0

Jego ojciec wygląda trochę jak podstarzały Rakitić.

1

Widzę że masz wysokie mniemanie o sobie..

0

Co tam kibice... liczy się nowy wzorek.

0

No, to teraz Bayern może się nas bać.

0

Pewnie ten sędzia kiedy był młody chciał grać dla Barcy.No i teraz się mści.

0

Mathieu chyba chciał choć trochę pocieszyć rodaków :D

1

Rakitić chyba zapomniał że gra dla Barcelony a nie dla Sevilli.

0

Prima aprilis?

0

Oczywiście, nie zauważyłeś tego?

1

Nic, to tylko fakty.

8

Jak karne strzela:
Messi
1.Podbiega do piłki i strzela.
2.Cieszy się
Ronaldo
1.Starannie ustawia piłkę.
2.Poprawia włosy.
3.Głęboko oddycha.
4.Podbiega do piłki.
5.Zmienia tempo i próbuje zmylić bramkarza.
6.Cieszy się tak jakby właśnie przedryblował cały zespół przeciwnika i strzelił idealnie w okienko.

0

Ciekawe... gdy Real wygrał LM to był najpopularniejszy, no ale jacy kibice taki klub.

1

Messi zostanie, ale mogę się mylić bo nie znam przyszłości. Takie pie****enie.

5

Nasuwa się tylko jeden wniosek.Trzeba kupić Ronaldo do karnych.

0

A to spoko nie zrozumieliśmy się.

1

Znasz takie słowo jak ironia?

2

Ten tytuł...

0

Jeśli przegramy to Lucho out!
Ale jeśli wygramy to Guardiola może mu buty czyścić.

0

Fajnie widać na tych grafikach jak Messi zagrywa piłkę do przodu a Neymar wszerz boiska.

0

No to niech jakichś wymieni.

0

1

Widać po tytule że kolega Xaviego.

0

Czekam na komentarz LOL LOLa.

0

Jeszcze sie okaże że nasz ukochany zarząd sprzeda Messiego.

0

Dziwne że nikt już nie narzeka na brak Montoyi i Mascherano.

0

Widzę że większość osób tutaj bardzo pochopnie wyciąga wnioski.Ja wstrzymuję się z oceną do końca sezonu bo oceniam po całokształcie a nie po pojedynczych meczach.

2

Niech nawet za darmo idzie byle jak najdalej stąd.

15

Po przyjściu Enrique do Barcy: Na pewno będzie lepszy niż Martino.
Po kilku wygranych meczach: To będzie trener lepszy od Guardioli!
Po porażce z Realem: To najsłabszy trener jakiego mieliśmy.

0

Ja typuję 6-0 dla Barcy hattrick Messiego, dublet Neymara i może jeszcze coś od Suareza.

1

Mam nadzieję że całe Bernabeu zgotuje mu owację jeszcze większą niż kiedyś Ronaldinho.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?