To było CUDO...!!!!!!!
viscaelbarca77 - ja przysięgałam przed meczem, że jak Barcelona wygra to nie będę pić żadnego alkoholu przez tydzień ! Twój pomysł z kochaniem wszystkich do końca tego dnia wydaje mi się o wiele lepszy :P haha
To było CUDO...!!!!!!!
viscaelbarca77 - ja przysięgałam przed meczem, że jak Barcelona wygra to nie będę pić żadnego alkoholu przez tydzień ! Twój pomysł z kochaniem wszystkich do końca tego dnia wydaje mi się o wiele lepszy :P haha
Komentarze
0
To było CUDO...!!!!!!!
viscaelbarca77 - ja przysięgałam przed meczem, że jak Barcelona wygra to nie będę pić żadnego alkoholu przez tydzień ! Twój pomysł z kochaniem wszystkich do końca tego dnia wydaje mi się o wiele lepszy :P haha
0
To było CUDO...!!!!!!!
viscaelbarca77 - ja przysięgałam przed meczem, że jak Barcelona wygra to nie będę pić żadnego alkoholu przez tydzień ! Twój pomysł z kochaniem wszystkich do końca tego dnia wydaje mi się o wiele lepszy :P haha