0

Tak czysto teoretycznie barca sprzedaje te prawa i ma 200 mln na transfery.50 mln Raphinia i 40 Lewy co dalej ? B.Silva ? De ligt ? Może ktoś jeszcze inny

0

Jeszcze 45 minut i lecimy #AlemanyTOP

0

Aniu Aniu wielki talent ale mi o wszystko uważam że powinniśmy go sprzedać póki jest coś wart.Niestety zapowiada się na kolejnego Bojana jak tak dalej pójdzie

0

@MateuszDoniec Araujo,Marc,Pedri i niech będzie ten Alba jako doświadczony piłkarz

1

Sprzedać Lengleta żadne wypożyczenie a co do De Jonga to nieźle zryty beret ma te United xD

12

Jeżeli oddamy Gaviego za Lewego to będziemy dziadami

1

@DajBicz on gra jednak w 3 lidze więc wiesz poziom dużo niższy

6

Kessie spoko ale Christiansen...

1

@kkbarca Fernando Torres

0

@Messibestplayerintheworld Może P$G wygra LM teraz

0

Panie Laporta... a może tam młodszych? Bo narazie to czytam o samych emerytach

0

@against_modern_football Nico niby spoko wiadomo młody ale jednak nie ten sam poziom co FDJ czy Pedri i Gavi

1

Po co mamy sprzedawać FDJ i marca ??? Rozumiem ze Laporta uważa że Kessie go zastąpi no dobra okej mimo że nie jestem za to jakoś to rozumiem ale Marc? Kogo mamy zamiar yamaha kupic bo chyba raczej nie będzie grał Neto ? Oblak odpada,Unai Simon ciekawa opcja ale to nie ta klasa.Oj nie podobasz mi się Panie Laporta

0

Szkoda ze tylko 20mln a plus taki że przynajmniej nie będziemy mu tyle płacić

0

Nie żeby coś ale może przydałby się ktoś w miarę młody na po ?

0

Bardzo duży błąd...

0

Niech city go bierze.Powinnismy obserwować Lautaro

0

Czy to jest jakiś żart?

0

Kolejny... gdyby strzelili to by wygrali proste.Tak samo może powiedzieć Xavi że no kurde wiecie gdyby nie ta obrona z początku meczu Trappa to byśmy łatwo wygrali...

0

@dominikgrudzien pod takim że prowadzi

0

@AllBundy On po prostu będzie zamiast Dembele na skrzydle śmigać

0

Dembele ma odejść za darmo no i tu mi się panie Alemany nie podobasz

6

Alemany masz 5 minut na potężnego Norwega.

0

@DaPidejpi Copa xDDDDD

4

Dobra to jeszcze 25 minut na Haalanda

1

Nie rozumiem czemu Xavi nie daje szans Balde... Jak się chłopak ma pokazać skoro wgl nie gra.Marnowanie kasy i tyle,jak będzie słaby to wtedy sprzedać ale my potrafimy sprzedać piłkarza który potem odpali gdzieś indziej.To samo z Alvaro.Po co on nam skoro chłop jest niesamowicie drewniany.Ten Vlahovic byłby dużo lepszą opcją chociaż by nawet na rezerwę gdyby potem Haaland przyszedł.

0

Lol on stwierdził że jak się zle czuje to klub się sam tego domyśli ? Może warto było dać znać ekipie a nie mieć wywalone no bo przecież jak raz nie przyjdę to nic się nie stanie...

1

Po chłopie.Sprzedajmy go za rozsądną cenę i tyle.Ma talent wiadomo ale jak dla mnie skończy się to grą w słabszym klubie jeżeli będzie taki szklany to nie zrobi kariery.Szkoda naprawdę obym się mylił ale jak dla mnie nic już z tego nie będzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Haaland-Tak a reszta nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?