O sobie

  • Zainteresowania PIŁKA NOŻNA :D
  • Ulubiony zawodnik Suarez, Gerrard, Agger, Alonso, Afellay
  • Ulubione zespoły Liverpool .
  • Barcelonie kibicuję od Nie .

Statystyki

  • Dni w serwisie 5183
  • Liczba komentarzy 2
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Dołożycie MUłą :D

0

Siema, może się przedstawię, jestem Michalina, jestem kibicką ( spoko, nie od czasu Euro, więc można zemną porozmawiać, z argumentami :D ) jak widać po nicku Liverpool'u :D
Niektórzy mnie bawią, ja się cieszę że wy nie potraficie docenić zajefajnego piłkarza, ale to bardzo dobrze, bo może nigdzie nie przejść ( wątpię że do City przejdzie, on nie torres ( tak specjalnie z małej :P ))

Zobacz wszystkie

0

Siema, może się przedstawię, jestem Michalina, jestem kibicką ( spoko, nie od czasu Euro, więc można zemną porozmawiać, z argumentami :D ) jak widać po nicku Liverpool'u :D
Niektórzy mnie bawią, ja się cieszę że wy nie potraficie docenić zajefajnego piłkarza, ale to bardzo dobrze, bo może nigdzie nie przejść ( wątpię że do City przejdzie, on nie torres ( tak specjalnie z małej :P ))

0

Dołożycie MUłą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?