Los Kamilos
Dołączył/a: wrzesień 2012
Katowice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Troszke Zlatan sobie pofantazjował... Owszem jest zajebistym napastnikiem z tym że biorąc pod uwagę osiągi klubowe i narodowe tego oto napastnikam, nie dorasta ronaldo do pięt, nie mówiąc już o Leooo :))
0
Christo ... Powiem tak, dla takich jak ty nie powinien istniec futbol bo gówno o nim wiesz !! I taki z ciebie kibic BLAUGRANY jak z Boruca napastnik, więc po prostu zamknij morde.
0
Alexis geniusz dryblingu... Messi geniusz futbolu ! a tak pozatym ładny mecz
0
Uwielbiam Carlesa ale trzeba bedzie wkrotce mysle powaznie o nowym stoperze, chyba zeby Masche został typowym stoperem. Myśle o Sakho
0
Ładny mecz, podobała mi się gra montoyi
0
real to huje
0
Tito musi ograniczyć leki bo mu nie służą
0
valdes pique masherano jordi daniel alves song fabregas xavi messi villa pedro
0
0
Masz racje 9 pkt to 9 pkt, chodzi o całokaształt, juz od jakiegos czasu patrzac na to jak gramy to jestem pewnien ze to nie to samo co bylo 2 lata temu, jakis wspolczynnik naszego dream teamu uległ wyłączeni. WSZYSTKO
0
a ja uwazam ze nie mozna wiecznie byc optymista, trzeba patrzec na to realnie i widziec co sie dzieje a dzieje sie ocs zlego z naszym zespołem
0
Charakterny człowiek, powinien być przykładem dla wielu ludzi.
0
Myśle że wystarczy nie wielke przebudowa, gdzięs koło 13-15 tyś miejsc +
0
według mnie powinien grac w podstawie !
0
mam prawo pisac co mysle a wogole wracajc do twojego pierwszego komentarza mojej wypowiedzi, kto ci powiedzial zemialem na mysli 4-2-1-2 ??
0
DOBRZE ZE TY JESTES PRODUKTYWNY .... hhhh
0
GDYBYM BYŁ DORADCĄ VILANOVY TO TAK BY MUSIAŁ WYGLĄDAĆ SKŁAD NA PRZYSZŁE MECZE :
VILLA MESSI
FABS
INIESTA XAVI
JORDI PIQUE PUYOL DANI
VICTOR
0
To nie on jest od strzelania bramek dla nas ale to co zrobił z Valencią było pierwsza klasa !!!
0
Wdłg mnie Tito powinien pozbyc sie na dobre affelaya i tello, affelay to przereklamowany talent a tello mimo małego doswiadczenia juz robi sie indywidualista w zespole... ATAK : SANCHEZ, MESSI, PEDRO, a w rezerwie widze ville, cuence, i niebawem llorente
0
Wracając do tematu powrodtu Etoo do Nas... Było by to bezużyteczne dla składu bo atak mamy juz wypełniony po brzegi, a swoją drogą to Etoo juz sie wypalił.