1

@FcPortoFan1999 tak, swojego czasu był żubr ale standard życia się zmniejszył

2

@mordini123 ok dzięki, ale to komplikują

2

@FcPortoFan1999 ale w sumie mi to pasuje, na harnasia wystarczy także jest git

1

@MessiForeverTheBest a nie lubisz być pottapiany?

4

@Eklerek jedyne prawo jakie znam to prawo Pascala, kto zgubił zap...rdala

3

@FcPortoFan1999 no widzisz, ja nie mam znajomości i muszę robić za minimalną w tym złodziejskim kraju

1

@aldewir wyjaśnisz dokładniej? Bo nie czaję xD

3

Jakim prawem Szwecja gra w barażach?

1

Ja poeroooole jak to wpadło

0

Kurrrr ta pułapka ofsajdowa to jakaś patologia

0

@Piecu11 nie da się grać bez systemu obronnego

0

Dzięki Rashford xD

0

Pomijając fakt że sport nie powinien się mieszać w taką politykę to za co Trump ma to dostać?

0

Nie no musi to anulować

1

Hahhahahah Szczęsny pięknie! Tego nam było trzeba

3

Kur.... Co ten Fermin robi

0

Ale mnie irytuje już ta wysoka obrona

0

Pięknie Yamal!!!

1

Nie no jak pech to pech

0

No ku... mac jak można tego nie strzelić

0

Co to było Ferran? xD

0

Ten Ferran to jest taka pała, on strzela tylko w sytuacjach w których musi strzelić

1

Ale piękna kontra

0

Kounde złamał linie

0

@MesQueUnClub22 nie ma, Kounde złamał

0

Yamal gra z jakąś kontuzja czy co? Kolejny raz się za nogę złapał

0

Oni pili przed meczem?

0

Yamal to tragedia dzisiaj

0

Brawo Fermin, brawo

0

Szczęsny to jest topka dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?