O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5677
  • Liczba komentarzy 35
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jeżeli Messi i Neymar będą umieli ze sobą grać mielibyśmy wtedy za 2-3 lata dwóch najlepszych piłkarzy globu. Chociaż mimo wszystko, nie wiem jak z jego charakterem... no i czy Barcę stać na taki wydatek, szczególnie na piłkarza, mimo wszystko, nie sprawdzonego w europie

0

Messi jest głównie efektywny, Ronaldo efektowny, co rzadko przynosi cokolwiek. Ronnie łączył te dwie cechy. Dzisiaj futbol jest znacznie bardziej skupiony na tym by być skuteczny, nie piękny. wystarczy wpisać 10 najlepszych bramek Ronniego na YT a 10 najlepszych bramek Messiego, różnicę widać gołym okiem. Oczywiście Messi jest niesamowity, jednak ja osobiście preferuje styl Ronaldinho. Gdyby R10 utrzymywał stałą formę nie sądzę żeby ktokolwiek wskazywał na Messiego i CR7 jako najlepszych piłkarzy na świecie.

0

Ale dziko.. zobaczymy co to będzie. Visca el Barca!

0

Dla mnie Messi w Argentynie przypomina Krystyne. Tak bardzo się stara że nic mu przez to nie wychodzi. i o wsparcie nie chodzi, bo 'pakę' Argentyna ma po prostu świetną, tylko nikt nie potrafi zrobić z nich drużyny, tylko wszyscy wolą zrzucać odpowiedzialność na Messiego, z którą to odpowiedzialnością w Argentynie Messi sobie wybitnie nie radzi.

0

Szkoda Mashe x/ on jest prawdziwym liderem. A Messi? już się pali w reprezentacji, a co dopiero jak będzie kapitanem?

Zobacz wszystkie

0

Messi jest głównie efektywny, Ronaldo efektowny, co rzadko przynosi cokolwiek. Ronnie łączył te dwie cechy. Dzisiaj futbol jest znacznie bardziej skupiony na tym by być skuteczny, nie piękny. wystarczy wpisać 10 najlepszych bramek Ronniego na YT a 10 najlepszych bramek Messiego, różnicę widać gołym okiem. Oczywiście Messi jest niesamowity, jednak ja osobiście preferuje styl Ronaldinho. Gdyby R10 utrzymywał stałą formę nie sądzę żeby ktokolwiek wskazywał na Messiego i CR7 jako najlepszych piłkarzy na świecie.

0

Jestem zawiedziony x/ nie spodziewałbym się po Blaugranie że będą grać i strzelać gdy piłkarz drużyny przeciwnej leży na boisku x/

0

Ciekawe...

Gdy był środek sezonu każdy krzyczał Thiago, Thiago, po co nam Fabregas? Teraz płaczecie żeby dołożyć te ileś tam baniek

Gdy Bojan zawodził każdy wołał - sprzedać! Ciota, Drewno. Teraz płaczecie że odchodzi.

Weźcie się k**wa zdecydujcie ludzie. Ja osobiście uważam że skoro Cesc tak bardzo kocha Barcę i tak bardzo zależy mu na przejściu do niej to powinien dołożyć do tego transferu z własnej kiesy. A poza tym dalej nie rozumiem po jaką cholerę jest on potrzebny Barcelonie. Guardiola ma naprawdę jakieś zboczenie na punkcie pewnych graczy.

0

Tak, wybijać piłkę to nie jest konieczność, ale po Barcelonie, Mes Que Un Club, Drużynie która szczyci się że gra fair play i za to właśnie ją kocham (i dlatego nie lubię Busquetsa, prawie tak dobry aktor jak CR7), spodziewałem się takiego zachowania. Dlatego jestem zawiedziony.

0

3 obrońców w tym Alves? to brzmi jak samobójstwo... chociaż na autobus? ale fakt, wtedy na DM powinien grać Mashe, który jest znacznie lepszy w defensywie i nie popełnia głupich strat. chociaż dalej nie jestem zwolennikiem Ceska na camp nou.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?