0

+ autobus Chelsea :D

0

malutkiFCB - równowaga? więc uważasz, że Torres świetnie zastępuje Drogbę? ty wgl oglądasz mecze?

0

@Rozcinak
Przyznaję Tobie rację, ale ta strona to nie forum. Nie kłóćcie się tu! Real powinien się wstydzić, że ma fanów, komentujących i kłócących się z użytkownikami strony Barcelony.

0

blazej99, 11 godzin temu:
jest, czekałam na to cały czas:)
__________
:o To Ty jesteś dziewczyną?!

0

1. Messi
2.Cech
3. Torres

0

Villa_2011
Gdyby Modric grał w Barcy to wg mnie wszyscy byliby zadowoleni, ale jak woli Real to szkoda ;c

0

Rzadko oglądam mecze koszykówki ale teraz postaram się ich nie przegapić. VeB!!

0

Fabregasik9

Też ją mam, ale następnych 3 numerów nie kupuje :p

0

Wg mnie Włochy mają małe szanse dostania się do finału...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?