39

Ibrahimovicia albo się kocha albo nienawidzi. Ale futbol bez niego, gdy skończy karierę naprawdę będzie stratny

4

@Hubert102 Prawe skrzydło

1

@Bartek22 30 goli w 123 meczach. Absolutny top skrzydłowy.

6

@FCBMati10 Odejście Dembele nie będzie bombą, a zbawieniem.

0

@Pablo83lbn ile tu jest pieniędzy... Cudo

4

@TheNekro94 Jeśli kupujesz Griezmanna, bo cena rynkowa, ale jest kompletnie niepotrzebny to o jakim szczęściu mówimy? Dembele powinien być 2 lata temu sprzedany, Coutinho to samo. Ale ślepa wiara, że się odbuduja doprowadza nas do momentu w której odejdą za darmo.

2

@Geble Dzięki, ale nie zapłacę ani złotówki za przerwy w transmisji tak jak było w meczu Bayernu i BVB

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

56

Pretensje można mieć do Bartomeu, ale chcę tylko przypomnieć, że to socios go sobie sami wybrali.

8

@JohnnyBarca Mało tego, w prime'ie Barcelona była znacznie lepsza niż Bayern czy to gdy wygrywał LM czy obecnie...

7

Przynajmniej bez blamażu w 1/8. Pora się otrząsnąć w lidze, bo za chwilę w przyszłym roku LM w ogóle nie będzie

1

@dasouzar11 Tak ;)

1

@Odcinkowy Nie, nie. Z Liverpoolem graliśmy w 2000/01 i 2001/02

3

@Bobo25 Dokładnie, sezon wcześniej było 6. miejsce w lidze

7

Po 18 latach znów mamy szansę wrócić do dawnego Pucharu UEFA. Ktoś pamięta sezon 2003/04? ;) Miłego dnia wszystkim.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

@AmigoBlancos Kolej rzeczy. Nie zawsze można być na topie. Teraz są gorsze czasy, a za jakiś czas wrócimy na szczyt

39

Niektórzy tutaj zachowują się jakby oglądali pierwszy wyścig F1 w życiu. To co zrobił Max na przestrzeni całego wyścigu to jest zwykłe granie nie fair i pójście po trupach do celu. Chcesz oddać pozycję to zjeżdżasz na bok toru, a nie bawisz się w gierki. Max gra nieczysto i dzisiaj za to zapłacił. A zapłaci największą cenę za tydzień

3

@MesQueUnClub96 gdyby jeździł czysto i nie opuszczał toru,nie musiałby nic oddawać

0

@Zawsze_Wierny gdyby do tego doszło przypuszczam że odebrano mu tytuł, nie ma mowy o takiej zagrywce

3

@Kapitan hawk liczba zwycięstw

9

Hamilton za tydzień z tytułem. Fenomenalna walka.

55

Jeśli ktoś myśli, że jeśli zagramy w LE i na luzie ją wygramy to chcę tylko przypomnieć, że do rozegrania będzie 9 meczów i trzeba wyeliminować 4 rywali w dwumeczu i piątego pokonać w finale. Miłego dnia.

3

@Rastafarnianin AC Milan?

3

@RobiS Breaking Bad i Prison Break

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Brakowało nam tego farta wiele lat

12

Mingueza to sabotażysta, jak on trafił do pierwszego zespołu..

15

@kuba1794 Byli lepsi. Bartomeu, Abidal i Koeman

9

@Criss18Barca Podziwiam jego ambicję, ale to niemożliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?