O sobie

  • Zainteresowania Barcelona, Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Xavi Hernandez
  • Ulubione zespoły FCB, Leeds Utd, Pogoń Szczecin
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 173
  • Polecenia 17

Komentarze

1

@Sheepfan dzisiaj też było 10 km mniej

9

Najlepsze: umiejętność zareagowania pomimo trudności. Zabrakło trochę szczęścia (poprzeczka Messiego), trochę pomysłu. Generalnie widać, że to jeszcze nie jest to co Barcelona grać powinna. Są przebłyski, ale szału nie ma
Najgorsze: postawa w defensywie. Dwie stracone bramki, które nie wynikały z gry w dziesiątkę a z fatalnego ustawiania się, jeszcze gorszych decyzji i braku koncentracji.

1

Kto pokazuje CdR w tym sezonie?

0

Rywalizacja pomiędzy Bravo a Ter Stegenem może nam tylko posłużyć. Największy problem jest w tym, żeby nie spowodować frustracji jednego kosztem satysfakcji drugiego. Osobiście zastanawiałbym się czy w tym sezonie nie odwrócić -> Ter Stegen w La Liga, a Bravo w pozostałych rozgrywkach.

5

Pierwsza połowa jak najbardziej na plus. Cieszy, że Douglas nie odstaje od drużyny. Brawo dla Bartry za bardzo ładną asystę. Trochę mało skuteczny Rafinha, który kilka razy za bardzo się podpalił moim zdaniem. Ogólnie jednak mam wrażenie, że LA Galaxy to jednak niziutki poziom...

Zobacz wszystkie

9

Najlepsze: umiejętność zareagowania pomimo trudności. Zabrakło trochę szczęścia (poprzeczka Messiego), trochę pomysłu. Generalnie widać, że to jeszcze nie jest to co Barcelona grać powinna. Są przebłyski, ale szału nie ma
Najgorsze: postawa w defensywie. Dwie stracone bramki, które nie wynikały z gry w dziesiątkę a z fatalnego ustawiania się, jeszcze gorszych decyzji i braku koncentracji.

5

Pierwsza połowa jak najbardziej na plus. Cieszy, że Douglas nie odstaje od drużyny. Brawo dla Bartry za bardzo ładną asystę. Trochę mało skuteczny Rafinha, który kilka razy za bardzo się podpalił moim zdaniem. Ogólnie jednak mam wrażenie, że LA Galaxy to jednak niziutki poziom...

1

@Sheepfan dzisiaj też było 10 km mniej

1

Wynik cieszy, gra nie do końca. Niepokoi mnie sytuacja Pique. Jeśli na treningach wygląda tak samo to nie rozumiem dlaczego Luis Enrique desygnuje go do gry (no chyba, że Bartra jest w jeszcze gorszej formie). Jeśli na treningach jest ok, a w meczach coś nie tak to Pique ma jakiś poważny problem z psychiką.

1

Kto pokazuje CdR w tym sezonie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?