0

@Lanosss moze chcą kupca znaleźć jak na presezonie w meczach popykają taki chwyt marketingowy

1

@JohnKennedy pewnie to suczka i patrzy jak się do chłopa dowalić haha

12

pewnie za 3 miliony odejdzie albo na wypozyczenie i tyle co Barca bedzie z tego miała

0

@Schoogs fajnie że napisałeś pare zdań o nim fajnie coś takiego sie czyta dzięki :)

1

@David_Martin moze warsztat trenerski Flicka z niego zrobi potwora nigdy nie wiadomo :)

0

myślicie że Rashford w ataku to duza większa jakość niz Fati z tamtego sezonu? Gdybyście musieli procentowo porównac jakość gry z Rashfordem Barcy a z Fatim to o ile będzie różnica? Wiadomo że Rashford to juz nie ten sam zawodnik co kiedyś. Myślicie że Flick go odzyska czy raczej nierealne z jego charakterem?

0

@CurryTheGoat30 a może Flick chce na stałe Garcie tam dać moze skoro wszechstronny to moze tam by go przebranżował? Jak myślisz? Wtedy Dumfries z Kunde mogliby sie rotowac

0

a ja bym rotował Yaamala z Dumfriesem na PS ciekawe czy na skrzydle by dawał rade Dumfreis

1

@gumaz z taką to można i konie kraść ale technika wyborna zabawiła sie z nią jak Ronaldinho albo Neymar z obrońcami :D

1

@NeroTFP1 lepszy od Tysona? Lub Aliego?

0

@Walpiano zawsze byłem ciekaw czemu nie wygrał z floydem mayweatherem

0

@NeroTFP1 Korzeniowski ma 4 złota z Olimpiad

0

@draxidox mi brakuje jeszcze hej Buddy i jest Ronnie Colemann :D

0

@DIPENSE Bombele tez taki był a wiadomo jak u nas grał a jak gra w PSG

0

@4drian0 a co sie z nimi ogólnie stało kiedy je zlikwidowali?

0

@Encore ma ludzi co za niego liczą XD

2

@ViscaelBarca2007 i ten z Kopenhagi tez bedzie naszym transferem

0

@Kapitan hawk bardziej mnie martwi jak Flick by sobie poradził z PSG tak grającym gdzie ma praktycznie podobnych jakościowo zawodników z tamtego sezonu. Raczej bęcki by były bo ławka cienka u nas.

0

@FcPortoFan1999 "solidarność narodowa"

4

najważniejsze że są solidarne z facetami:
Mecz o awans
Mecz o wszystko
mecz o honor
i pewnie tego ostatniego nawet nie będzie hahaha

1

@Herato solidarność narodowa to nasze motto. Kobiety i meżczyźni w polskiej piłce zjednoczyli się całkowicie.

0

@wojopancer a co bedzie jak Flick zrobi z niego potwora? :D

1

@Veysel tez mi sie zdaje ze dobra opcja by to była

0

@Veysel a jak byś widział pomysł z przesunięciem Balde na LS a na LO Grimaldo dać?

3

@RoberDzik ja to stawiałem od dawna że do fanatyk Realu. Po charakterze widać że pasuje do białych idealnie

0

@tbas no tak a zawsze w razie czego można na pół roku gdzieś na wypożyczenie iść czy coś I tyle jaki problem? Jak zależy to idzie się na ustępstwa

0

Obstawiam że jeżeli już będzie LS to będzie to tylko Rashword i tyle że wzmocnia lewej strony. Oj słabo widzę atak w przyszłym sezonie jakby Yamalek wyleciał na dłużej.

0

@Coutinho007 a może Leao?

0

0 szans po śmierci Diego Joty

2

@Walpiano dla mnie idealnym kulturystą zawsze na pierwszym miejscu będzie Arnold :D Przynajmniej jakoś bardziej to proporcjonalne i ma nogi zgrabniejsze. Tu juz towar za grubo wleciał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?