Lok
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Sosnowiec
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MariuszDxxx, kazdy kibicuje komu chce. Barca jest moim ukochanym klubem i wali mnie to. Co innego jezeli sprawa ma sie do reprezentacji, ale jezeli chodzi o kluby wybor jest wolny. Moje serce bylo by rozdarte jedynie podczas meczu zaglebie sosnowiec - barcelona i tyle w tym temacie. Jak ci sie nie podoba nie siedz na stronce "sprzedawczykow".