Los_Kamilos94
Dołączył/a: wrzesień 2012
Kielce
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
aDiQ
Wydawało mi się że zanotował wczoraj 2 asysty,ale ok mogło mi się coś przewidzieć
0
1899barca
Mam pytanie czy mecz Barcelona cs Real będzie na TVP 1?
Tak,będzie :)
0
A mnie najbardziej cieszy że Alves wrócił do swojej dawnej dyspozycji xD
0
Fakt szkoda Ikera,bo dla Realu jest kimś kim dla nas jest Puyol,chociaż z drugiej strony nie przypominam sobie żeby ktoś z fanów Królewskich jakoś szczególnie ubolewał kiedy okazało się że Pique i wspomnieny Puyol nie zagrają w październikowym Gran Derbi :)
0
To niesamowite wydaje mi się że Pele może powoli "schodzić z tronu",a pamiętam jak po meczu z Chelsea fani Realu pisali że na 100% pogrzebał swoje szanse na 4 ZP i ciekawi mnie jaką mają teraz minę :) VeB
0
Brawo,Brawo,Brawo xD
0
Gdzie Villa i gdzie Villa,Tito jest trenerem i jego decyzja jest taka że zacznie mecz na ławce i koniec kropka xD
0
Dziś płacze cały Madryt :]
0
Niektórzy są najlepsi na świecie :)
0
Ciekawe jaka temperatura będzie jutro w Madrycie,po cichu mam nadzieję że -14 :)
0
Mi tam wszystko jedno i tak awansujemy dalej xD
0
MzW
Jeśli teraz nie zagra przeciwko byłemu klubowi,to będzie musiał czekać co najmniej rok,gdyż moim zdaniem Arsenal grając z nami czy z kimś innym to i tak zakończy swą przygodę z LM na 1/8 :)
0
Ronaldo z Marsa?!!! Podobno kobiety są z Wenus ;)
0
AJJJJJ :(((((((((
0
Wiedząc,że Tarzan będzie kierował obroną od razu lżej się na sercu robi ;)
0
Barcelonista
W sporcie nie ma gdybania,są tylko fakty,Barca wygrała i myśli już o meczu z Benfiką nie ma co wracać do tego co było :)
0
galaktyczny10
Kibicujesz realowi,więc pewnie nie wiesz że jest coś takiego jak mentalność zwycięzcy,czynnik który Barca bez wątpienia posiada !!!! VeB
0
dawid004
No tak sorry zapomniałem xD
0
galaktyczny10
Teraz to ostro pojechałeś,skoro Barca niby gra "padake" to nie znam wyrazu którym można by określić aktualną formę realu
0
przeminho
Coś mi się wydaje że kibice realu nigdy nie wyleczą się ze swoich kompleksów :]
0
Właśnie po tym poznaje się wielkich piłkarzy,że pokazują się wtedy kiedy drużyna ich najbardziej potrzebuje ;)
0
Psy z Madrytu piszą tak,gdyż świadomie lub podświadomie wiedzą że w tym momencie nie mają na nas sportowego argumentu xD
0
Bez kitu sorry za porównanie ale ja na tej stronie z kibicami realu zrobiłbym to co Hitler z Żydami
0
galaktyczny10
Ktoś chyba zapomniał komu real zawdzięcza te całe 100pkt w zeszłym sezonie ?!!!
A tak wogóle to niemasz swojej strony?!!!
0
Brawo Barca !!!! Dziś nasza drużyna pokazała jak się wstaje z kolan :)))))
0
Messimilian
Xavi ;)
0
TenTypMes
Weź człowieku zastanów się co piszesz,co było to było,mamy nowy sezon w którym jak narazie Barca pewnie prowadzi w La Liga i z determinacją zmierza po potrójną koronę ;) VeB
0
Mecz Barca-Spartak można obejrzeć na programie nPremium HD :)
0
husiek
Raczej nie bo Tarzan jest niestety kontuzjowany :[
0
A w którym zdaniu napisałem ze ważniejsze?! Stwierdziłem tylko co by było gdyby Barca miała zagrać w finale :]