LucasW123
Dołączył/a: sierpień 2019
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@toretto724 Chyba so
2
Na szczęście martin już sie rozgrzewa
3
Wywalić z tego klubu Wszystkich z francji...
0
@LuisSalvano Ta w której najwięcej wygrali czyli chyba wiadomo :)
9
Co sądzicie o tym stroju na sezon 2021/22?
0
@Values I tak nie wygra
0
@xBoMBoWiECx spokojnie rudy i tak wpuści pjanica i firpo na drugą połowę :x
0
@jacob345 oby wrócił bo nasza duńska gwiazda nie za bardzo wie co ma ze sobą zrobić na boisku.
0
@Yoshi94 Mimo wszystko 2 gole dembele to jednak trochę za mało jak na barcelone
0
Dobry występ araujo oraz de jonga mimo słabszej końcówki ale wiadomo już sił nie było natomiast dembele miał parę niezłych akcji ale strasznie irytuje swoimi głupimi dryblingami międzi 4 obrońcami gdzie nic nie wnosi kiwa się sam i traci piłkę plus griezmann który po raz kolejny oprócz tam jednego strzału znowu kiepsko.trincao jak zawsze a pjanić też zbytnio nic nie dał
0
Znając rudego to albo wpuści trincao albo żadnych zmian już nie zrobi
0
Rudy daj no szanse moribie i de la fuenta
1
Jezu świetne zmiany martin i pjanic....
4
Na ławce moriba puig kondrad a rozgrzewa się pjanić...
0
@paweldunajecfcb Greenbook dunkierka
0
@arkasath Też uważam ze potrzeba mu czasu a nawet najlepszy trener na świecie nic nie zrobi jeżeli piłkarzom brakuje motywacji np griezmann
2
Pedri cudo natomiast griezmann i martin klasycznie dno
0
Wywalić lengleta i pique niech gra araujo i zainwestujmy w dobrego obronce oprócz tego griezmann busi i martin i będzie już git
3
Czemu ta duńska gwiazda gra skoro co meczu jest dno...
1
Nawet z taką Huesca gra nie wygląda jakoś super
1
@Maker0 Myślę że to nie jest problem z trenerem a z motywacją piłkarzy oraz oczywiście niektórzy znaleźli się tu z przypadku czytaj:griezmann
0
@Naturopata A nie lepiej obronce ale nie żadnego erica z city...
0
@ricardo0705 13 bramek przez 4 sezony za taką cene ? Ja bym raczej właśnie powiedział że kolejny słaby transfer
0
@Corss Chyba w każdym meczu
3
Czy ta duńska gwiazda może już się spakować?
0
@PatrychoO Najpierw niech ogarnie te dziwne wypuszczanie piłki na kilometr
0
@barczyk a te liczne straty i podania do nikogo ze strony firpo ?
0
@Chwytliwy Nie xDDDDDDDD
0
Tutaj jest potrzeba budowanie od zera.pedri fati i mats zostają reszta się tu nie nadaje to są piłkarze na sredniaki np lig z francji czy Włoch ale jeżeli Laporta ma coś tu zrobić to napewno nie w 1 sezon
11
I dobrze niech wygra i zrobi coś z tym klubem