0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Pawcio2306 ps Może tych karnych wczoraj nie bylo ?To u was były chyba większe kontrowersje ostatnio , Ale to kibic Barcelonki , wieczne wymówki a to sędzia a to trawa za wyskoka Pośmiewisko Europy wasze nowe motto to Més que un kupa !

0

@Pawcio2306 Wasz Prime może nadejdzie tylko potrzebujecie nowego Negreiry

0

@Pawcio2306Tak waszym zdaniem to Perez wymyślił Negreire ,fakty takie są że Barcelonka płaciła 18 lat Negreirze .

0

@Wieszcokruszysie ale ja kocham FC Negreire! ????????

0

@Siwy88 Honor to ma tylko i wyłącznie FC Negreira!

0

@redman83 Visca FC Negreira!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?