0

Czyhrynski nie może grać bo występował już w tym sezonie w Lidze Mistrzów w innej drużynie. Szkoda, bo przydałby się :(

0

Nie no, nie oszukujmy się karny jak najbardziej prawidłowy, ale czerwona kartka to błąd i to ogromny. Co najwyżej żótła, ale nawet nie powinna być żółta. Karny był po Puyol był z tyłu, a przy takich akcjach napastnik jest "chroniony"...

0

Xavi10200,

Sądzę, że nie. Ale nie myśl że tak od razu się dostaniesz, jak próbowałem i nie udało się. Nawet odpowiedzi nie dostałem...

0

Będzie dobrze, oby wrócił Iniesta :/

0

Z gry jestem zadowolony z wyniku po części też. Mieliśmy 2:0 i była taka szansa... teraz będzie trzeba walczyć w sobotę w lidze, we wtorek w LM i w sobotę GD.. :(:(

0

Pewnie że zasłużyliśmy na więcej,ale taki jest futbol nie zawsze jest sprawiedliwy :(

0

hehe i tu wychodzi, że "n"ka jednak jest spoko. Jeden telewizor będzie zajęty przez mamę, a ja na drugim z "n"ką sobie obejrze :P:P

0

Heh Mallorca to średniak... jesteś w ogromnym błędzie bo to znakomity zespół, który udowadnia w tym sezonie na co go stać. 5h do meczu :):)

0

piedroo

Nie przesadzaj, nawet nie wiemy żczy Henry wyjdzie... ale pewnie wyjdzie w "11". Oby dostał oklaski na stojąco jakby zagrał :):)

0

FlyEmirates dobrze mówi... wyjazd a zwłaszcza LM to wielka niewiadoma. Wczoraj postawiłbym 5 zł z Manchester wygra, a okazało się inaczej. Musimy podejść w pełni skoncentrowani bo jeden błąd zwłaszcza w pomocy może kosztować nasz bardzo, bardzo dużo.

VeB!

0

Pewnie zagra :) Fajnie, że kocha Barcę :):)

0

ziom993 nie przesadzaj... 3:0 to możemy sobie ze Stuttgartem pykać. Czemu Wy traktujecie Arsenal jak dzieci? To bardzo dobry zespół, który będzie na pewno walczył na 101%. Barca za pewne powalczy o zwycięstwo, ale nie myślcie że to będzie nie wiadomo jaki wynik. Trzymam kciuki i do boju.

Odnośnie Cesca, jest to niewątpiwie kluczowy gracz... i lepiej żeby nie zagrał :P:P

0

6 godz do meczu, kibice Arsenalu są dość optymistycznie nastawieni do meczu i obstawiają 2:0 dla Kanonierów... mam nadzieje, że po meczu ich miny opadną jak się zdziwią :P:P

0

Liczymy na dobry mecz ze strony Barcy, trzeba wywieźć choćby jakikolwiek remis :P:P

0

Dajcie na 32 kolejkę bo już LFP też podała na 32 :P:P

0

To dobrze, że w sobotę. Lepiej mi pasuje.. :P:P GD będzie nasze!!

0

Dokładnie zibiku, chociaż Arsenal tak łatwo go nieodda a jak mówi Cesc nie zamierza opuszczać Arsenalu...

0

Za to z kolei La Liga jest tak ekscytująca że szkoda gadać... najlepiej wygrać oby dwie. Później po KMŚ,Superpuchar Europy, Superpuchar Hiszpanii.... :P:P

0

Cóż wybrać jeden tytuł z tych dwóch które walczymy, to faktycznie ciężka sprawa bo LM to najlepsze rozgrywki w Europie, a La Liga to tylko liga hiszpańska. Ja jednak wolałbym wygrać LM...

0

To do tego buka nikt nie przyjdzie i nie będzie miał kasy, proste.. teraz jest mnóstwo innych bukamacherów którzy stawki dają wysokie i można fajnie sobie po obstawiać,

0

Dobra wiadomość, bo jest potrzebny :):)

0

KONIEC!!

0

1 min do koca

0

jutro

0

1:0

0

GOOOLLL

0

Spokojnie Messi wejdzie :P:P

0

to ty chyba czowieku meczu nie oglądas zjak mówisz że nudny mecz... :/:/

0

narazie 0:0

0

Nie jest źle, szybkie tempo dobre okazje :):) narazie 26 min. :P:P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?