@ wujo - Nie jest prawdą, że Rafa był w tym spotkaniu bezbłędny. Na początku meczu 2-3 razy fatalnie podał, co mogło urzeczywistnić groźną kontrę. Jego przerzuty również pozostawiały wiele do życzenia. Poza tym było świetnie, dlatego uważam, iż ocena 7 jest jak najbardziej adekwatna.
Bojan? No cóż... Pierwszą połowę zagrał na 7-8, a drugą na 4-5. Widać, że wyraźnie opadł z sił. Jak wiecie, oceniamy całokształt jego gry, więc ocena 6 jest chyba sprawiedliwym wykładnikiem występu Naszego wychowanka.
Iniesta? Dla mata21 6, a dla wuja 8 :]. Proszę matematyków o policzenie średniej :).
Hleb? Starał się, ale był niestety bezproduktywny. Kiwał, stwarzał przewagę, ale jego dryblingi były bezowocne. Dla kontrastu Messi, wszedł na plac gry i pomimo kilku strat oddał dwa groźne uderzenia, stanowiąc zdecydowanie większe zagrożenie. Doceniamy pracę Hleba, ale czekamy na efektywność.
@ wujo - Nie jest prawdą, że Rafa był w tym spotkaniu bezbłędny. Na początku meczu 2-3 razy fatalnie podał, co mogło urzeczywistnić groźną kontrę. Jego przerzuty również pozostawiały wiele do życzenia. Poza tym było świetnie, dlatego uważam, iż ocena 7 jest jak najbardziej adekwatna.
Bojan? No cóż... Pierwszą połowę zagrał na 7-8, a drugą na 4-5. Widać, że wyraźnie opadł z sił. Jak wiecie, oceniamy całokształt jego gry, więc ocena 6 jest chyba sprawiedliwym wykładnikiem występu Naszego wychowanka.
Iniesta? Dla mata21 6, a dla wuja 8 :]. Proszę matematyków o policzenie średniej :).
Hleb? Starał się, ale był niestety bezproduktywny. Kiwał, stwarzał przewagę, ale jego dryblingi były bezowocne. Dla kontrastu Messi, wszedł na plac gry i pomimo kilku strat oddał dwa groźne uderzenia, stanowiąc zdecydowanie większe zagrożenie. Doceniamy pracę Hleba, ale czekamy na efektywność.
Komentarze
0
@ wujo - Nie jest prawdą, że Rafa był w tym spotkaniu bezbłędny. Na początku meczu 2-3 razy fatalnie podał, co mogło urzeczywistnić groźną kontrę. Jego przerzuty również pozostawiały wiele do życzenia. Poza tym było świetnie, dlatego uważam, iż ocena 7 jest jak najbardziej adekwatna.
Bojan? No cóż... Pierwszą połowę zagrał na 7-8, a drugą na 4-5. Widać, że wyraźnie opadł z sił. Jak wiecie, oceniamy całokształt jego gry, więc ocena 6 jest chyba sprawiedliwym wykładnikiem występu Naszego wychowanka.
Iniesta? Dla mata21 6, a dla wuja 8 :]. Proszę matematyków o policzenie średniej :).
Hleb? Starał się, ale był niestety bezproduktywny. Kiwał, stwarzał przewagę, ale jego dryblingi były bezowocne. Dla kontrastu Messi, wszedł na plac gry i pomimo kilku strat oddał dwa groźne uderzenia, stanowiąc zdecydowanie większe zagrożenie. Doceniamy pracę Hleba, ale czekamy na efektywność.
0
@ wujo - Nie jest prawdą, że Rafa był w tym spotkaniu bezbłędny. Na początku meczu 2-3 razy fatalnie podał, co mogło urzeczywistnić groźną kontrę. Jego przerzuty również pozostawiały wiele do życzenia. Poza tym było świetnie, dlatego uważam, iż ocena 7 jest jak najbardziej adekwatna.
Bojan? No cóż... Pierwszą połowę zagrał na 7-8, a drugą na 4-5. Widać, że wyraźnie opadł z sił. Jak wiecie, oceniamy całokształt jego gry, więc ocena 6 jest chyba sprawiedliwym wykładnikiem występu Naszego wychowanka.
Iniesta? Dla mata21 6, a dla wuja 8 :]. Proszę matematyków o policzenie średniej :).
Hleb? Starał się, ale był niestety bezproduktywny. Kiwał, stwarzał przewagę, ale jego dryblingi były bezowocne. Dla kontrastu Messi, wszedł na plac gry i pomimo kilku strat oddał dwa groźne uderzenia, stanowiąc zdecydowanie większe zagrożenie. Doceniamy pracę Hleba, ale czekamy na efektywność.