0

hahahahhahahahah - widzę że laporta lepszy do Bartka hahahhahaha :))))))) dobry deal ;)

0

@Owen1994 nie no nie podważam - nowe triende GAM spokojnie 70 bramek pyknie, Jeszcze bym dorzucił Di Marie i Suareza, żebyśmy w końcu mieli drużynę na lata ;)

0

@amanter o dzięki - kurde a już myślałem że Argentyna odpadła ostatnio w 1/8 w MŚ, a w grupie miała tylko jedno zwycięstwo. w 2016 faktycznie Argentyna doszła do finału wygrywając wszystkie mecze 1:0 albo po karnych 0:0 (no Kun i Messi po 0 bramek w fazie pucharowej - normalnie bracia Tashibana) No chyba że mówisz o Copa America i chcesz porównać ekipę naszpikowaną gwiazdami z ...Peru, które zagrało w finale. Nie no spoko - super będzie Messi - Kun - już się nie mogę doczekać ..a za 3 sezony to będziemy z nimi potęgą ;)

0

@Kwasiak98 to teraz odejmij mecze bez Leo ;)

1

a tak o ile pamięć mnie nie myli to Pan Kun ma łącznie w reprezentacji ok 40 bramek, a Leo prawie dwukrotnie więcej, więc to Pan Kun może co najwyżej asystować Leo

1

czyli mamy się spodziewać takich mega wyników jakie osiąga Argentyna? ;)

0

@greymid oczywiście że tak - ale ten sam Pep jakby spróbował zrobićtiki takę w realu to skończyło by się na jakimś 12 miejscu w lidze. Z kolei w Barcelonie nie wprowadziłby szybkiej gry skrzydłami z kontry. DOkładnie o to chodzi - miał wtedy złoty czas i trafił wygraną w totka - to była sytuacja taka raz na milion. nie wierzę że teraz by wszedł i znów był bohaterem - on wie że może tylko stracić - dlatego teraz wybiera tylko bogate ukształtowane drużyny. Nie mówie ze jest kiepski, ale mial dużo szczęścia, ale też odpowiednio zareagował - dlatego własnie to był ten moment 1 na milion. Dltego uwazam ze nie wróci i on też chce pozostać jako legenda a nei rozmienić się na drobne jak Zodane - zobacz na ZIdane - co się zmieniło - ZZ wygrał 4 LM , 3 z rzędu, a co teraz robi? ma tą samą ekipę a jest jedna wielka kupa - on też miał farta bo trafił na super ukształtowaną drużynę przez Ancelottiego i na Cristiano

0

@xoran no jak się wprowadza rezerwowych tylko jak się pali tyłek na koniec meczu, to jasne że ławki nie ma. DLaczego ZIdane wugrał 2 LM- wcale nie były tam tuzy futbolu poza ronaldo czy modricem - miał 2 roz orzedne mocne 11. U nas nikt nie grał - podnosił się co któyś mecz na 75 czy 80 minute - tak się drużyny nie buduje.

3

@xoran Xavi teraz to jest najgorsza opcja. Raz że balonik p.t. 'Xavi' jest nadmuchany do granic możliwości, Xavi nie ma doświadczenia w trnerce - nawet trenowanie 17stolatków Barcy byłoby lepszym doświadczeniem niż ten Katar czy Kaszel, czy gdzie on tam trenuje, a poza tym Xavi byłby dobrym trenerem na drużynę kompletną przygotowaną - taki samograj - na budowanie chyba nie ma jeszcze warsztatu, no ale zobaczymy - patrząc na 'wakacje' Xaviegio w Barcelonie i brak decyzji po zakońćzeniu sezonu od razu - mozna się domyslac o co chodzi

2

@T^L tyle że w realu pewnie leci ZIdane i wszyscy go obwiniają za słabe przygotowanie, atletico jest słabe bo jest słabe - max to liga. Rozumiem że Barca ma aspiracje do czegoś więcej niż walka o top 3 ligi -zwłaszcza ze jak to ostatnio pisali jest klubem o najwiekszej wartości, poza tym mamy: Leo, Dembele, Griezmanna, Pedriego, Albe, Ter STegena, de Jonga - naprawdę mega mocna paka - poza tym zauważ że Barca przegrałą lub zremisowała każdy ważny mecz - łącznie z tymi z ekipami z Madrytu

3

@S20th co on takiego wykręcił. Gdyby Real i Atletico grało normalnie a nie na 20% możliwości, do Barca miała by - 20 punktów w lidze. Mam wrażenie że w tym roku nikt nie chciał wygrać ligi - te porażki były aż nawet podejrzane. Puchar króla - madryt odpada z trzecioligowcem. Co niby kuman osiągnął. Wygrał kilka prostych meczy, wszystkie ważne i pół ważne przerznął - jeden z najgorszych trenerów w historii

0

@Czarny_ck kadra była dobra i przegrali tylko i wyłącznie przed debilne zmiany i taktyki rudego oraz przez to że upieniczył sobie że będzie grał żelazną 13stką

0

@johny11 no to jak dostanie depaya, garice i aguero - to tak jakby ktoś z Twojego auta wyjął wszystkie śruby od kół. Jeśli skończymy na tych 3 transferach, to obecna sytuacja w przyszłym roku będzie niestety dla nas odległym marzeniem. Zamiast rewolucji dewolucja :((((((

1

Decyzja to już pewnie zapadła, pytanie kiedy oficjalnie powiedzą że rudego już nie ma. Pewnie dopinają jeszcze kwestie z Xavim.

