LeoxxX
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Bydgoszcz
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
5mln... No chyba nie... Nie oddadzą go za tyle.
0
Ostatnio ktoś z Argentyny wypowiadał się, że nie będą naśladować Barcy, będą oryginalni. Zespół taki jak Argentyna musi mieć własny styl.
A teraz taka wypowiedz...
0
Pyrzo_Barca
Jestem odmiennego zdania. Javier zrobił to co do niego należało, transfer w 100% wykorzystany.
Nie ma pewności, że Alexis szybko zgra się z zespołem. Navet Villa potrzebował trochę czasu, a i tak nie jest tak dobry jak był w Valencii według mojej obserwacji. A Valencie oglądam, również bo to pierwszy klub, któremu zacząłem kibicować - sentyment pozostał ;)
0
Zajebisty transfer to Mascherano za Yaya...
0
Z Barcy robi sie powoli Real w kwestii transferów.
Ibra 45 - niewypał
Czychrynski - 25 mln niewypał
Villa 40mln - dobry ale za drogo
Keirrison - 15mln wiadomo
Caceres - 16mln wiadomo
Teraz 80mln za 2 zawodników + pewnie jeszcze jakiś obrońca.
Polityka ekonomiczna to skandal. Real miał większy obrót pomimo zdobycia tylko CdR.
CR7 spłacony z nawiązką...
Cesk 30mln
Alex 25mln
i ani grosza więcej.... nie chcą sprzedać to trudno... Za rok by sprzedali, a my z naszym bogactwem talentów dalibyśmy radę
0
40mln to nadal sporo. Ceska za rok za max 25mln za tyle samo Sánchez`a, obaj będą bardzo naciskać o transfery. W tym roku kupić klasowego obrońcę i wzmocnić się typowo lewo skrzydłowym zawodnikiem. Zostawić Bojana.
0
Może i kanał jest ale nie wszyscy maja możliwość oglądania o 2 w nocy TV.
Na szczęście będzie w internecie dla tych co nie mogą i to po hiszpańsku!
0
Spokojnie tylko 5h różnicy w stosunku do stolicy.
0
Eeee czy ja wiem czy to rewelacyjny widok. Małysza oglądało 15mln Polaków a mamy mniej liczebny kraj.
0
Wartość to jedno a cena to zupełnie co innego. Wiadomo, że aby kupić Messiego trzeba wyłożyć z 200mln aczkolwiek Messi nigdzie sie nie wybiera... Tacy gracze jak Messi, Iniesta, Xavi el kapitano... są bezcenni. Nie da się ich kupić za żadną kasę.
0
www.qf.edu.qa/output/page85.asp
Koszt: 2,3 Miliarda?
Fajna organizacja
SIDRA MEDICAL AND RESEARCH CENTER
0
Skoro jest jednym z najlepszych na swoje pozycji o ile nie najlepszy... w wypadku Barcelony każdy inny zamiennik to pogorszenie jakości, to 6mln nie jest wygórowaną pensją. Dodatkową wartością pomijaną jest to że nie łapie kontuzji.
0
Zaraz zaraz jest zupełnie odwrotnie... jak przyjeżdża Real to rywale grają na pół gwizdka.
0
A ile było ogólnie karnych?
0
W sumie jak dadzą ok 30mln to można by się zastanowić
0
paczki idą 2 max 3 dni na jakimś zadupi :D
0
News o zdjęciu a w jakimś rozsądnym formacie go brak...
0
My mamy wychowanków... skoro mamy jedną z najlepszych szkółek to z niej korzystajmy... jak ciągle będą do nas przychodzić "gwiazdki", młodzi nie będą mieli szans się wykazać.
0
Nie wierzę w tą plotkę...
0
Własnie namiesza... ma wszystko by odnieść sukces.
0
za 40mln nie puszczą,
0
Zdecyduj się chłopie, bo tymi wypowiedziami Barcelonie sprawy nie ułatwiasz. Jeżeli nie chcesz przejść to powiedz stanowczo a nie robisz szum wokół siebie ;/
0
I dobrze do Fergusona jeszcze daleka droga, małymi kroczkami i może zostać tu długie lata
0
Spokojnie na razie nie dostał oferty... swoją drogą to dziwne ;/
0
JEBA* PZPN to co w drugim kraju jest... ) na czele z FIFA
0
Bykun w przypadku Polski Iker z Valdesem mogli by grać na skrzydle ^^ a taki crack jakim jest Iniesta to już nie wspominając...
0
Na mocy uchwały zarządu z dnia 30 września 2007, członkami FCBP mogą być osoby, które ostatniego dnia rekrutacji (21.07.2010) mają ukończone co najmniej 16 lat.
0
Roben nie... nie pasuje tu chociaż jest bardzo dobry
0
Cesc tez mógłbym zdecydowanie powiedzieć gdzie chce grać.
0
Villa tylko w sytuacji gdy odejdzie Ibra. Bo jak nie odejdzie to Bojan nie będzie miał szans na grę, co może przyczynić się do wyfrunięcia młodego talentu.