Lio10Messi
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jego ojciec wygląda trochę jak podstarzały Rakitić.
1
Widzę że masz wysokie mniemanie o sobie..
0
Co tam kibice... liczy się nowy wzorek.
0
No, to teraz Bayern może się nas bać.
0
Pewnie ten sędzia kiedy był młody chciał grać dla Barcy.No i teraz się mści.
0
Mathieu chyba chciał choć trochę pocieszyć rodaków :D
1
Rakitić chyba zapomniał że gra dla Barcelony a nie dla Sevilli.
0
Prima aprilis?
0
Oczywiście, nie zauważyłeś tego?
1
Nic, to tylko fakty.
8
Jak karne strzela:
Messi
1.Podbiega do piłki i strzela.
2.Cieszy się
Ronaldo
1.Starannie ustawia piłkę.
2.Poprawia włosy.
3.Głęboko oddycha.
4.Podbiega do piłki.
5.Zmienia tempo i próbuje zmylić bramkarza.
6.Cieszy się tak jakby właśnie przedryblował cały zespół przeciwnika i strzelił idealnie w okienko.
0
Ciekawe... gdy Real wygrał LM to był najpopularniejszy, no ale jacy kibice taki klub.
1
Messi zostanie, ale mogę się mylić bo nie znam przyszłości. Takie pie****enie.
5
Nasuwa się tylko jeden wniosek.Trzeba kupić Ronaldo do karnych.
0
A to spoko nie zrozumieliśmy się.
1
Znasz takie słowo jak ironia?
2
Ten tytuł...
0
Jeśli przegramy to Lucho out!
Ale jeśli wygramy to Guardiola może mu buty czyścić.
0
Fajnie widać na tych grafikach jak Messi zagrywa piłkę do przodu a Neymar wszerz boiska.
0
No to niech jakichś wymieni.
0
1
Widać po tytule że kolega Xaviego.
0
Czekam na komentarz LOL LOLa.
0
Jeszcze sie okaże że nasz ukochany zarząd sprzeda Messiego.
0
Dziwne że nikt już nie narzeka na brak Montoyi i Mascherano.
0
Widzę że większość osób tutaj bardzo pochopnie wyciąga wnioski.Ja wstrzymuję się z oceną do końca sezonu bo oceniam po całokształcie a nie po pojedynczych meczach.
2
Niech nawet za darmo idzie byle jak najdalej stąd.
15
Po przyjściu Enrique do Barcy: Na pewno będzie lepszy niż Martino.
Po kilku wygranych meczach: To będzie trener lepszy od Guardioli!
Po porażce z Realem: To najsłabszy trener jakiego mieliśmy.
0
Ja typuję 6-0 dla Barcy hattrick Messiego, dublet Neymara i może jeszcze coś od Suareza.
1
Mam nadzieję że całe Bernabeu zgotuje mu owację jeszcze większą niż kiedyś Ronaldinho.