Lobo10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2014
9 obserwujących
5 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież we wrześniu pisano, że L. Enrique ma jaja, bo sadza Xaviego pod formą na ławce. Przychodzi co do czego i Barca z żelazną defensywą. W 2-óch poważnych testach. Mam tu na myśli mecze z PSG, Realem traci aż 6 bramek i przegrywa oba mecze. Wiec coś tu jest nie tak. Może po tej porażce Lucho, to zobaczy, dlatego dobrze czasami przegrać jeden, dwa mecze.
1
Staram się być obiektywny i oceniać to co widze, a widze problemy Barcy. Analogiczne do tego co działo się we wrześniu z Realem, który teraz gra '' sexy futbol'' Zobaczymy co z tym zrobi Enrique
43
Powiem tak jestem kibicem Realu i z własnego doświadczenia wiem, że taka porażka, a nawet 2 mogą wam pomoc, bo w końcu wasz trener zobaczy, że coś się dzieje.
1.Mascherano jest lepszy na DMF od Busquetsa
2. Suarez na skrzydle to kiepski pomysł, powinien grać jako zbawienna dla was ''9''
3. Brak szefa obrony.
4. Brak błysku w pomocy
5. Brak ruchu, wyjścia na pozycje
A ponoc, to miało wystarczyć na ogórki z Celty. Chodzi mi o wasz skład. Przegrana może wyjść Wam na dobre, bo rzekoma wygrana zatuszowała by wrażenie po El Clasico, słabe wrażenie. Real przegrał z R.Sociadad i Atletico x2 mecze z rzedu. Ancelotti wyciągnął wnioski i Real jest w genialnej formie i jest liderem na ten moment. Zobaczymy co zrobi z widocznymi gołym okiem problemami L. Enrique (Lucho).
0
I co z tego, że nawet wygrają, wiele na to nie wskazuję od tej rzekomej wygranej Wasz problem nie zniknie.
1
Wiele głosów przed meczem było, że ten skład na ogórków z Celty wystarczy. A no do 75 min nie wystarcza.
0
Gol, może L.Enrique zobaczy coś :D
1
Enrique myślałem, że ma pomysł na wasz zespół. Suarez gra na skrzydle, a miał być dla was zbawienną ''9''. Busquetsa ustawiać na DMF, gdy Mascherano jest x2 lepszy na tej pozycji od niego.
Ale nie ma co wyciągać wniosków po 30 min gry, ale to aż kuje w oczy. Moim zdaniem.
0
Alves i jego kapitalne dośrodkowania!
0
2009 r data urodzenia, pozdrawiam
3
Enrique nie wyciąga wniosków i dalej trzyma się Busquetsa na DMF, może zimny prysznic w postaci remisu da mu domyślenia ?
0
Nie mam na celu prowokować, a pokazać, że nie należy chwalić dnia przed zachodem słońca. To samo odnosi się do Realu, który ma teraz świetny moment, co nie znaczy, że wygra ligę w tym sezonie. Logiczne, jednak pycha zjadła es.sport
Uwagę odnośnie gimnazjum puszczę mimo uszu, bo dawno do niego już nie chodzę, pozdrawiam
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10703538_10152767679339178_491771582284641619_n.jpg?oh=770d5a384a6d8e472c856e5d1e9e1d5a&oe=54ED4D60
'' NAJLEPSZA BARÇA
NAJGORSZY MADRYT
Luis Enrique trafił z systemem i transferami, natomiast Ancelotti padł ofiarą głupstw Florentino.
EKSPLOZJA BIAŁEGO KRYZYSU ''
Jak ta okładka sprzed ponad miesiąca ma się do sytuacji dziś ?
0
Jasne, że oglądam dziś zaliczył nawet asystę, jego pobyt w Chelsea pokazuje, że Barca marnowała jego potencjał, bo wolała zostawić legendę klubu, która jest od 2-óch lat pod formą (Xavi)
0
Czemu odpowiadacie bezsensownymi komentarzami na to jak ktos wam mówi, że popełniliście błąd ze sprzedażą Cesca i Sancheza ?
