LubiePiwo
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2024
New Orleans
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Borneo a o KPO juz pisałeś? I o OZE? Zeby tradycji stalo sie zadość.
0
@tbas kto oglądał "idiokracje" ten sie z tych czasów nie smieje niestety.
0
@Maoao nie obracam sie wsrod takich ludzi. Co nie zmienia faktu ze nie spotkałem sie z sytuacja, gdy ktos na widok takiej nakretki powiedzial - ale zajebisty pomysl z tymi nakretkami mieli. Spacerujac po lesie widze raczej worki z gruzem, stare zużyte opony i butelki po piwie jesli chodzi o odpady a nie akurat nakretki od butelek. A jesli juz sie zdarzają nakętki to razem z butelkami. W miescie tez one jakos nigdy mnie nie kłuły w oczy, szybciej pety po papierosach, puszki po piwie i kapsle Tatry albo Żubra, no ale moze nie zwracalem uwagi akurat na nakretki, nie wiem. Jedyny ich plus jest w samochodzie, co wyzej widac w komentarzach, ale sensu ekologicznego w tym nie widze.
13
@Maoao żyjesz w otoczeniu producentów nakrętek? Ja sie nie spotkalem jeszcze zeby ktos byl do tego nastawiony pozytywnie, co najwyzej obojętnie.
0
@Borneo czyli zero argumentów - typowy uśmiechnięty. Opinią cnn mozesz sobie pogrzebać w czterech literach, mnie osobiście bardziej interesują fakty a nie ich zakłamywanie - w przeciwieństwie do ciebie i ludzi ktorzy zamiast posiadania swojego zdania, słuchaja gwiazdki ktora o realnych problemach ludzi ma pojecie zerowe - wypisz, wymaluj jak Ty o jezyku Polskim. Idac twoim tokiem myslenia trzeba sluchac i brac przyklad z "gwiazdek" fame mma bo maja wieksze zasiegi niz profesorzy na uczelniach. Szkoda mi Ciebie bylo juz wczesniej, widzac te twoje wypociny, ale po ostatnim Twoim komentarzu jest mi Ciebie po prostu, tak po ludzku żal.
0
@MessiForeverTheBest finansowana przez Arabie Saudyjską i CIA*, nie zapominajmy ze tak naprawde ta organizacja powstala dzieki wsparciu tej agencji wywiadowczej.
1
@Borneo albo jestes niedorozwinięty, albo odporny na wiedzę. Nie wazne kim jest ten czlowiek - wypunktował punkt po punkcie klamstwa Kamali podczas debaty a Ty obchodzisz ten temat łukiem pisząc cos o jakiejs gwiazdce - to samo co w polskich realiach mielibyśmy sluchac sie Mandaryny w kwestiach polityki. Odpisz mi na glowny temat swojego wątku - dlaczego klamiesz, powielajac wysrywy cnn na temat klamstw trumpa a nie odniesiesz sie do klamstw Harris ktorych bylo o wiele wiecej? Przypominam ze to byl temat twojego wątku a nie jakas taylor i jej poparcie dla ktoregos z kandydatów.
1
@Borneo
Tu masz dokladnie wypunktowane klamstwa tej tuzy intelektualnej, nazywanej dla niepoznaki Kamalą Harris. Ty w jednym wpisie podales dwie nieprawdziwe informacje.
0
@LubiePiwo no i znaleźli.
0
Polska szuka remisu..
0
@Kamilos84 ehh nie ma to jak sie spłakać na tiktoku bo z roboty wy*ebali xd atencjuszka
0
@kamyk_23 wraca do szkoły... głupieć, przez nowy, uśmiechnięty program nauczania. Hańba
0
@MessiForeverTheBest zza wielkiej wody, Radom.
0
@Striker ja taki nie jestem.
0
Czas sie przywitać, pozdro wszystkim PRAWILNYM uzytkownikom La Bamby i mulciakom tez. Przy niedzieli zycze nam wszystkim przegranej realu i odejscia Deco ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)