Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
Ibrahimovicia albo się kocha albo nienawidzi. Ale futbol bez niego, gdy skończy karierę naprawdę będzie stratny
4
@Hubert102 Prawe skrzydło
1
@Bartek22 30 goli w 123 meczach. Absolutny top skrzydłowy.
6
@FCBMati10 Odejście Dembele nie będzie bombą, a zbawieniem.
0
@Pablo83lbn ile tu jest pieniędzy... Cudo
4
@TheNekro94 Jeśli kupujesz Griezmanna, bo cena rynkowa, ale jest kompletnie niepotrzebny to o jakim szczęściu mówimy? Dembele powinien być 2 lata temu sprzedany, Coutinho to samo. Ale ślepa wiara, że się odbuduja doprowadza nas do momentu w której odejdą za darmo.
2
@Geble Dzięki, ale nie zapłacę ani złotówki za przerwy w transmisji tak jak było w meczu Bayernu i BVB
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
56
Pretensje można mieć do Bartomeu, ale chcę tylko przypomnieć, że to socios go sobie sami wybrali.
8
@JohnnyBarca Mało tego, w prime'ie Barcelona była znacznie lepsza niż Bayern czy to gdy wygrywał LM czy obecnie...
7
Przynajmniej bez blamażu w 1/8. Pora się otrząsnąć w lidze, bo za chwilę w przyszłym roku LM w ogóle nie będzie
1
@dasouzar11 Tak ;)
1
@Odcinkowy Nie, nie. Z Liverpoolem graliśmy w 2000/01 i 2001/02
3
@Bobo25 Dokładnie, sezon wcześniej było 6. miejsce w lidze
7
Po 18 latach znów mamy szansę wrócić do dawnego Pucharu UEFA. Ktoś pamięta sezon 2003/04? ;) Miłego dnia wszystkim.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
@AmigoBlancos Kolej rzeczy. Nie zawsze można być na topie. Teraz są gorsze czasy, a za jakiś czas wrócimy na szczyt
39
Niektórzy tutaj zachowują się jakby oglądali pierwszy wyścig F1 w życiu. To co zrobił Max na przestrzeni całego wyścigu to jest zwykłe granie nie fair i pójście po trupach do celu. Chcesz oddać pozycję to zjeżdżasz na bok toru, a nie bawisz się w gierki. Max gra nieczysto i dzisiaj za to zapłacił. A zapłaci największą cenę za tydzień
3
@MesQueUnClub96 gdyby jeździł czysto i nie opuszczał toru,nie musiałby nic oddawać
0
@Zawsze_Wierny gdyby do tego doszło przypuszczam że odebrano mu tytuł, nie ma mowy o takiej zagrywce
3
@Kapitan hawk liczba zwycięstw
9
Hamilton za tydzień z tytułem. Fenomenalna walka.
55
Jeśli ktoś myśli, że jeśli zagramy w LE i na luzie ją wygramy to chcę tylko przypomnieć, że do rozegrania będzie 9 meczów i trzeba wyeliminować 4 rywali w dwumeczu i piątego pokonać w finale. Miłego dnia.
3
@Rastafarnianin AC Milan?
3
@RobiS Breaking Bad i Prison Break
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Brakowało nam tego farta wiele lat
12
Mingueza to sabotażysta, jak on trafił do pierwszego zespołu..
15
@kuba1794 Byli lepsi. Bartomeu, Abidal i Koeman
9
@Criss18Barca Podziwiam jego ambicję, ale to niemożliwe.