Lostarog
Dołączył/a: czerwiec 2012
w Trójmieście
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
+ autobus Chelsea :D
0
malutkiFCB - równowaga? więc uważasz, że Torres świetnie zastępuje Drogbę? ty wgl oglądasz mecze?
0
@Rozcinak
Przyznaję Tobie rację, ale ta strona to nie forum. Nie kłóćcie się tu! Real powinien się wstydzić, że ma fanów, komentujących i kłócących się z użytkownikami strony Barcelony.
0
blazej99, 11 godzin temu:
jest, czekałam na to cały czas:)
__________
:o To Ty jesteś dziewczyną?!
0
1. Messi
2.Cech
3. Torres
0
Villa_2011
Gdyby Modric grał w Barcy to wg mnie wszyscy byliby zadowoleni, ale jak woli Real to szkoda ;c
0
Rzadko oglądam mecze koszykówki ale teraz postaram się ich nie przegapić. VeB!!
0
Fabregasik9
Też ją mam, ale następnych 3 numerów nie kupuje :p
0
Wg mnie Włochy mają małe szanse dostania się do finału...