0

Żal pl. Powinniśmy gładko 2:0 prowadzić a tym czasem rzutem na taśmę 1:1... Wstyd

0

@arasz1819 ehhh kiedy ten dziad busi w końcu odejdzie...

0

@Bobo25 za młodzi na amigos ów. Ewentualnie puć nadaje się na amigosa

0

W klubie panuje optymizm

0

Jeden amigos odpalony. Alves... Kto następny?z resztą jest gorzej bo to hiszpanie...

0

Popłakałam się. No Alves jaki ty ckliwy na starosc

0

@Herato Chelsea bez dwóch zdan

0

@Kgorecki2500 nie czuje tego transferu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?