0

swoją drogą to jedna z najgorszych selekcji w ostatniej dekadzie, jak nie więcej - słabo to widzę :/ Wydaje mi się że na Busim, Koke i na Pedrim w pomocy może się L.E. przejechać, atak to jakiś dramat - chyba tylko obrona jakoś w miarę sensowna

1

@BARCA1899Messi z xd poczekaj do miejsca które zajmie Hiszpania, bo jeśli (w co nie wierzę) ale Hiszpania nie wyjdzie z grupy to piłkarze z Madrytu zrobią xd do powołań L.E i do powołanych graczy z Barcy czy innych, więc na tym etapie beki bym nie cisnął, zwłaszcza że nie został powołany Nacho który w tym sezonie nieźle im pocisnął. Tak samo tajk czy tak powołałbym Ramosa, którego może nie dawałbym do gry, ale na pewno doświadczeniem by pomógł ..np ale cóż ..zobaczymy - chciałbym finał: Polska : Hiszpania :)

1

@Bananowysong nigdy w życiu. Pep miał mega farta w Barcy z kadrą. Zobacz do jakich klubów odchodził. Do Bayernu po Yuppie który zdobył potrójną koronę, a potem do Man City, które nie ma ograniczeń budżetowych i kompletną kadrę. Pep nie wchodzi już do średniaków, bo wie że rozsypie się jego legenda i wartość, dlatego nigdy nie wróci do Barcelony, chyba że będzie bardzo poukładana z perspektywami.
Dlaczego Pep został wcześniej trenerem Barcy? Bo trenował Barce B, wiec mega awans zwłaszcza po wypalonym Rijkardzie. Dodatkowo trenował wtedy Barce B i wiedział jaki ma potencjał.

0

coś mi się wydaję że odejście jest Pepowi bardzo na rękę i że pożegna Aguero bez żalu - no zobaczymy jak poradzi sobie w Barcy - jakoś nie ma co do niego dobrego przeczucia

0

@ShawnC seriooooooo?!! No spoko

0

@4Fabregas4 a co niby pokazał, bo chyba mi umknęło ;) Jak dla mnie to mimo super sezonu, to Pedri jeszcze nie pokazał dużo i dopiero drugi sezon to zweryfikuje - jak widać na pucia nie liczy absolutnie nikt, więc ja chyba też nie

2

@PartidarioCatalan Akurat marka jest najbardziej rzetelną z gazet w hiszpanii, co nie znaczy że nie fantazjuje

1

oo Raiola - to co 150 mln za niego 400 za haalanada i 150 mln raioli o kieszeni hehhe - usłyszał ze Laporta dostał kredyt to chce opchnąć swoje drewno

0

@4Fabregas4 pożegnamy kumana razem z puciem - sorry ale z tej mąki chleba na miarę Barcelony nie będzie.

0

tak bez pożegnania odejdzie - łeeeee ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB niekoniecznie - Barcelona przestałą być szczytem marzeń wielu osób, a każdą kolejną decyzją, nowym trenerem jest coraz gorzej. nikuman upierniczył sobie 13stke to po co ma iść na ławę albo trybuny? proste

0

@DJ6 no więc o to mi chodzi pytam się po co ? sprzedawać jednego dziada kupując innego - dla mnie jeden i drugi to dokładnie to samo. Aguero mam wrażenie że 1 -2 sezony to będzie potrzebował żeby się odnaleźć - griezmann, dembele nadal się nie odnaleźli. Depay jest kolejnym wg debilnym transferem, ale już wole jego niż dania szansy pewnym zawodnikom dopisania sobie gry w Barcelonie do cv przed emeryturą. Dobrze że Suarez odszedł, źle że ściągają jego substytut, tyle że s słabszy fizycznie

0

@Puyolex zarząd tak, ale trener nie, a to jak kuman sam stwierdził że to on go nie chciał

6

patrząc na ten "zajebisty" transfer ( o ile dojdzie do skutku) - moje pytanie - po co było sprzedawać Suareza?????

1

@Tasde gazety piszą że ludzie mówią ;) jakoś nie wydaje mi się ;) zwłaszcza po tym jak odchodził. Przypominam CI że Atletico chciało pozwać Barcelonę za ten transfer.

3

fajnie by było, ale obawiam się że nie znajdziemy frajera, który kupi Griezmanna z jego pensją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?