0

0

0

FCBMQUC
I w tym momencie kończę z tobą dyskusję ponieważ nie masz dobrych argumentów i twoje wypowiedzi zakrawają pod lekkiego hipokryte.

Ciągnął go za koszulkę , ewidentnie i bez dwóch zdań = karny. Nie ma innej opcji, że zobacz na to, zobacz na tamto i na sramto... Karny i tyle.

0

FCBMQUC
Bardzo cie prosze kolejna sytuacja. Jak sam to napisałeś "Drogba który upada z głodu". Faktycznie nikt go nie łapał za koszulkę i nie popychał... It's illusion man....

0

FCBMQUC



Sędzia widział doskonale tą sytuację i "na pewno" nie sprzyjał żadnej ze stron. Zawodnik barcelony ewidentnie wyciągnął rękę żeby zastawić tor lotu piłki i nie wiem kim trzeba być, żeby się z tym nie zgodzić i nie przyznać mi racji. Ogarnięty kibic barcelony się z tym pogodził już dawno temu.

0

adam208

Mecz o nic? Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, że w grupie Realu są czterej mistrzowie kraju. Każdy mecz jest ważny i każdy punkt. Poza tym to jest futbol i ogromne emocje, ja oglądając ten mecz i bramke Ronaldo tak cieszyłem ryja że sobie nie wyobrażasz a co dopiero ludzie którzy w tym uczestniczą.

Faktycznie Mou powinien po bramce CR nic nie robić... Albo zrobić smutną minę wtedy by było ok. Ale cieszyć się nie wolno.

0

KingLeonidas
Ależ ja się bardzo cieszę, że 90% wypowiedzi potępia tego pana. Na prawdę godne podziwu.

FCBMQUC
Ładnie się zagotowałeś, ładnie... Nie wiem tylko po co rozmawiasz o sędziach skoro tego nasza rozmowa nie dotyczy. Słuchaj. Wiadomo, że Real i barca nigdy nie będą się kochać ... nigdy nawet nie będą się lubić. To po prostu niemożliwe. I wiadomo, że zawsze , ale to zawsze ktoś coś palnie na drugą stronę. Z tym, że można to zrobić w miarę kulturalnie lub też nie. Nie twierdze, że Mou jest święty bo też kilka razy nagadał na wasz klub , ale nigdy nie wyzywał nikogo od psycholi. Poza tym on ma dużo racji, nie pamiętasz już meczu z Chelsea? Ile tam było karnych? A mecz z Arsenalem? Czerwona dla van Persiego to jakaś kpina... Więc nie mów o sędziach.

Szkoda , że nie widziałeś jak mniemam co zrobił Mou podczas ostatnich GD. Stał przy wyjściu z tunelu ładną chwile czasu tylko po to, żeby przywitać się z waszym trenerem. Faktycznie prostak i psychol.

0

I później się dziwicie, że my (kibice Realu) was nie lubimy... Czy zdarzyło się , żeby ktoś z otoczenia Realu źle wypowiadał się o waszym klubie? Wiadomo, że zawsze ktoś coś powie czy to w nerwach czy też nie, ale nie w taki sposób.

A jeśli dla tego gościa sposób celebracji Mou świadczy o tym, że jest psychopatą to obejrzyjcie sobie to i odpowiedzcie mi kim jest wasz były trener?



W porównaniu z tym co zrobił Jose to małe piwo... Więc Guardiole to powinni chyba tylko wsadzić w kaftan i do jakiegoś zakładu wywieźć... Hipokryta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?