5

Messi 5 goli a CR7 0, 5x0=0 Czyli Messi strzelił o 0 goli więcej od Ronaldo, czyli Ronaldo ma tyle samo goli, co Messi
@Comentateiro

8

I ta Argentyna to jest idealny przykład drużyny, która nadrabia braki techniczne zaangażowaniem i wyrywaniem po prostu tej piłki.

Tam jest dużo chamstwa, jest trochę parszywych mord, ale Scaloni obudował tą drużynę całkowicie wokół Messiego, grają tam goście, którzy w klubach wcale wybitnych sezonów nie mieli, ale oni jadą na kadrę i wiedzą co mają robić. Jak zabraknie techniki, to wsadzą łeb gdzie trzeba i wyszarpią ten mecz przy jakimś przebłysku Messiego.

Widziałem trochę jak gra Francja, jest przepakowana talentem, ale tam nie ma takiego monolitu, chłopy biegają na nie swoje pozycje, Mbappe biega gdzie mu się podoba, Deschamps jak dla mnie znowu nie wykorzystuje nawet połowy ich potencjału.

Brazylia to jest też kompletny rozp.. z powołaniem połamańca Neymara pod marketing na czele, Portugalia z tym Ronaldo się dusi. Jak dla mnie najlepsi na dzisiaj są Niemcy, Argentyna i Hiszpania mimo tej wpadki w pierwszym meczu, wrócił Yamal i znowu tam jest grane.

7

Messi szalony, ale Alvarez się posrał niemiłosiernie

13

Na tym etapie kariery to takie mistrzostwa świata dla Messiego to idealny turniej, zwłaszcza jak masz takich ludzi w składzie, którzy za ciebie zjedzą włosy łonowe @Comentateiro bez mrugnięcia oka.

I to jest jego siła na tym turnieju, ale on nie dałby rady grać już w topowym europejskim klubie, bo te są bardziej zorganizowane taktycznie i chodzący Messi nie byłby już takim Goatem jakim może być w takich krótkich turniejach, przygotowując się do nich luźno w lidze emerytów.

On ma te przebłyski geniuszu, które pozwalają mu błyszczeć, technika, inteligencja, strzał z dystansu, drybling na małej przestrzeni, CR7 nie ma już nic do zaoferowania piłkarsko, dlatego on to się już tylko ośmiesza kolejny turniej z rzędu.

6

A jutro o 19 meczycho Portugalia vs Uzbekistan, będziemy świadkami jak wielki CR7 będzie prowadził swoją reprezentację do zwycięstwa mistrzostw świata

26

Leoś i ekipa przekupili kolejny mundial, mogą robić co chcą bez żadnych konsekwencji, obrzydliwe

9

Nie no ludzie to jest wasz idol? On już na ekstraklasę się nie nadaje wychodzę

21

To niezły Messi z 11 metrów chłop nie strzela w bramkę, przecież to jest parodia, ludzie ten człowiek jest skończony

3

4 minuty i jak narazie ten was karzełek nie istnieje z trochę lepszą reprezentacją

10

@D10SLEO chłopak do mnie napisał z prośbą o pewny typ, wrzucił ostatnie 6 tysięcy z konta na kupon ze wspólnego konta z żoną i zaraz będzie bogaty. Nie bójcie się sięgnąć gwiazd i zapłacić mi te głupie 50 złotych za takie typy.

9

@NeroTFP1 Ja jestem w szoku, że taki człowiek jest nazywany ekspertem i tyle lat siedzi w piłce. Bo co go posłuchałem, to sprawia wrażenie jakiegoś ciecia, który piłkę ogląda od 2 miesięcy, ale koledzy się interesują, to on też próbuje się włączyć do rozmowy, żeby nie być wykluczony z towarzystwa.

49

@doc Brzmi jak kompletne pier.. farmazonów

4

@Arden Leo Messi by się nie zgodził

5

Jak ocenić poziom Darwina Nuneza? Po odejściu z kadry dwóch legend Cavaniego i Suareza Pan Nunez nie ma pierwszego składu w reprezentacji Urugwaju. Stało się tak ponieważ Federico Vinas z Realu Oviedo okazał się lepszy.

12

My dzisiaj z @Comentateiro na grubo, reklamówka prezerwatyw w gotowości
https://zapodaj.net/images/9df643c01e897.jpg

2

@LAMC_10 Jak można być takim zwyrolem i dać cenzurę na stopy

19

Zorganizowane spotkanie matrymonialne u mnie w pokoju zapraszam

17

Jeśli boicie się kaca, to po dużym piciu na następny dzień od razu po przebudzeniu wypijcie powoli piwo, żeby oswoić organizm. Powtórzcie to z kolejnymi piwami tylko pijcie już trochę szybciej i będziecie nieśmiertelni. Potem powtarzacie tą czynność każdego dnia

10

Ale już tak na poważnie, to wam powiem, że

14

10 cm też może być wartościowe, fakt nie opinia

8

13

Analizując sytuację Realu, to tam nie ma żadnych nadziei na lepsze życie i taka jest moja jednostronna opinia.

10

Ktoś by miał problem to ja mogę tam być w moment, ja jestem taki, że się postawie gościowi piszcie do mnie śmiało.

24

@VegetaPolska Daj se już spokój z tymi kobietami

3

@Spider_Man Przykro mi

1

Co kupujecie staremu na dzień starego?

7

Tych mundialowych newsów o Neymarze jest więcej niż meczów w których zagrał w ostatnich 4 latach.

Chłop się łamie już dosłownie co trzy treningi , nigdy nie był tytanem fizycznym, ale do trzydziestki się trzymał. Prowadzi się pewnie też nie najlepiej. Strasznie sztuczne jest to jego wydłużanie kariery, bo on na poważnie w piłkę to grał ostatni raz w sezonie 22/23, gdzie też opuścił masę meczów, ale coś tam jeszcze kopał.

4

@DonCarletto Męczennik już też takie plejsy robił, tak jak i dużo innych piłkarzy, zazwyczaj jest to zwykły bullshit i nic z tego nie wynika.

38

Karzełek ma w kieszeni całą FIFA, robi brutalne faule i nie dostaje kartek. Wszystko grane pod niego i staty. A Cristiano musi ciągnąć za uszy swoją reprezentację, która nie jest w stanie dostarczyć mu pół sytuacji, tak to dzisiaj wygląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?