Cesc gra jako '' 10 '' w Chelsea, sam Mou to podkreśla :D
0
Cesc, może grał na pozycji fałszywej 9 w Barcy, ale w Chelsea gra na pozycji ''10'' Mou sam powiedzał , ze na innej pozycji, go nie widzi i jak widać to jest jego pozycja, zostajesz z tyłu musisz troszkę podgonić i sensownymi argumentami bronić politykę Twojego klubu :)
1
Czemu Barca sprzedała tak bramkostrzelnego Sancheza ? Zabrakło go w sobotnim El Clasico, a że bramki strzelać Realowi potrafi pokazał w sezonie 11/12! Sanchez strzela, aż miło, a Barca lekko ręką go oddaje. Podobnie rzecz ma się z Fabregasem, który na pozycji '' 10 '' jest na ten moment lepszy od Rakiticia :)
2
Real czerpie z Barcy gra bez klasycznej ''9'' Bo pozycje Benzemy określiłbym jako 9.5 x2 asysty, praca dla drużyny. Genialny gol Jamesa podsumowuje świętną grę Realu w 1 połowie
0
Jeśli zagrają z Pique i Busquetsem i z Masche na ŚO to znaczy że Lucho jest ślepy, albo na siłę stawia na pupili
Chyba Ty jesteś ślepy
-> Wiemy już, że Piqué na pewno nie zagra, gdyż nie został powołany na ten mecz
Czytaj newsy, a potem bierz sie za komentowanie :D
0
Mecz z Celtą macie do odbębnienia. Nie rozumiem jednego.
Dlaczego Luis Enrique trzyma się kurczowo Busquetsa, skoro Mascherano jet od niego na ten moment dużo lepszy na tej pozycji? Zaskakują mnie decyzje Enrique. Z waszej perspektywy pozostaje mieć nadzieje, że atak uratuje wam ten mecz.
0
Bo chce uzyskać odpowiedz na proste pytanie, może Ty mi odpowiesz ? ;)
0
A mówi się, że to Real marnuje potencjał Varane. W takim razie co Barca robi z Montoya? Bo Varane rozegrał około 10 meczów w tym sezonie już. Jak na ten etap sezonu, to całkiem sporo.
0
Ktoś tu ostatnio wspomniał o tym, że Real marnuje potencjał Varane? Varane rozegrał okolo 10 meczy w tym sezonie. Co powiecie w takim razie o Montoyi ?
1
Masz 22 lata, a wypowiadasz się jak typowy fanboy Messiego, który ma 14 lat. Obiektywnie Cristiano zasługuje na złotą piłkę. Wszyscy krzyczą Neuer! A wezmy sytuacje z MŚ 2010 idąc tym tokiem myślenia w 2010 na złotą piłkę zasługiwał Iker wszyscy dobrze wiemy jak bronił na MŚ w RPA obroniony karny z Paragwajem, genialne interwencje w finale sytucje Robbena. A wygrywa Messi za Mistrzostwo Hiszpanii, gdzie Sneijder wygrywa LM z Interem Wiemy jakie są szane bramkarzy na złotą piłkę.W tym roku Ronaldo wygrał LM, został królem strzelców LM 17 bramek ( rekord ) Jeśli to nie wystarczy na złotą piłkę w roku 2014, to ja nie rozumiem tego plebiscytu.
O ile można było mieć wątpliwości w roku 2013 z Cristiano o tyle w 2014 je rozwiał i potwierdził, że jest najlepszym piłkarzem świata od 2-óch lat!
0
Ok lubie ligę Angielska, ale biorąc pod uwagę zeszły sezon
Final LM : Real vs Atletico, wygrana Realu
LE : Wygrana Sevilli
Wiec gdy idzie do bezpośrednich pojedynków La Liga lepsza. Ciekawostka ten kto wygra LE automatycznie awansuje do LM, czyli w poprzednim sezonie byłaby to Sevilla. Szansa dla Legii, pamiętajmy, że finał LE jest na Stadionie Narodowym w Warszawie :D
0
Nie wiem czy to mecz na odbudowanie się po El Clasico. Bo z jednej strony 3 pkt są najważniejsze, ale z drugiej zwycięstwo zamarzę wrażenie jakie Barca zostawiła zwłaszcza w 2 połowie na Bernabéu. I znowu połowa tej strony założy różowe okulary przez które będą patrzeć na wyniki Barcy w tym sezonie. A wcale nie jest tak różowo jakby mogło się wydawać :
1. Brak lidera obrony Pique nierówny nie może kierować defensywą Barcy. Dużo tutaj komplikuje kontuzjogeny Vermalen. On zdrowy w pełni formy mógłby pełnić tą funkcje.
