Mou przylazł hahaha :D

0

a co o PK sądzisz warto o niego grać? :) jestem ciekaw tylko czy wywalą Ernesta jak myślisz czy poczekają dopiero do 2020?

0

ciekawe jak z poparciem na niego ciekawe czy by miał wysokie

1

doskonale to rozumiem było o tym gadane od początku...

0

będzie startował?

0

jego na lajcie kupią robi furorę w Evertonie :D

0

może PK jeszcze wygrają zawsze to lepsze niż nic...

0

a po 4 wiesz ile Live by chciało za Firmino?.....no właśnie...

0

Jeszcze pochwal Ernesta za styl z Romą i Live i będzie pięknie ....Od początku sezonu było gadanie LM najważniejsza a oni co zrobili?....

0

znając Bartka to zostanie....Pk wygra i zostanie sam zobaczysz.... :(

0

jesteś przekonany do Wengera lubAllegriego ze tak spytam?

0

a to na pewno wgląd na takie info daje sporo informacji

0

z czym związane np? dla przykłądu coś podasz?:)

0

coraz bardziej wszystko się rozwija kiedyś człowiek nie myślał że takie rzeczy nawet powstaną :)

0

ta tylko pytanie kogo za niego by wzięli bo jak kolejnego ogóra jakiegoś z ligi hiszpańskiej a to najbardziej pewne to daleko nie zajedziemy :/ Masz jakieś info o potencjalnych następcach?

0

o czym np piszą? :D

0

fajnie że ludzie potrafią się coraz bardziej integrować i tworzą swoje strony dla kibiców :)

0

ma kontrakt do 2020 dali mu ze 2 msce temu

0

innaa sprawa że bez formy jest Cou , iniesta był okres że i on grywał na skrzydle ale coś dawał(nie tyle co w pomocy) a Cou wcale troche to smutne jest :/

0

ano rzeczywiście :D

0

pierw to trener musi bo tak to pupile będą nadal u niego grać....:/

0

noi dlatego jesteśmy tam gdzie jesteśmy :(

0

wincej leśnych dziadków wincej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?