Siema, może się przedstawię, jestem Michalina, jestem kibicką ( spoko, nie od czasu Euro, więc można zemną porozmawiać, z argumentami :D ) jak widać po nicku Liverpool'u :D
Niektórzy mnie bawią, ja się cieszę że wy nie potraficie docenić zajefajnego piłkarza, ale to bardzo dobrze, bo może nigdzie nie przejść ( wątpię że do City przejdzie, on nie torres ( tak specjalnie z małej :P ))
Siema, może się przedstawię, jestem Michalina, jestem kibicką ( spoko, nie od czasu Euro, więc można zemną porozmawiać, z argumentami :D ) jak widać po nicku Liverpool'u :D
Niektórzy mnie bawią, ja się cieszę że wy nie potraficie docenić zajefajnego piłkarza, ale to bardzo dobrze, bo może nigdzie nie przejść ( wątpię że do City przejdzie, on nie torres ( tak specjalnie z małej :P ))
Komentarze
0
Dołożycie MUłą :D
0
Siema, może się przedstawię, jestem Michalina, jestem kibicką ( spoko, nie od czasu Euro, więc można zemną porozmawiać, z argumentami :D ) jak widać po nicku Liverpool'u :D
Niektórzy mnie bawią, ja się cieszę że wy nie potraficie docenić zajefajnego piłkarza, ale to bardzo dobrze, bo może nigdzie nie przejść ( wątpię że do City przejdzie, on nie torres ( tak specjalnie z małej :P ))
0
Siema, może się przedstawię, jestem Michalina, jestem kibicką ( spoko, nie od czasu Euro, więc można zemną porozmawiać, z argumentami :D ) jak widać po nicku Liverpool'u :D
Niektórzy mnie bawią, ja się cieszę że wy nie potraficie docenić zajefajnego piłkarza, ale to bardzo dobrze, bo może nigdzie nie przejść ( wątpię że do City przejdzie, on nie torres ( tak specjalnie z małej :P ))
0
Dołożycie MUłą :D