0

@toretto724 Chyba so

2

Na szczęście martin już sie rozgrzewa

3

Wywalić z tego klubu Wszystkich z francji...

0

@LuisSalvano Ta w której najwięcej wygrali czyli chyba wiadomo :)

9

/photo/1

Co sądzicie o tym stroju na sezon 2021/22?

0

@Values I tak nie wygra

0

@xBoMBoWiECx spokojnie rudy i tak wpuści pjanica i firpo na drugą połowę :x

0

@jacob345 oby wrócił bo nasza duńska gwiazda nie za bardzo wie co ma ze sobą zrobić na boisku.

0

@Yoshi94 Mimo wszystko 2 gole dembele to jednak trochę za mało jak na barcelone

0

Dobry występ araujo oraz de jonga mimo słabszej końcówki ale wiadomo już sił nie było natomiast dembele miał parę niezłych akcji ale strasznie irytuje swoimi głupimi dryblingami międzi 4 obrońcami gdzie nic nie wnosi kiwa się sam i traci piłkę plus griezmann który po raz kolejny oprócz tam jednego strzału znowu kiepsko.trincao jak zawsze a pjanić też zbytnio nic nie dał

0

Znając rudego to albo wpuści trincao albo żadnych zmian już nie zrobi

0

Rudy daj no szanse moribie i de la fuenta

1

Jezu świetne zmiany martin i pjanic....

4

Na ławce moriba puig kondrad a rozgrzewa się pjanić...

0

@paweldunajecfcb Greenbook dunkierka

0

@arkasath Też uważam ze potrzeba mu czasu a nawet najlepszy trener na świecie nic nie zrobi jeżeli piłkarzom brakuje motywacji np griezmann

2

Pedri cudo natomiast griezmann i martin klasycznie dno

0

Wywalić lengleta i pique niech gra araujo i zainwestujmy w dobrego obronce oprócz tego griezmann busi i martin i będzie już git

3

Czemu ta duńska gwiazda gra skoro co meczu jest dno...

1

Nawet z taką Huesca gra nie wygląda jakoś super

1

@Maker0 Myślę że to nie jest problem z trenerem a z motywacją piłkarzy oraz oczywiście niektórzy znaleźli się tu z przypadku czytaj:griezmann

0

@Naturopata A nie lepiej obronce ale nie żadnego erica z city...

0

@ricardo0705 13 bramek przez 4 sezony za taką cene ? Ja bym raczej właśnie powiedział że kolejny słaby transfer

0

@Corss Chyba w każdym meczu

3

Czy ta duńska gwiazda może już się spakować?

0

@PatrychoO Najpierw niech ogarnie te dziwne wypuszczanie piłki na kilometr

0

@barczyk a te liczne straty i podania do nikogo ze strony firpo ?

0

@Chwytliwy Nie xDDDDDDDD

0

Tutaj jest potrzeba budowanie od zera.pedri fati i mats zostają reszta się tu nie nadaje to są piłkarze na sredniaki np lig z francji czy Włoch ale jeżeli Laporta ma coś tu zrobić to napewno nie w 1 sezon

11

I dobrze niech wygra i zrobi coś z tym klubem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?