2. Brak w środku pola zawodnika, który by kierował i kreował grę Barcelony. O formie Xaviego, a raczej jej braku można napisać wypracowanie. Iniesta ma przebłyski, ale to nie ten sam Andres co 2 sezony temu chociażby. Szkoda, bo lubie patrzeć na tego zawodnika w formie.
3. Messiemu musi się chcieć, co w El Clasico nie miało miejsca. Nie chodzi nawet o zmarnowaną setkę, być może piłkę meczową na 100 % A o człapanie po boisku i '' pressing w jego wykonaniu.
Problemów jest więcej niż może sie na pierwszy rzut oka wydawać. Chociażby forma Busquetsa, który nie wiedzieć czemu ma pewne miejsce w wyjściowej 11-tce. Biorąc pod uwagę jak dobrze spisuje się na DMF J. Mascherano.
Pozytywy to regularność strzelecka Neymara i Suarez, który gdy dojdzie do pełnej dyspozycji,będzie dawał wam gole, asysty i wiele jakości. Bo po prostu jest crackiem. Jednak ten mecz z Celtą nie zmieni mojej oceny, że to jest Barca bezproblemowa.
0
Już to widze, jak Mou chce Pique w takiej formie, takiego nierównego na następce J.Terre'go
4
L. Enrique : Nie ma sezonu bez porażek
Ok zgoda, ale ciężko ocenić jego prace, bo dwa poważne spotkania Real, PSG przegrał tracąc 6 bramek. Kiedyś siłą Barcelony było to, że właściwie rywal nie mógł przejść z piłką pod wasze pole karne. Szkoda z waszej perspektywy, że Barca po odejściu Pepa zatracała systematycznie swój pressing. Teraz Barca wygra z Celtą i będzie cacy, bo pozostanie liderem? Odpowiedz brzmi nie ... Mecz z Vigo nie zakryję problemów Barcy widoczne w meczach z PSG i Realem. Takie jest moje zdanie.
1
Możesz dostać robotę w Katalońskim es.sport szukasz spisków, tak samo jak ten pismak zapomniałeś dodać
'' Sędziowanie w El Clasico było słabe, pod Real ''
Pan Gil Manzano oznaczony jako '' Czerwone światło '' po El Clasico, sędzia. Zamiast czerwone : '' 2 połowa Barcelony na Bernabéu ''
Kto czytał ten artykuł wie o czym mówię, pozdrawiam, chłopie marnujesz się na ten stronie! :)
1
'' To prawda, że nie wygraliśmy przeciwko najtrudniejszym przeciwnikom, jednak uważam, że drużyna jest pewna siebie i ma chęci, by wciąż dobrze grać w piłkę ''
Ok może i Wasza drużyna jest pewna siebie, ale z tymi chęciami to polemizowałbym. Wystarczy popatrzeć obiektywnie, powtarzam obiektywnie na Messiego i Busquetsa, który w mojej opinii jest pupilkiem kolejnych trenerów Martino teraz L. Enrique. Odnoszę wyrażenie, że coby się nie działo ma pewne miejsce w drużynie. Co z tego, że Mascherano wyglądałby w sobote na tej pozycji x2 lepiej od Hiszpana, A zagrał jako typowa zatkaj dziura. Ponieważ Barca w dalszym ciągu nie ma lidera, szafa defensywy. W mojej opinii Pique nie nadaje się na tą funkcje. On gra dobrze, gdy ma obok siebie kogoś, kto tą obronę trzyma! Mecze z Realem i PSG pokazały, że ta obrona wcale nie jest taką żelazna. Dwa poważne testy defensywy x2 porażki, 6 straconych bramek. Ale broni zespół, a nie tylko linia obrony i to musi zrozumieć trener i piłkarze. Kiedyś waszą siłą był nieprawdopodobny pressing, co z niego zostało? Pokazało sobotnie El Clasico.
Co do Suareza dziwi mnie jego brak wśród nominowanych do złotej piłki, bo o ile mentalnie ma pewne problemy, o tyle piłkarsko jest crakckiem, który zasługuje na miejsce wśród nominowanych :)
0
Widze, że puchar Katalonii na tej stronie jest traktowany, jak 1/2 LM, takie bluzgi za skład na L.Enrique (śmiech)