LifeHouse
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kielce
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
git
0
skmińcie to :D http://img44.imageshack.us/img44/7200/realtimeerroratmadrid.gif
0
VeB_fcb
thx za info
0
Panowie działa Wam ten myk z tym proxy? Bo wcześniej mi działało ale dziś nie hula, a nic nie ruszałem dalej jest tak jak było wcześniej. ;>
0
Dajcie Zlatanowi czas OMG ! będzie dobrze !
0
Fc barca ZDECYDOWANIE WYGRALES Z TYM JUSTINEM :) czy to dziala zawsze czy tylko w tej kolejce?;]
Dziekowa ;]
0
Druga nuta lepsiejsza ;D
0
pepefcb + chemik_1992. Tak uwazam ze etoo mial raczej kiepski sezon, fakt strzelil te 28 w lidze ale przy tylu okazjach co on mial to taki torres czy villa albo etoo w formie to by mieli z 50 bramek. Pozdrawiam [=
0
lool oby to byl zart.
0
Juz wole zeby zostal etoo niz przyszedl robinho, jest bardzo dobry ale to dwie rozne pozycje, jesli by oczywiscie mialby grac tam gdzie etoo to watpie zeby sie odnalazl, robinho to skrzydlowy, a etoo typowy snajper. Moze i mial raczej kiepski sezon samu ale mimo wszystko on > robinho na tej pozycji.