0

mówie ze dzis napisali bzdury

0

mowie ze piszą jakies bzdury

0

zanim zubi pomysli za ile go kupic to United juz go sprzatnie nam sprzed nosa

0

Najlepiej j...na UEFA pomyslala po co amatorzy czyli taka legia ma grac dalej lepiej jebane sprzedawczyki celtic

0

Ostatnio real przegral z manchesterem nic nie pisali teraz jakies gówniane armaty .Juz nie maja co pisac

0

Ja nie skreslam go po jednym bledzie,ale i tak na pierwszym miejscu u mnie jest ter stegen

0

Jak Napoli przegra to bedzie mial wytlumaczenie ze barca ma wiekszy budzet :)

2

2-0 dla barcy strzeli Pedro i Rakitic :)

0

po pierwsze w zeszlym roku nie wydalismy wielkich sum bo kupilismy tylko neymara a po drugie nie wygralismy trypletu.Jak cos piszesz to pomysl najpierw

0

chodzi mi o wczesniejsze lata

0

Nie lubie realu dlatego ze oni wydają tyle pieniedzy na pilkarzy a nic nie wygrywają

0

Moja obrona to
PO- Lahm
LO-Marcelo
ŚO-Pique
ŚO-Thiago Silva
Ale to tylko marzenia :D

0

co do trenera to nie masz racji .Jak guardiola przychodzil tez nie mial doswiadczenia i widzielismy jak było

1

Cos czuje ze na początku zdecyduje doswiadczenie czyli Bravo ,ale po pewnym czasie Ter Stegen takze bedzie wchodził w koncu nastepca Valdesa

0

na tym zdjeciu to rakitic czy halilovic ?

0

W koncu wyczerpujący trening.Dzieki niemu w sezonie fizycznie pilkarze nie bedą wysiadac.

1

Czuje ze cuadrado to bedzie drugi alves który bierze udzial w ofensywie a nie wraca sie do obrony

0

Wzruszylem sie czytając to.I pomyslec ze takie gwiazdy jak ronaldinho juz nie wrocą.

0

I dobrze Luis to ty rzadzisz a nie pilkarze

0

Xavi to juz nie ten sam xavi co pare lat temu choc takze czasami czaruje

1

Taka prawda

0

andres jest najbardziej doswiadczony zeby te opaske zalozyc

1

co za przyjeby to wstawiły a to wszystko przez to ze jest rudy

4

2

brutalnych fauli

3

troche tego bylo ile razy gdy z barcelona grał

5

Suarezowi 3 razy a pepe ?

5

tyle ze jemu zdarzyło sie to kilka razy a pepe czesciej

0

tyle ze Guardiola na treningu mial strój treningowy , a od kiedy na trening nosi sie garnitur

2

czy w barcelonie znajdziemy pilkarza typu pepe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?