Lodo
Dołączył/a: wrzesień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi też się nie podoba
1
Nawet jakby Brazylia miała najsłabszy skład to pewnie i tak by wygrała z Polską (moje zdanie ;) )
1
Jestem ciekawa jak by zareagowali kibice jak by Neymar wykonał tę sztuczkę przy wyniku 0:0. Pewnie też byś mówił, że jest nieodpowiedzialny i niepoważny. Przecież Ronalinho może to czemu Neymarowi tego zabronicie. Chyba lepiej dla was, że zrobił to gdy wynik był korzystny i "nie okazał szacunku" dla rywala niż zrobiłby to przy niepewnym wyniku.
Dodam tylko jedno: Ja takich sztuczek w wykonaniu Neymara chce dużo częściej! VeB! ;)
0
http://photo2.ask.fm/906/582/483/-399997000-1skiffb-2a19jtt9hs6cap/original/Naymar110315.png
2
''Sergio Ramos. Obrońca nie do przejścia.'' taki jest tytuł :)