0

O! Nawiązanie do CR7... Od kiedy wiadome było, że Barca vs ManU, czekałem na pojedynek Messi vs C. Ronaldo...

Czy Mazgaj zawiódł? Hm... Może po prostu zrobił tyle, ile mógł (czyli tak na dobrą sprawę nic).

0

hahaha! gostek15 - niezły jesteś! haha! zaiste trudno o bardziej rzetelne i wiarygodne źródło informacji, niż RM.pl... haha!

0

Patrząc przez pryzmat sezonu - jak funkcjonowało jego "kopyto"?

0

Drugi akapit - mała literówka. "Brawach", zamiast "Barwach", choć pewnie i brawa też były... ;)

0

Riise? Dobry pomysł. Solidny piłkarz.

0

@zibiku

- kondycyjnym, powiadasz... hmm... w sumie aż taki stary nie jest, gdy w TV emitują nam Włodka Smolarka kopiącego piłkę... heh, niezła kiełbasa przedwyborcza!

0

Dokładnie.

0

Noo! Chodź, chodź! Rywalizacja ciekawsza... ;)

0

@Moyart

- no w interze zagrał 3... ;P

0

...tak więc podexpiania ciąg dalszy...

0

O nie, nie. Naj był Zidane... ;D

0

@ ElPistolero

- a może właśnie będzie tak, jak w przypadku powrotu po kontuzji skoczków narciarskich... hehe

0

@ zibiku

- pod jakim względem nie wytrzymałby?

0

niebawem fcbarca.com stanie się obozem i fabryką humanistów... ;) brawo. dbajmy o nasz jakże oryginalny język... ;) tak na marginesie, to zauważyłem jakby wzrost poziomu na naszej stronce, porównując do wcześniejszych miesięcy... zdarzają się oczywiście wjazdy "białych dzieci", ale każdy wyczulony jest na ich punkcie i szybko plugawienia nas, bądź naszej ukochanej drużyny są tłumione... coś mnie dzisiaj na nostalgię wzięło, ale dobrze jest podyskutować na poziomie!

0

hmm... Messi vs Ronaldinho? Podważać umiejętności - biada! Na chwilę obecną (jak już wcześniej wspominałem), wolę tego drugiego. Nie zapominajmy jednak, że Ronnie swoje największe sukcesy osiągał, o ile dobrze pamiętam w latach 2004-2005. Miał więc bodajże 24- 25 lat. Poczekajmy więc na to, co pokaże Messi będąc w jego wieku...

( jeśli pomyliłem cyferki - to ze zmęczenia ;P )

0

@shanhaevel

- huh, ja tam prosty Cule jestem...

0

@Y2M

- delikatnie mówiąc - nie zrozumieliśmy się... Del Piero - przykład piłkarza "wiecznie" grającego w tych samych barwach klubowych. Tyle. Nie podważałem umiejętności, czy Bóg wie, co tam jeszcze. Czysty przykład. Ibra też stosunkowo długo gra w interze, ale chce się przenieść, jak czytamy w tytule newsa, więc zestawienie z włochem było dla kontrastu.

Next:

co do rozwoju... czy tylko umiejętności idą w górę? A doświadczenie? Co Ci da piłkarz, który wszystko ładnie, pięknie na treningach i w sparach, a podczas ważniejszego występu spala się? Taki przykład / dygresja... Poza tym Ty miałeś, bądź będziesz miał w swoim życiu taki moment, że wybierzesz własną drogę. "Wyfruniesz z gniazda"... Coś takiego właśnie czuje Ibrahimović. Chce zmienić gniazdo, pójść inna drogą... Co w tym dziwnego?

Next:

Messi, ah Messi - chciałoby się westchnąć... No cóż - jeśli i on odczuje potrzebę zmiany, to przecież go nie zatrzymam, nieprawdaż? Co do opuszczania nas: Mówiono swego czasu, że Ronaldinho nigdy nas nie opuści.

Mam nadzieję, że teraz się rozumiemy... ;)

0

"(teraz to juz go czeka emerytura co najwyzej w klubie sredniej klasy)"

hmm.. myślisz, że po tym wszystkim chciałoby mu się?

0

palce plączą? ehehe... w sumie; o tej godzinie... ;p

0

@shanhaevel

- otóż to! ;)

0

Lahm - za słaby.

Ribery - atak? hahaha

0

Tu się akurat nie zgodzę. Rozumiem Ibrę. Nie chce on być takim ot Del Piero. Nie wydaje mi się więc, aby leciał "tylko na kasę i popularność". Wiadome jest, że pieniądze rolę odgrywają, ale ten piłkarz chce po prostu zmienić klimat, otoczenie i w jakimś stopniu rozwijać się nadal. Rozumieć, nie znaczy uwielbiać, więc mój sprzeciw co do obecności Szweda na naszym boisku podtrzymuję. Najzwyczajniej w świecie nie pasuje on do nas.

0

@ PijanyAdmin997

- czekaj, czekaj... Abidal jeszcze pokaże... ;) a co do 'wjazdów', to niepodzielnie króluje Alves.

0

chyba już spadającą...

0

"chamów ze wsi"? szacunku trochę. tym bardziej, że nic o nim ( o nich ) nie wiesz...

0

he, może być i tak... ;) niezła rozkmina...

0

z Forlanem (po przejściu) może być tak, jak z Gudim.

0

wywołam burzę, ale jak dla mnie - Abidal.

0

niekoniecznie Ibra jest lepszy technicznie i nie mówię tego z powodu subiektywnych przywiązań klubowych.

0

Dobry Abidal nie jest zły... ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?