LionelM95
Dołączył/a: marzec 2014
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie chce im się grac czy co?
0
Hehe ładnie ładnie
0
@takisobiektos tridente ich wgniecie w ziemię
1
Przecież jak ludzie zobaczą taki skład to od razu z meczu wyjdą https://zapodaj.net/plik-lRyzkpmaxu
0
Orientuje się ktoś czy trofeum w wiedźminie 3 strzelec wyborowy w którym trzeba zabić 50 przeciwników strzałem w głowę z kuszy trzeba zrobić na jednym zapisie czy można na kilku?
0
@SmoothCriminal tam spalony był
0
Ooo brawo sędziowie! Ludzie przed telewizorami widzieli że tam był spalony a sędziowie tyle z tym walczą...
0
@Filipem a można mi pomagać? W sensie tak żeby tylko dobił
0
@Filipem spróbuję
0
Kojarzy ktoś to trofeum w Wiedźminie 3 co trzeba 20 razy zmusić przeciwnika znakiem aksji do zabicia innego przeciwnika? Można to robić w jednym miejscu i wczytywać czy się resetuje?
0
Haha realizator top!
23
@Pitinho przecież Hazard grał w Chelsea kosmos
5
Bezsensowna żółta kartka
0
Ale brzydki mecz
0
@Filipem bo w tej książce co jest do gwinta mi nie spadały karty do zdobycia w Velen a wygrywałem w gwinta
0
@Filipem w sumie o to i o to
0
@tadzik447 tak, właśnie czytałem że może po tym zniknąć
0
Zniknął mi handlarz do grania w gwinta we wsi Sztygary, już nie zrobię platyny? Poproszę o odpowiedź bo nie mam zamiaru się męczyć na darmo tyle czasu xD
0
@Lucerfi dokładnie, jak upadła ludzkość, że prezydent największego mocarstwa świata, dostaje poklask za to, że powiedział, że są 2 płcie?
0
Tyle lat minęło, ponad 2 lata temu upgrade na ps5 wyszedł a wiedźmin 3 dalej zabugowany
0
Fajnie, zrobiłem wszystko jak pisało na stronie żeby zdobyć karty do gwinta w Velen a i tak brakuje 11 kart...
0
@Prorokk ok dzięki
0
@Prorokk a bierzesz to przed snem?
0
@Prorokk a czujesz po niej jakieś efekty?
0
@Prorokk zapytam czy mają taką w aptece
0
Ktoś się orientuje jaka najlepsza ashwagande można kupić w aptece? Ciężko coś w necie znaleźć konkretnego
0
@lithotripter nie tylko ty
0
@Transu96 ee tam nie ma najgorzej, pokazałem swojego to tera poka swoją
16
@Pawlak1992 Menten, jak nie wejdzie do drugiej tury to ktokolwiek byle nie Trzaskowski
1
@Kapitan hawk dobry patent, biorę się do roboty!