0

Mi też się nie podoba

1

Nawet jakby Brazylia miała najsłabszy skład to pewnie i tak by wygrała z Polską (moje zdanie ;) )

1

Jestem ciekawa jak by zareagowali kibice jak by Neymar wykonał tę sztuczkę przy wyniku 0:0. Pewnie też byś mówił, że jest nieodpowiedzialny i niepoważny. Przecież Ronalinho może to czemu Neymarowi tego zabronicie. Chyba lepiej dla was, że zrobił to gdy wynik był korzystny i "nie okazał szacunku" dla rywala niż zrobiłby to przy niepewnym wyniku.

Dodam tylko jedno: Ja takich sztuczek w wykonaniu Neymara chce dużo częściej! VeB! ;)

2

''Sergio Ramos. Obrońca nie do przejścia.'' taki jest tytuł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?