LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://transfery.info/124401,porozumienie-griezmanna-od-17-milionow-euro-rocznie-w-pierwszym-sezonie-do-19-w-trzecim
to jest potwierdzone info?
11
na zmiennika jeszcze się nada na ten sezon
0
Czyli Książe będzie na ataku super naprawde super...
2
akurat jako jedyny coś robił w ofensywie więc na 1 nie zasłużył...
0
jak nie zrypać dziadków jak trzeba :D
1
wszatni po 2 miesiącach by były kłótnie :D
0
de ligt też potrafi krzyknąć myśle że i on by się nadał zobacz jak w Ajaxie sie darł na swoich :D
0
tak dla jaj napisze ciekawe co by u nas się działo gdyby Mou przylazł hahaha :D
0
a co o PK sądzisz warto o niego grać? :) jestem ciekaw tylko czy wywalą Ernesta jak myślisz czy poczekają dopiero do 2020?
0
ciekawe jak z poparciem na niego ciekawe czy by miał wysokie
1
doskonale to rozumiem było o tym gadane od początku...
0
będzie startował?
0
jego na lajcie kupią robi furorę w Evertonie :D
0
może PK jeszcze wygrają zawsze to lepsze niż nic...
0
a po 4 wiesz ile Live by chciało za Firmino?.....no właśnie...
0
Jeszcze pochwal Ernesta za styl z Romą i Live i będzie pięknie ....Od początku sezonu było gadanie LM najważniejsza a oni co zrobili?....
0
znając Bartka to zostanie....Pk wygra i zostanie sam zobaczysz.... :(
0
jesteś przekonany do Wengera lubAllegriego ze tak spytam?
0
a to na pewno wgląd na takie info daje sporo informacji
0
z czym związane np? dla przykłądu coś podasz?:)
0
coraz bardziej wszystko się rozwija kiedyś człowiek nie myślał że takie rzeczy nawet powstaną :)
0
ta tylko pytanie kogo za niego by wzięli bo jak kolejnego ogóra jakiegoś z ligi hiszpańskiej a to najbardziej pewne to daleko nie zajedziemy :/ Masz jakieś info o potencjalnych następcach?
0
o czym np piszą? :D
0
fajnie że ludzie potrafią się coraz bardziej integrować i tworzą swoje strony dla kibiców :)
0
ma kontrakt do 2020 dali mu ze 2 msce temu
0
innaa sprawa że bez formy jest Cou , iniesta był okres że i on grywał na skrzydle ale coś dawał(nie tyle co w pomocy) a Cou wcale troche to smutne jest :/
0
ano rzeczywiście :D
0
pierw to trener musi bo tak to pupile będą nadal u niego grać....:/
0
noi dlatego jesteśmy tam gdzie jesteśmy :(
0
wincej leśnych dziadków wincej :D