LeoNey1899
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mówie ze dzis napisali bzdury
0
mowie ze piszą jakies bzdury
0
zanim zubi pomysli za ile go kupic to United juz go sprzatnie nam sprzed nosa
0
Najlepiej j...na UEFA pomyslala po co amatorzy czyli taka legia ma grac dalej lepiej jebane sprzedawczyki celtic
0
Ostatnio real przegral z manchesterem nic nie pisali teraz jakies gówniane armaty .Juz nie maja co pisac
0
Ja nie skreslam go po jednym bledzie,ale i tak na pierwszym miejscu u mnie jest ter stegen
0
Jak Napoli przegra to bedzie mial wytlumaczenie ze barca ma wiekszy budzet :)
2
2-0 dla barcy strzeli Pedro i Rakitic :)
0
po pierwsze w zeszlym roku nie wydalismy wielkich sum bo kupilismy tylko neymara a po drugie nie wygralismy trypletu.Jak cos piszesz to pomysl najpierw
0
chodzi mi o wczesniejsze lata
0
Nie lubie realu dlatego ze oni wydają tyle pieniedzy na pilkarzy a nic nie wygrywają
0
Moja obrona to
PO- Lahm
LO-Marcelo
ŚO-Pique
ŚO-Thiago Silva
Ale to tylko marzenia :D
0
co do trenera to nie masz racji .Jak guardiola przychodzil tez nie mial doswiadczenia i widzielismy jak było
1
Cos czuje ze na początku zdecyduje doswiadczenie czyli Bravo ,ale po pewnym czasie Ter Stegen takze bedzie wchodził w koncu nastepca Valdesa
0
na tym zdjeciu to rakitic czy halilovic ?
0
W koncu wyczerpujący trening.Dzieki niemu w sezonie fizycznie pilkarze nie bedą wysiadac.
1
Czuje ze cuadrado to bedzie drugi alves który bierze udzial w ofensywie a nie wraca sie do obrony
0
Wzruszylem sie czytając to.I pomyslec ze takie gwiazdy jak ronaldinho juz nie wrocą.
0
I dobrze Luis to ty rzadzisz a nie pilkarze
0
Xavi to juz nie ten sam xavi co pare lat temu choc takze czasami czaruje
1
Taka prawda
0
andres jest najbardziej doswiadczony zeby te opaske zalozyc
1
co za przyjeby to wstawiły a to wszystko przez to ze jest rudy
4
2
brutalnych fauli
3
troche tego bylo ile razy gdy z barcelona grał
5
Suarezowi 3 razy a pepe ?
5
tyle ze jemu zdarzyło sie to kilka razy a pepe czesciej
0
tyle ze Guardiola na treningu mial strój treningowy , a od kiedy na trening nosi sie garnitur
2
czy w barcelonie znajdziemy pilkarza typu pepe