O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5658
  • Liczba komentarzy 27
  • Polecenia 9

Komentarze

0

xD i za to, że nazywa się Cristiano Ronaldo i gra w Realu Madryt! Za to minimum pińset meczów zawieszenia!

xD

0

to informacje wyssane z palca. Według Rafała Lebiedzieńskiego oraz innych źródeł z Hiszpanii - Martin zarabia około 1 mln euro rocznie(netto).

4

xD
mes que un club
na głównej stronie artykuł o bólu dupy całego klubu, bo talent nie przyszedł DO JEDYNEGO SŁUSZNEGO KLUBU. Redakcja serwisu nadaje się do TVNu, ten sam poziom propagandy a'la Goebels

0

jesteś równie śmieszny, jak twoje logo.

0

tym się zajmujesz? Gratulacje za ambicję. Jesteś bardziej antimadridistą niż cules.

Zobacz wszystkie

4

xD
mes que un club
na głównej stronie artykuł o bólu dupy całego klubu, bo talent nie przyszedł DO JEDYNEGO SŁUSZNEGO KLUBU. Redakcja serwisu nadaje się do TVNu, ten sam poziom propagandy a'la Goebels

2

Wszyscy się już z was nabijają, za takie gównonewsy. Dalej żyjcie w krainie frustracji. Jaki portal, taki news, jaki news - taki klub. "mes que un club" - najpierw zajmijcie się swoimi problemami prawnymi z nielegalnymi transferami młodych, transferem "tylko 57 mln euro" Neymarem i gryzakiem Suarezem...

2

Świetne podsumowanie kolejki macie tutaj na stronie, tego możemy wam tylko pozazdrościć. Gratulacje dla autora, bramka kolejki zdecydowanie gol Leo

1

a gdzie są wychowankowie Barcy? Wielkie talenty? Cuenca, Tello, Roberto, Bartra, Dos Santos, Krkić(gra nieźle w Stoke, ale to ciągle Stoke), Kiko Femenia etc. Skończyli tak samo jak niektórzy wychowankowie Realu - jedni grają nieźle, inni są niewypałem. Poziom obu szkółek jest bardzo dobry, w ostatnich latach raczej wychowankowie Realu grają bardzo dobrze, chociaż daleko im do pokolenia, Messiego, Iniesty, Fabregasa, Pique etc(które, ze statystycznego punktu widzenia prędko może się nie zdarzyć). Przykład: Callejon(Napoli, czołowy strzelec), Morata(drewno, ale 20 milionów kosztował), Juan Mata, Kiko Casilla, Granero, Soldado, Negredo, Parejo, Borja Valero, Juanfran, Diego Lopez, Javi Garcia itd. Są też niewypały, niegdyś "wielkie talenty" jak Bueno, Juardo(kosztował 20 milionów) czy Portillo. Obie szkółki są bardzo dobrze, najlepsze w Europie(Ajax i OL również).Nie ma sensu kłócić, ale nikt nie będzie mi wmawiał, że Real tylko kupuje.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?