0

aDiQ

Wydawało mi się że zanotował wczoraj 2 asysty,ale ok mogło mi się coś przewidzieć

0

1899barca
Mam pytanie czy mecz Barcelona cs Real będzie na TVP 1?

Tak,będzie :)

0

A mnie najbardziej cieszy że Alves wrócił do swojej dawnej dyspozycji xD

0

Fakt szkoda Ikera,bo dla Realu jest kimś kim dla nas jest Puyol,chociaż z drugiej strony nie przypominam sobie żeby ktoś z fanów Królewskich jakoś szczególnie ubolewał kiedy okazało się że Pique i wspomnieny Puyol nie zagrają w październikowym Gran Derbi :)

0

To niesamowite wydaje mi się że Pele może powoli "schodzić z tronu",a pamiętam jak po meczu z Chelsea fani Realu pisali że na 100% pogrzebał swoje szanse na 4 ZP i ciekawi mnie jaką mają teraz minę :) VeB

0

Brawo,Brawo,Brawo xD

0

Gdzie Villa i gdzie Villa,Tito jest trenerem i jego decyzja jest taka że zacznie mecz na ławce i koniec kropka xD

0

Dziś płacze cały Madryt :]

0

Niektórzy są najlepsi na świecie :)

0

Ciekawe jaka temperatura będzie jutro w Madrycie,po cichu mam nadzieję że -14 :)

0

Mi tam wszystko jedno i tak awansujemy dalej xD

0

MzW

Jeśli teraz nie zagra przeciwko byłemu klubowi,to będzie musiał czekać co najmniej rok,gdyż moim zdaniem Arsenal grając z nami czy z kimś innym to i tak zakończy swą przygodę z LM na 1/8 :)

0

Ronaldo z Marsa?!!! Podobno kobiety są z Wenus ;)

0

AJJJJJ :(((((((((

0

Wiedząc,że Tarzan będzie kierował obroną od razu lżej się na sercu robi ;)

0

Barcelonista

W sporcie nie ma gdybania,są tylko fakty,Barca wygrała i myśli już o meczu z Benfiką nie ma co wracać do tego co było :)

0

galaktyczny10

Kibicujesz realowi,więc pewnie nie wiesz że jest coś takiego jak mentalność zwycięzcy,czynnik który Barca bez wątpienia posiada !!!! VeB

0

dawid004

No tak sorry zapomniałem xD

0

galaktyczny10

Teraz to ostro pojechałeś,skoro Barca niby gra "padake" to nie znam wyrazu którym można by określić aktualną formę realu

0

przeminho


Coś mi się wydaje że kibice realu nigdy nie wyleczą się ze swoich kompleksów :]

0

Właśnie po tym poznaje się wielkich piłkarzy,że pokazują się wtedy kiedy drużyna ich najbardziej potrzebuje ;)

0

Psy z Madrytu piszą tak,gdyż świadomie lub podświadomie wiedzą że w tym momencie nie mają na nas sportowego argumentu xD

0

Bez kitu sorry za porównanie ale ja na tej stronie z kibicami realu zrobiłbym to co Hitler z Żydami

0

galaktyczny10

Ktoś chyba zapomniał komu real zawdzięcza te całe 100pkt w zeszłym sezonie ?!!!
A tak wogóle to niemasz swojej strony?!!!

0

Brawo Barca !!!! Dziś nasza drużyna pokazała jak się wstaje z kolan :)))))

0

Messimilian

Xavi ;)

0

TenTypMes

Weź człowieku zastanów się co piszesz,co było to było,mamy nowy sezon w którym jak narazie Barca pewnie prowadzi w La Liga i z determinacją zmierza po potrójną koronę ;) VeB

0

Mecz Barca-Spartak można obejrzeć na programie nPremium HD :)

0

husiek


Raczej nie bo Tarzan jest niestety kontuzjowany :[

0

A w którym zdaniu napisałem ze ważniejsze?! Stwierdziłem tylko co by było gdyby Barca miała zagrać w finale :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?