Hmmmm fabregas czeka teraz tylko na to by Wenger pozwolił mu odejsc:) Pieniadze za niego sa juz zapłącone tylko podobno Wenger to przedłuza rozmawiajac z Fabregasem :) Sadze ze Fabri bedzie w barsie:)
jego przezaczenie to grac dla barsy^^ wierze ze jak przejdzie nie zmieni juz klubu wieczna barsa w sercu^^ uwielbiam go publicznie kasa nie ma sensu dla niego lojalny i warty 40 milinów funtów chłopak:)
Hmmmm fabregas czeka teraz tylko na to by Wenger pozwolił mu odejsc:) Pieniadze za niego sa juz zapłącone tylko podobno Wenger to przedłuza rozmawiajac z Fabregasem :) Sadze ze Fabri bedzie w barsie:)
jego przezaczenie to grac dla barsy^^ wierze ze jak przejdzie nie zmieni juz klubu wieczna barsa w sercu^^ uwielbiam go publicznie kasa nie ma sensu dla niego lojalny i warty 40 milinów funtów chłopak:)
Komentarze
0
i tak slonczy na talerzu:(
0
Hmmmm fabregas czeka teraz tylko na to by Wenger pozwolił mu odejsc:) Pieniadze za niego sa juz zapłącone tylko podobno Wenger to przedłuza rozmawiajac z Fabregasem :) Sadze ze Fabri bedzie w barsie:)
0
jego przezaczenie to grac dla barsy^^ wierze ze jak przejdzie nie zmieni juz klubu wieczna barsa w sercu^^ uwielbiam go publicznie kasa nie ma sensu dla niego lojalny i warty 40 milinów funtów chłopak:)
0
realowi nawet on nie pomoze:)
0
wierze ze wkoncu zdobedzie argentyna jakis puchar widac ze messi bedzie ku temu celu dazył:) jest wart swojej ,,atomowej,, renomy:)
0
Hmmmm fabregas czeka teraz tylko na to by Wenger pozwolił mu odejsc:) Pieniadze za niego sa juz zapłącone tylko podobno Wenger to przedłuza rozmawiajac z Fabregasem :) Sadze ze Fabri bedzie w barsie:)
0
wierze ze wkoncu zdobedzie argentyna jakis puchar widac ze messi bedzie ku temu celu dazył:) jest wart swojej ,,atomowej,, renomy:)
0
jego przezaczenie to grac dla barsy^^ wierze ze jak przejdzie nie zmieni juz klubu wieczna barsa w sercu^^ uwielbiam go publicznie kasa nie ma sensu dla niego lojalny i warty 40 milinów funtów chłopak:)
0
i tak slonczy na talerzu:(
0
on ma 17 lat ale bedzie dobrym piłkarzem:) wierze w to:) Bardziej jak Muntari wyglada:)